Ben Carson, the secretary of housing and urban development, at a March congressional hearing. (Photo: Tom Williams via Getty Images)
بن کارسون وزیر مسکن و توسعه شهری در ماه مارس کنگره شنوایی. (عکس: تام ویلیامز از طریق گتی ایماژ)

بن کارسون جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر مسکن و شهرسازی روز یکشنبه پیشنهاد کرد که بازیکنان NFL که زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس باید از ارتش در این فرآیند است.

کارسون نظرات به نظر می رسد به از دست دادن نقطه از تظاهرات و رئیس خود را’ اهانت به آنهاt زمانی که زانو ― اقدامی نمادین در اعتراض طراحی و توسعه توسط سابق 49ers کارفرمایی khezri, هم تیمی اریک رید و سابق سبز کلاه بره مقابله و بویراحمد در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

“اگر آن دسته از بازیکنان بودند به بیرون می آیند و می گویند” ما عشق ما ملت است. ما میهن پرستان. ما عشق ما پرچم. ما افتخار حافظه کسانی که جان ما را به آزادی اما ما اعتراض برخی از خشونت است که رخ داده است و به همین دلیل ما در حال انجام این “من فکر می کنم آن خواهد مشکل را حل کند” کارسون گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“و من پیشنهاد می کنم آنها را که” کارسون اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن — که یک بار به نام اعتراض بازیکنان “پسران برزیل” و تیم تحت فشار صاحبان آنها را به آتش کشیدند — توییتی “هیچ زانو!” در روز جمعه.

“دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه ما بزرگ آمریکایی پرچم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

کارسون نظرات آمد در برابر یک پس زمینه از سراسر کشور تظاهرات در واکنش به کشته شدن غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

افسر سابق Derek چوین است رو به قتل درجه دوم و طرح اتهامات در Floyd را وحشتناک مرگ به عنوان نشان داد در حال حاضر ویروسی تصویری که نشان داد چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت. سه نفر دیگر از افسران به اتهام کمک و معاونت در جرم فلوید مرگ.

آن است که لازم نیست برای مردم سیاه و سفید ― و یا هر مردم به پرداخت fealty به ارتش ایالات متحده قبل از اینکه خواستار حقوق بشر است. اما کارسون پیشنهاد شد با هدف بازیکنان NFL که مانند Kaepernick در حال حاضر حمایت های نظامی.

Kaepernick توضیح داد که سال پیش. “من متوجه مردان و زنان نظامی بیرون بروید و فدا کردن زندگی خود قرار داده و جانشان در راه آسیب است برای آزادی بیان و آزادی در این کشور آزادی من را به یک صندلی و یا یک زانو” Kaepernick گفت: در یک سال 2016 کنفرانس خبری. “من بیشترین احترام را برای آنها. و من فکر می کنم آنچه که من بود از متن گرفته شده و چرخید یک راه متفاوت است.”

Kaepernick افزود: “من نه ضد امریکا است. من عاشق امریکا است. من عاشق مردم است. همین دلیل است که من انجام این کار. من می خواهم برای کمک به امریکا بهتر است.”

ماده زانو دوباره تبدیل شد به یک موضوع گفتگو پس از New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees گفت Yahoo Finance او “هرگز توافق” با کسانی که زانو زدن چرا که او احساس آنها “بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

چند NFL players ― از جمله برخی از Brees را به هم تیمی های ― تقبیح اظهارات خود. Brees است پس ارسال شده عذرخواهی آنلاین.

Kaepernick امضا نشده است توسط یکی دیگر از تیم NFL پس او خود را آغاز کرد تظاهرات سکوت در 2016.

روز جمعه NFL کمیسر راجر Goodell در نهایت به نظر می رسد برای ارائه یک نوع عذرخواهی برای لیگ موضع. Goodell و مقامات لیگ “در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز در اعتراض به,” او گفت:.

مرتبط…

Drew Brees می ایستد در برابر تهمت: عدالت نژادی تظاهرات “نه در مورد پرچم آمریکا’

راجر Goodell اذعان NFL اشتباه بود در مورد بازیکن تظاهرات

دادستان کل لایحه بر تکذیب کشور پلیس سیستمیک نژادپرستانه

عشق HuffPost? تبدیل شدن به یک عضو موسس HuffPost به علاوه امروز.

این مقاله در ابتدا در ظاهر HuffPost.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی