پاورهای بازی می تواند تلنگر ساختار قدرت در NFL

ما نمی دانیم که چه چشم انداز آمریکایی را مانند با هفت. 10 هنگامی که فصل NFL برنامه ریزی شده است برای شروع اما به نظر می رسد امکان کامل استادیوم ها در پاییز از راه دور است.

فکر NFL بازی اتفاق می افتد در مقابل خالی استادیوم ها است که سخت به درک. بازیکنان به نظر نمی رسد به توافق برسند و آنچه در آن خواهد بود.

“من لازم نیست همه سر و صدا برای رسیدن به” Buccaneers linebacker Devin سفید گفت NFL Network.

“من نمی بینم که چگونه شما می توانید یک بازی را بدون طرفداران” قوچ دفاعی مقابله با هارون دونالد به خبرنگاران گفت:. “من احساس می کنم که طول می کشد از هیجان و سرگرم کننده از بازی.”

“فرض ما نیست که طرفداران به هر حال” سابق لس آنجلس شارژر در حال اجرا پشت Melvin Gordon که امضا شده با Denver Broncos این offseason گفت.

اما سابق شیکاگو خرس گارد کایل که بازنشسته این offseason معتقد است فن-کمتر بازی می تواند کمک به تلنگر به طور کلی ساختار قدرت در NFL.

“من به شما قول می دهم این است: وجود خواهد داشت و تیم های که در طول تاریخ شده اند juggernauts در خانه که ممکن است نگاه مانند سگ توله سگ در این سال” بلند گفت. “جاده است که هیچ جایی برای ضعیف از ذهن است. من فکر می کنم این سطح میدان بازی برای بسیاری از مردم است.”

چگونه بازی در خالی یا چهارم-کامل ورزشگاه را تحت تاثیر قرار NFL بازی ؟ ما خواسته بازیکنان سابق خود را به بهترین حدس در یک وضعیت بی سابقه ای.

(Yahoo Sports graphic by Michael Wagstaffe)
(Yahoo Sports گرافیک توسط مایکل Wagstaffe)

Quarterbacks

صدای جمعیت می تواند بر جاده تیم در جرم. اما سابق NFL quarterback علامت سانچز فکر نمی کنم سکوت لزوما یک چیز خوب است.

“چه شما به انجام مورد کنترل و سیگنال در خط گفت:” سانچز که میزبان “4 و برای همیشه لطفا برای” پادکست برای پی اس. “معمولا چک در حال همین کار را برای یک بازی. بیایید می گویند شما با استفاده از یک ‘کادیلاک,’ بیایید می گویند — در حال حاضر یک تیم شنیده است که می توانید آن را کشف کردن.”

فراتر از یک بازی سانچز نیز فکر در مورد رونق میکروفون در حاشیه و چگونه آن را تحت تاثیر قرار audibles. بدون هیچ گونه سر و صدای جمعیت این میکروفون قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا همه چیز را گفت: در این زمینه است. که باعث می شود به مطالعه سیگنال بسیار آسان برای آینده مخالفان سانچز اشاره کرد.

“که تلویزیون کپی است برای رفتن به مقدس” سانچز گفت. “شما کمیسیون کسی در کارکنان خود را به تماشای تمام تلویزیون های نوار.”

وجود دارد مثبت برای quarterbacks بیش از حد ، از بین بردن سر و صدای جمعیت کمک می کند تا با ارتباطات است. وجود دارد احتمالا خواهد کاذب کمتری شروع به مجازات است. و همه دیده ایم یک گیرنده خط اشتباه و کارفرمایی حرکتی دیوانه وار به آنها را به حرکت قبل از ضربه محکم و ناگهانی. که خواهد شد بسیار ساده تر. وجود خواهد داشت کمتر تماس های از دست رفته.

“برای یک تازه کار کارفرمایی که مسائل اتفاق می افتد در همه زمان ها” سانچز گفت. “شما در حال هدایت ترافیک.”

دیرین NFL quarterback Carson Palmer تا به حال یک دیدگاه متفاوت است. او فکر نمی کنم عدم طرفداران را بسیار تفاوت در همه. پالمر فکر وجود دارد خواهد بود یک تفاوت برای بازی در اوایل — او گفت: او عاطفی قبل از هر یک از فصل افتتاحیه به دلیل برق در ورزشگاه — اما بازیکنان را حل و فصل سریع پس از غرابت از وضعیت غرق در.

