رشید والاس می رود در Drew Brees نیست پذیرش عذرخواهی خود را

پرستاران کارفرمایی Drew Brees بود که در زیر به برخی از عمده آتش با نظرات خود در مورد بازیکنان NFL kneeing دوباره زمانی که فصل NFL شروع می شود به بالا و دوباره.

به عنوان بسیاری از شما می دانید Brees رو روشن بسیار بد است.

به سراسر کشور در سطح.

با هم تیمی ها و ورزشکاران از ورزش های مختلف ابراز ناامیدی خود را در این جانباز کارفرمایی هنوز تن-ناشنوا به این موضوع Brees شنیده چه آسیبی او ایجاد می شود و بلافاصله در زمان زمان به عذر خواهی برای کلمات خود را.

برخی از هم تیمی های خود در زمان عذرخواهی و درگذشت جانباز کارفرمایی برای داشتن دانش در مورد آنچه در آن به معنی یک آمریکایی آفریقایی تبار در آمریکا است.

سابق Trail Blazer رشید والاس دیدم عذرخواهی و نبود داشتن آنچه او می گفت در همه.

والاس به عنوان مهمان در گوزن شمالی و مگی نمایش رادیویی در نیویورک روز جمعه در صحبت Brees و آنچه که او فکر می کند در مورد او عذرخواهی.

والاس بازدید در نقطه ای که Brees را به زانو با بازیکن در سال 2017 در حمایت از, اما به وضوح درک نمی کند که در آن بود و هرگز در مورد پرچم

پس چرا شما را به زانو در وهله اول و در نظر او چند روز در مورد kneeing به هر حال ؟

بسیاری از مردم ممکن است در نگاه Brees همان پس از نظر او اما در سمت تلنگر است که او آگاهانه تر در حال حاضر و درک خود تخلف است.

این سخت مکالمات دقیقا همان چیزی است که امریکا نیاز دارد به خصوص در این زمان ما در حال حاضر.

مطمئن باشید برای بررسی از آخرین Talkin’ تریل پادکست با میزبان NBA قهرمان چنینگ فرای و امی برنده جایزه دن شلدون.

رشید والاس می رود در Drew Brees, نیازی پذیرش عذرخواهی خود را در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>