گزارش: اکثر صاحبان شدند “گرفته شده توسط تعجب” توسط راجر Goodell تصویری

آن را به عنوان معلوم لیگ کارمند که با ایده آمد که قانع کننده تصویری از چندین ستاره NFL بازیکنان نبود تنها لیگ کارمند که رفت و سرکش این هفته است.

با توجه به علامت Maske از واشنگتن پست, NFL, 32 صاحبان “بیشتر گرفته شد با تعجب” توسط کمیساریای راجر Goodell تصویری پاسخ به ویدئو منتشر شده یک روز قبل از آن توسط بازیکنان. در این گزارش Goodell “به سر را تا به چند صاحبان” پس از او تصمیم گرفت که چه باید بکنید.

این “چند صاحبان” بدون شک شد قدرتمند ترین صاحبان آنهایی که در واقع اجرا لیگ و آنهایی که با آنها Goodell ارتباط برقرار اغلب. بقیه آنهایی که نمی اجرا لیگ نمی کنید متوجه پیشرفت.

اما کسانی که نه آنهایی که Goodell خواهد که به نگرانی در مورد. او خطاب به آنهایی که اجرا نشان می دهد که طول می کشد مقدار زیادی از بخار آب از ادراک که Goodell رفت و در یک اندام بدون نیاز به تایید.

یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: Maske که “اکثر صاحبان” انتظار می رود برای حمایت از Goodell بیانیه. برخی از صاحبان انتظار واکنش از طرفداران نمایش که در تظاهرات مش با رئيس جمهور است. Maske همچنین گزارش داد که برخی از تعجب در مورد کاوبوی صاحب جری جونز با توجه به گذشته موقعیت است که بازیکنان همیشه باید ایستادن برای سرود.

گزارش: اکثر صاحبان شدند “گرفته شده توسط تعجب” توسط راجر Goodell تصویری در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>