آمادگی برای سودآور مدیریت پروژه حرفه ای با این دوره


بیشتر و بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا رهبران هجوم آوردند به سودآور و جهان هیجان انگیز از مدیریت پروژه به لطف بالا پرداخت تحلیلی محیط زیست و تقریبا بی نظیر انعطاف پذیری. اما این به این معنی است که رقابت برای بهترین موقعیت خود را در این زمینه پویا شدید است. اگر شما می خواهید به ایستادگی کردن از جمعیت شما در حال رفتن به نیاز به بیش از چند پایگاه در سطح گواهی نامه های خود را در رزومه.

معتبر Agile مدیریت پروژه های نرم افزاری توسط gerhard scheepers کمک خواهد کرد که شما کسب درآمد برخی از مدیریت پروژه قدرتمند ترین و پرطرفدار گواهینامه بنابراین شما می توانید سبقت گرفتن رقابت و آن را در حال حاضر در دسترس برای بیش از 90 ٪ خاموش در $99.

از طریق آسان به دنبال درس های است که در اطراف دنیای واقعی مثال ها و تمرینات دست این گسترده بسته نرم افزاری کمک های مالی شما دسترسی نامحدود به یک گنجینه ای از مواد آموزشی است که کمک خواهد کرد که شما زمین AgilePM®, PRINCE2® و PRINCE2 چالاک® گواهینامه — سه باید اعتبار برای مشتاق در سطح ارشد و مدیران پروژه.

به عنوان یکی از جهان پیشرو مدیریت پروژه چارچوب های AgilePM به دست آورده شهرت خود را به عنوان یک بینهایت متنوع و سازگار روش که استفاده می شود برای الهام بخشیدن به تیم های کاهش هزینه های نوآوری راه حل برای مشکلات پیچیده, و بیشتر.

از طریق 100 ساعت در عمق محتوای این بسته نرم افزاری شما از طریق پیاده روی هر عنصر از این همه جا framework — با درس های که پوشش الهام بخش, رهبری, تجزیه و تحلیل, و بیشتر به طوری که شما قادر خواهید بود به تک خال آزمون برای صدور گواهینامه در اولین تلاش خود را.

نیز وجود دارد گسترده آموزش است که به شما می آموزد در مورد شاهزاده 2 (بسیار ساخت یافته روش است که توسط پیشرو مدیران پروژه برای تقسیم پروژه های عظیم را به راحتی-کنترل مراحل به سرعت) و جداگانه جزئیات دوره های مختلف در راه است که در آن AgilePM® و PRINCE2® می تواند در ترکیب به ضرب نتایج خود را در محل کار.

در طول آموزش شما دسترسی به طیف گسترده ای از منابع مفید است که آن را آسان به آمار اهداف خود را همراه با هر محتوای به روز رسانی لحظه ای به آن اضافه شده به بسته نرم افزاری.

بدست آوردن مهارت و دانش شما نیاز به تبدیل شدن به یک در خواست مدیر پروژه با معتبر Agile مدیریت پروژه های نرم افزاری توسط gerhard scheepers در حالی که آن را در دسترس برای تنها $99 — بیش از 90 درصد آن معمول قیمت امروز.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط Jo Szczepanska/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>