Nunes غالب راه خود را به تاریخی UFC برنده


LAS VEGAS, NEVADA - JUNE 06: Amanda Nunes of Brazil reacts after the conclusion of her UFC featherweight championship bout against Felicia Spencer of Canada during the UFC 250 event at UFC APEX on June 06, 2020 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Jeff Bottari/Zuffa LLC)
لاس وگاس نوادا – ژوئن 06: Amanda Nunes از برزیل واکنش نشان می دهد و پس از نتیجه گیری از UFC ورزشکار پروزن قهرمانی تقلا در برابر Felicia اسپنسر کانادا در طول UFC 250 رویداد در UFC APEX در ژوئن 06, 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از جف Bottari/Zuffa LLC)

لاس وگاس — UFC دارای یک آماندا Nunes مشکل است.

او را یکی از لیست در حال رشد از مبارزان را تهدید به پیاده روی به دور از ورزش و یا درخواست خود را برای انتشار در یک پیشنهاد برای پول بیشتر.

ستاره جوانه زدن شکر شان اومالی منفجر کردن ادی Wineland با یک پانچ KO در دور اول به باز کردن کارت اصلی UFC 250 و سپس بی درنگ رفت و با تقاضا برای پول بیشتر. که به دنبال رهبری نور قهرمان سنگین وزن جان جونز و BMF قهرمان Jorge Masvidal.

مشکل Dana White and Co. با Nunes است که اساسی تر: چه کسی انجام مسابقه خود را برابر به خصوص در featherweight? وجود دارد واضح است که هیچ یک از راه دور در نزدیکی او را در کلاس 145 به عنوان Nunes نشان داد در اعزام برتر Felicia اسپنسر در راس در یک جلسه که شبیه کمی بیشتر از یک مبارزه جلسه.

Nunes بهتر بود در هر منطقه و برنده پنج دور در ساخت اولین دفاع از قهرمانی ورزشکار پروزن. او باز چندین کاهش در اسپنسر چهره اما نمی آیند نزدیک به پایان برساند. قضات به حال آن 50-44 دو بار و 50-45 برای Nunes, که در حال حاضر در دفاع از هر دو خروس وزن و ورزشکار پروزن کمربند با موفقیت. یاهو ورزشی تا به حال آن را 50-44 برای Nunes.

اما اگر اسپنسر بود برتر مدعی آن UFC پیدا کردن یک رقیب که می تواند رقابتی مبارزه با ؟ تنها زن در UFC که می تواند به مبارزه با Nunes حتی در نظر است که او قهرمان والنتینا شوچنکو که از دست دو مبارزه نزدیک به تیم قهرمان.

شوچنکو می تواند حرکت به عقب تا 135 به آن یکی دیگر از نرم افزار اما Nunes است شوربا این زمینه توسط یک حاشیه گسترده ای. اسپنسر به نظر نمی آید که اگر او متعلق در قفس با Nunes و از او می خواهم دست زدن به همه مبارزان دیگر.

این است که نخبگان ورزشکار در بالای بازی خود را که ساخته شده آن را آسان اما عدم کیفیت حریف ناراحت است. اسپنسر هرگز قادر به رسیدن به موقعیت خود را به کمربند سیاه و سفید در برزیل Jiu-Jitsu به بازی و در پایان دور دوم Nunes به حال خود برگشت و مشغول به کار بود برای rear naked choke زمانی که زنگ زد.

در غیر این صورت اسپنسر صرف مبارزه در تلاش برای دفع Nunes’ دست راست به برزیل مبارزه مانند او سراشیبی. اسپنسر خوردند تعدادی از دست راست به عنوان Nunes خون آلود ،

تنها زن در featherweight که به نظر می رسد قادر به Nunes اجرا است Cris “سایبورگ” Justino این Bellator قهرمان. Nunes زدم Justino در 51 ثانیه در UFC 232 در سال 2018 را به نفع خود ورزشکار پروزن کمربند.

کسی است که به توسعه یا در حال وجود دارد به مقدار زیادی از یک طرفه زنان عنوان دعوا در حالی که برای.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>