“من فکر می کنم بچه ها را به سرعت وفق دهند” گفت: پالمر که ترویج شخصی-مراقبت CBD محصولات از سطح را انتخاب کنید که او گفته است به کاهش درد از 15 سال NFL حرفه ای. “زن و شوهر اول بازی می تواند کند اما این بهترین از بهترین. آنها جوانب مثبت. آنها انطباق و تنظیم کنید. آن را هنوز هم خواهید بود.”

پالمر گفت: بازیکنان تمرین بدون فن تا حداقل آنها نمی تواند به طور کامل عادت به این وضعیت است.

پالمر گفت: اگر یک تفاوت وجود دارد آن را با سمت عاطفی از این بازی است. پالمر فکر می کردم که در زمان نخست بازی ممکن است احساس کمی عجیب و غریب و در اواخر فصل بازی بین دو دست دادن تیم می تواند دشوار برای بازیکنان بدون علاقه مندان به ارائه برخی از آب اضافی. بازیکنان معمولا خوراک انرژی از جمعیت.

“من فکر می کنم هر کس می کند. مربیان انجام بیش از حد” پالمر گفت. “این تنظیم است.”

Former Bengals quarterback Carson Palmer changes a play at the line, something that will change if there are no fans. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
سابق Bengals کارفرمایی Carson Palmer تغییرات یک بازی در خط چیزی که تغییر خواهد کرد اگر وجود دارد هیچ طرفداران. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

مهارت مواضع

مهارت و موقعیت بازیکنان نیز فکر در مورد سیگنال های کلامی در آرام ورزشگاه.

نه لزوما به دلیل عنصر استراتژیک اما سردرگمی است که خواهد آمد با تغییر تماس در هر هفته.

Gary Barnidge که بازی تنگ پایان هشت فصل با Carolina Panthers و کلیولند براونز و نرم افزار باول در سال 2015 نگران است که چک در خط نیاز خواهد بود پیچیده تر است و باید به تغییر در هر هفته. هنگامی که شما به طور مداوم در فکر کردن در مورد تکالیف شما نمی توانید بازی به عنوان سریع.

“این قطعا یک مزیت به دفاع از آنجا که آنها نمی باید به عنوان بسیاری از چک” Barnidge توضیح داد. “شما می توانید شنیدن ‘جلد 3,’ اما آنها می توانید آن را تغییر دهید و با یک دست سیگنال و انجام آن را بدون صحبت کردن.”

Barnidge فکر در مورد امکان دفاعی بازیکنان شنیدن جرم را huddle. او فکر تیم ها ممکن است برای شروع با استفاده از مچبند. Barnidge نمیفهمد وجود دارد که نیاز به حدود 200 نمایشنامه روی مچبند اما هر بازیکن باید خود و انتساب بعدی به بازی.

“اگر بازی و ’73 میامی’ آن را می گویند: “شما باید یک پست مسیر.’ بنابراین آنها می دانند که دقیقا همان چیزی است خود را در انتساب این است که” Barnidge گفت. “بدون طرفداران, که تنها راه شما می توانید آن را بدون دفاع شنوایی.”

اریک متکالف که صرف بیشتر از 13 سال NFL حرفه ای با کلیولند براونز به عنوان یک پویا در حال اجرا به عقب و گیرنده returner فکر عدم طرفداران می تواند کمک بزرگی به تیم مهمان. آن را آسان تر برای برقراری ارتباط بدون سر و صدای جمعیت, اما او همچنین در فکر این تیم در خانه ممکن است فاقد انرژی طبیعی بدون فن.

“بچه ها به ثمر رساند touchdowns و طرفداران فرصتی برای تشویق و فریاد زدن برای شما اگر شما در خانه هستید و شما یک بازی شما در حال رفتن به آن را بشنوند” Metcalf گفت. “بسیاری از لذت از انجام آنچه ما انجام شد آن را در مقابل مردم است.”

در ترانشه

کایل طولانی شد در ابتدا با سوال های متن: چگونه خواهد NFL بازی متفاوت خواهد بود اگر وجود دارد هیچ طرفداران ؟ به تازگی بازنشسته Chicago Bears گارد تهاجمی — به ندرت یکی به عقب نگه دارید و بر روی افکار خود را — می خواستم شب برای اندیشیدن به این سوال.

هنگامی که او پاسخ داد: طولانی افکار روشن بود و مستقیم است.

“من فکر می کنم که دفاعی linemen خواهد بود در یک نقطه ضعف در” بلند گفت.

معمولی O-linemen پاسخ ؟ به سختی. طولانی توضیح می دهد.

“ارتباطات کلیدی است. آن چیزی است که جرم نمی تواند انجام دهد در جاده,” او گفت:. “و آن چیزی که قبل از ضربه محکم و ناگهانی ارتباطی شکسته شدن ادبانه [دفاعی] linemen آن را دوست دارم.”

طولانی ذکر تیمی سابق کسی او مواجه خاموش در برابر اغلب در عمل برای چهار فصل به عنوان یک مثال خوب است.

“Akiem هیکس رشد در هرج و مرج” بلند گفت. “Akiem هیکس می خواهد ورزشگاه به خشن. او تغذیه انرژی است. من با استفاده از او به عنوان مثال از آنجا که من او را خوب می شناسند.”

به عنوان طولانی اشاره کرد: تیم در حال آماده شدن برای راه سختی بازی در یک با صدای بلند محیط زیست — فکر می کنم سیاتل, کانزاس, شهرستان و نیواورلئان مهمترین — صرف خواهد شد و دوشنبه و پنج شنبه اعمال را با “عظیم rock-band, PA بلندگو انفجار موسیقی به دلیل آنها می خواهند برای شبیه سازی آنچه آن را مانند زمانی که شما رفتن به نیواورلئان و شما می توانید شنیدن خودتان (expletive) فکر می کنم.”

که بزرگ و بلند گفت. اما اگر آن زمان در حال حاضر می توان بیشتری را صرف مولد در طول یک برنامه به طور بالقوه خاموش فصل ؟

“من شنیده ام این را در خط حمله جهان که در آن مردم در حال پرسیدن چه خبر است با خط حمله بازی و مربیگری و چیزهای؟” بلند گفت. “اما شما می دانید چه ؟ حالا [اگر وجود دارد طرفداران کمتری در بازی] شما در حال رفتن به دریافت بیشتر مربیگری در عمل شاید بیشتر از یک دست در رویکرد کمتر جیغ و شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر است. آن را به خوبی برای بازی فوتبال است.”

می توانید آن را واقعا که بزرگ تفاوت ؟

“یک هزار درصد” بلند گفت. “به خصوص اگر آنها را مجبور به کوتاه شدن برنامه. که ارائه خواهد شد برای کیفیت بیشتر تکرار.

“اگر آنها کوتاه شدن برنامه من دعا می کنم به خدا که NFL مربیان نمی گویند, ‘تمرین سخت تر تمرین بیشتر به این دلیل که ما در حال بازی کمتر است.’ من امیدوارم که آنها می گویند, ‘یادگیری بیشتر, مطالعه بیشتر به یک دیگر بیشتر است.’ چرا که این تیم است که بازی های خوبی از تیم ها هستند که اساسا صدا و آنها نمی [پیچ] تا چیز.”

گارد تهاجمی جف شوارتز که بازی برای چهار تیم بیش از هشت NFL فصل را باور نمی کند جمعیت-سر و صدا موضوع را به عنوان گسترده و قابل توجه یک اثر برای بازیکنان NFL. اما او موافق با طولانی در OL ارتباطات مهم است.

“این سر و صدا مستمر در طول بازی است که باعث می شود تفاوت” شوارتز گفت. “در اینجا چیزی است که این مشکل با سر و صدا است: سیاتل با صدای بلند تمام بازی طولانی است. این فقط احمقانه با صدای بلند و شما در حال تلاش به تنظیمات خود را و شما می توانید هر چیزی را نمی شنوند. این زمانی است که شما متوجه اثر بیشتر است.

“شما باید یک سه-و-و شما به حاشیه و شما نمی توانید حتی شنیدن هر چیزی ، طرفداران بدست آرام دوباره (زمانی که جرم توپ).”

طولانی تخمین می زند که وقتی که می آید به سختی جاده مخالفان 80 درصد از چالش ورزشگاه و جمعیت و 20 درصد است که این تیم خود را.

“مثل من نمی تواند به شما بگویم که rushers برای Seahawks — منظورم این است که من می توانم به شما بگویم البته” بلند گفت. “اما اگر من در حال آماده شدن برای رفتن به سیاتل بزرگترین نگرانی من است نه مایکل بنت. بزرگترین نگرانی من این است که مایکل بنت با جمعیت سر و صدا و همه از آن.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>