Callum اسمیت امید تسلط فوق العاده میان دریافت خواهد شد ‘Canelo’ تماس

Callum اسمیت معتقد است تعهد است بر روی شانه های خود برای ایجاد برتری در سوپر-میان و ترک Saul ‘Canelo’ آلوارز با کمی گزینه ای جز توافق با مشخصات بالا در مرحله نهایی مسابقات.

اسمیت به عنوان WBA ‘فوق العاده’ قهرمان و دارنده معتبر حلقه مجله کمربند در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان شماره یک جنگنده در 168lbs بخش و تقلا در برابر آلوارز را تولید سطوح بزرگ مورد علاقه.

قبل از coronavirus آورده رویدادهای ورزشی مهم برای متوقف اسمیت در لیست کوتاه به صورت Alvarez اما مکزیکی ستاره شد و به جای آن در آستانه امضای یک قرارداد برای مبارزه با قهرمان WBO بیلی جو ساندرز.

Callum Smith, left, has won all 27 of his professional bouts (Richard Sellers/PA)
Callum Smith, چپ, برنده تمام 27 از حرفه ای خود را در حملات (ریچارد فروشندگان/PA)

هیچ تلخی از اسمیت است که به جای تمرکز خود را در مسیر حرفه ای است و eyeing مسابقات در برابر همکار بریتن ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان WBC قهرمان دیوید Benavidez و IBF دارنده کمربند کالیب گیاه.

اگر او می تواند عزل هر یک از این سه نفر اسمیت می داند که او را به لبه نزدیک به رو Alvarez که برگزار شد عناوین جهان در چهار وزن طبقات بین نور-میان و سبک-سنگین وزن.

اسمیت که برنده تمام 27 خود را حرفه ای مسابقات گفت: PA news agency: “اگر من برنده نگه دارید و انجام وحدت بخش و سپس تقاضا برای این مبارزه می تواند خیلی بزرگتر است.

“من نمی خواهم بگویم آن مجبور خواهد بود اما ممکن است این تنها مبارزه ممکن است برای هر یک از دیگر اگر من تمیز کردن فوق العاده میان لشکر و اگر او در این بخش پس من تنها برای مبارزه با او.

“در حالی که در دقیقه وجود دارد چهار قهرمانان او می توانید از انتخاب وجود دارد دیگر مبارزان در وزن های مختلف می توانید انتخاب کنید از.

“من فقط آن را به سمت من به برخی از دیگر کمربند به طوری که فقط برای مبارزه با او را در سوپر-میانه است که باعث می شود حس من است.

“اما اگر مبارزه می آید می آید. اگر اینطور نیست پس آن را نمی کند. این یک مبارزه بزرگ و یکی من خیلی دوست دارم اما من قصد ندارم به نشستن گرد و غرفه خود من حرفه ای انتظار برای آن زمانی که آن را می تواند هرگز اتفاق می افتد.

“من فقط رفتن به بعد از این دیگر قهرمانان و فقط خود من حرفه ای یک شغل بهتر.

“وجود دارد چهار قهرمان جهان است اما من اعتقاد دارم که من شماره یک و من می خواهم به فکر می کنم بیش از یک یا دو سال آینده ما می توانیم روشن است و امیدوارم فقط یک قهرمان است.”

در حالی که اسمیت راضی به نظر می رسد با آنچه که او به دست در حال حاضر در حرفه خود است که حس کسب و کار ناتمام است که در حال حاضر متوقف کردن او را از حرکت به نور-سنگین وزن.

Smith, left, insists he will move up to light-heavyweight in the future (Richard Sellers/PA)
اسمیت چپ اصرار دارد او حرکت خواهد کرد تا به نور-سنگین وزن در آینده (ریچارد فروشندگان/PA)

اسمیت ارتفاع 6ft 3in به این معناست که او بلندتر از همه پیشرو در 175 £ اما او گفت: “این یک پرش که من انجام خواهد داد اما زمانی و چگونه من خیلی مطمئن هستم.

“من باور دارم من به اندازه کافی بزرگ و به اندازه کافی خوب به بالا و تبدیل شدن به یک قهرمان جهان در 175. اما انگار دعوا بزرگ و فرصت های بزرگ برای من هنوز هم در 168 بنابراین من می خواهم به انجام به همان اندازه که من می توانم قبل از پرش به بالا.

“اگر هیچ یک از دعوا بزرگ را می توان در 168 سپس من شما را به پرش به بالا کمی زودتر از من خواهد بود.”

Smith would be willing to fight behind closed doors if needed (Nigel French/PA)
اسمیت خواهد بود مایل به مبارزه در پشت درهای بسته صورت نیاز (Nigel French/PA)

این Liverpudlian در اوایل این هفته بازگشت به پایگاه آموزشی در بولتون البته با تعدادی از محدودیت ها از جمله مبارزه به عنوان بخشی از آخرین ارشاد از دولت و بوکس هیئت مدیره از کنترل است.

فقط قادر به استفاده از کیسه مشت زدن نشانه ای از چیزهایی که به آرامی به حالت عادی بازگشت برای اسمیت که اعتراف او خواهد اکراه مبارزه در پشت درهای بسته صورت لزوم.

وی افزود: “اگر این یک مورد انتظار یک زن و شوهر از ماه بیشتر به مبارزه با جمعیت و سپس البته من می خواهم را انتخاب کنید که.

“اما اگر نمی خواهید به جمعیت برای 12 ماه دیگر و سپس شما فقط کردم به نیش گلوله و با آن. من واقعا نمی توانیم به مصرف 12 ماه در این مرحله از زندگی حرفه ای من.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>