پس از یک مسیر کوتاه مسابقه آخر هفته گذشته جام بازده سری به 1.5 مایل جاده سریع السیر یکشنبه.

تعقیب الیوت ساخته شده است که تماس با جوی afton wagner در پایان هفته گذشته مسابقه در بریستول به عنوان آنها شتافت برای رهبری شروع می شود در قطب است. Aric Almirola دوم شروع می شود و afton wagner سوم شروع خواهد شد.

در اینجا جزئیات نژاد روز یکشنبه:

(تمامی زمان ها شرق)

شروع: هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson, رقابت در مسابقه نهایی در آتلانتا موتور جاده سریع السیر را فرمان برای شروع موتور در 3:13 p. m. پرچم سبز برنامه ریزی شده است به موج در 3:25 بعد از ظهر

PRECOOLED: گاراژ دسترسی بهداشت غربالگری آغاز می شود در 7:45 صبح (تیم اختصاص داده شده در زمان های خاص). موتور نخست و تنظیمات نهایی در 1 بعد از ظهر رانندگان گزارش به اتومبیل های خود را در 2:50 بعد از ظهر نیایش داده خواهد شد در 3:05 بعد از ظهر توسط جک Dewberry, آتلانتا موتور جاده سریع السیر روحانی. سرود ملی انجام خواهد شد در 3:06 بعد از ظهر توسط 12 ساله Keedron برایانت. وجود خواهد داشت یک روگذر در 3:07 بعد از ظهر

فاصله: در این مسابقه 325 دور (500.5 مایل) در اطراف 1.54 مایل جاده سریع السیر.

مراحل: مرحله 1 به پایان می رسد در دامان 105. مرحله 2 به پایان می رسد در دامان 210.

تلویزیون/رادیو: Fox خواهد televise مسابقه. پوشش خود را شروع می شود در 2:30 بعد از ظهر مسابقه عملکرد شبکه پخش خواهد شد در این مسابقه است. آن پخش آغاز می شود در 2 p. m. و همچنین شنیده می شود در goprn.com و SiriusXM نسکار رادیو.

پیش بینی: به wunderground.com هوا خواستار ابری با شرایط بالا از 83 درجه و 15 درصد احتمال بارش باران در مسابقه را شروع کنید.

آخرین مسابقه: تعقیب الیوت ساخته شده در تماس با جوی afton wagner مسابقه برای سرب در فینال دور در بریستول اجازه می دهد Brad Keselowski را به رهبری و پیروزی آخر هفته گذشته. Clint Bowyer دوم بود. Jimmie Johnson سوم قرار گرفت.

آخرین مسابقه در آتلانتا: Brad Keselowski led نهایی 33 دور به پیروزی در این مسابقه Feb. 24, 2019. مارتین Truex جونیور دوم بود. Kurt Busch سوم به پایان رسید.

صف شروع: اینجا را کلیک کنید برای جام شروع صف

ابتلا به سرعت با NBC SPORTS پوشش:

Jimmie Johnson مفتخر خواهد بود در فینال آتلانتا شروع

جام رانندگان آماده شدن برای داغتر حقه باز آتلانتا نژاد پس از ماه مارس به تعویق افتادن

Jimmie Johnson: “من بیشتر من بیشتر من یاد بگیرید”

تعقیب الیوت اعلام دریافت کنندگان $100K فضل پول

نسکار سالن از شهرت کلاس 2021 به نام 16 ژوئن در NBCSN

جمعه 5: Ty دیلون صحبت می کند از قلب در نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی

نسکار برنامه های تجدید نظر اعلام کرد; مسابقات در اواسط هفته اضافه شده

روز یکشنبه مسابقه جام در آتلانتا: زمان شروع پیش بینی و بیشتر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی