در حالی که داده های تلفن همراه کلاه بزرگتر از آنها استفاده می شود بسیاری از ما هنوز هم محدودیت با ادعا. اگر شما به خودتان پیدا کنید تا در برابر آن سقف ماه پس از ماه, آی فون خود را خود را ممکن است به سرزنش. خوشبختانه وجود دارد را حل آسان برای متوقف کردن دستگاه iOS خود را از طریق داده ها در پس زمینه.

تنظیم شده است به نام “Wi-Fi کمک” و آن را به نیت خوب. به طور پیش فرض فعال از Wi-Fi کمک به سوئیچ از Wi-Fi به همراه دیتا در شرایطی که شما از Wi-Fi قوی نیست. مشکل این است که همه این اتفاق می افتد در پس زمینه شما هیچ کنترل بیش از آی فون خود را استفاده از داده تلفن همراه هنگام اتصال به Wi-Fi را که کندتر هستند. مشخص نیست چه آستانه ای است که برای سیستم عامل iOS برای خاموش کردن یک سیگنال ضعیف اما ما می دانیم که در آن کار می کند.

برای غیر فعال کردن Wi-Fi کمک فقط سر به تنظیمات> تلفن همراه و سپس در پایین حرکت به پایین و غیر فعال کردن ضامن بعدی به “Wi-Fi کمک کند.” شما می توانید ببینید که دقیقا چه مقدار از داده های تلفن همراه آی فون خود را استفاده کرده است در شرایطی که این تلقی خود را از Wi-Fi بیش از حد ضعیف بنابراین شما می دانید دقیقا چه مقدار از آن استفاده شد.

همانطور که می بینید در بالا وجود ندارد مقدار از داده های تلفن همراه مورد استفاده در حساب من اما نگه داشتن در ذهن است که برای بسیاری از ما کاربران آیفون مقدار اعلام شده در اینجا می توان به تنظیم مجدد هر زمان که شما می خواهید با بهره برداری از “تنظیم مجدد آمار است.” که تخلیه تمام اعداد ثبت شده برای تمام برنامه ها و خدمات است.

مگر اینکه شما با استفاده از T-Mobile آمار در اینجا برای اطلاعات به ماهانه خود را بی سیم لایحه آنها را حفظ خواهد کرد اضافه کردن تا زمانی که شما آنها را تنظیم مجدد دستی — بنابراین شما می خواهم برای تنظیم یک یادآوری به تنظیم مجدد آن ماهانه اگر شما می خواهید یک ایده کلی از چقدر شما با استفاده از. سپس اگر آن را به نظر می رسد مانند Wi-Fi کمک wreaking ویران بر خود اختصاص داده و شما می توانید آن را خاموش برای خوب است. اگر شما با استفاده از T-Mobile, شما باید دقیق تر ایده چگونه Wi-Fi کمک به صدمه زدن به خود داده های ماهانه کلاه.

Wi-Fi کمک نیز تنها با این نسخهها کار بر روی برنامه های فعال در این زمینه یعنی برنامه شما با استفاده از در حال حاضر. آن را نمی خواهد کار بر روی فرآیندهای پس زمینه. همچنین, آن را نمی خواهد کار برای جریان های صوتی و یا تصویری و یا برای دانلود بزرگ پیوست و یا فایل های در برخی از برنامه های شخص ثالث برای کمک به جلوگیری از داده های overages. بنابراین اگر شما فکر می کنم داده های نشت از طرح تلفن همراه خود را در هر یک از این راه های Wi-Fi کمک است که احتمالا مشکل شما نیست.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی