بادهای تغییر: NFL betting در اعتراض به تغییر

NFL به ندرت یک چیز لعنتی مگر اینکه آن را می توانید سود از آن است.

این لیگ بعد از همه که یک بار متهم وزارت دفاع 5 میلیون دلار به مرحله میهنی مراسم تجلیل از سربازان در طول وقفه ها. و در حالی که هیچ یک سوال که با آن مخالف بود به سرطان پستان در زمانی که این بازیکنان اضافه کردن رنگ صورتی برای لباس خود را, مزایای بازاریابی ورزش برای زنان از دست داده بود و در هیچ یک از.

شما باید به درک فشار. این تیم صاحبان فکر نمی کنید که غنی شده توسط حادثه.

بنابراین در روز جمعه بعد از ظهر هنگامی که راجر Goodell کمیسر یک لیگ که unapologetically در مورد جنایتکاران و پایین خطوط در واقع منتشر شد عذرخواهی تصویری برای حمایت از بازیکنان از جمله در دوران گذشته تظاهرات که تحت تاثیر منفی درآمد آن هیچ عادی شرکت کرد.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض” Goodell گفت. “ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است.”

آیا این لیگ در واقع معنی این ؟ Goodell است که صاحبان حق رای’ سخنگوی اما او هنوز هم فقط یک سخنگوی. جری جونز نبود که در ویدئو. رابرت کرافت نبود که در ویدئو.

اگر NFL جدی است اما پس از این بود که فقط یک پاسخ به یک گروه از بازیکنان که به دنبال آن دقیق کلمات و نبود فقط یک عمل متقابل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر بازگشت به هجوم اعتراضات در طول pregame سرود.

اگر این واقعی است, سپس آن را نشانه روشن است که NFL معتقد است احساسات عمومی در مورد این مسئله از سرود تظاهرات به طور خاص و عدالت اجتماعی به طور کلی است به طرز چشمگیری تغییر. این NFL پیشرو. NFL هرگز منجر می شود. این NFL زیر که در آن معتقد است که این پول خواهد شد اگر نه بلافاصله پس از آن بیش از چند دهه است.

پرچم آمریکا و یا در غیر این صورت تمایل به نشان می دهد که راه باد می وزد.

The arc of public sentiment among NFL players and fans is bending toward social justice. (Photo by Mark Goldman/Icon Sportswire via Getty Images)
Arc از احساسات عمومی در میان NFL بازیکنان و طرفداران است خم شدن به سمت عدالت اجتماعی است. (عکس از علامت گذاری گلدمن/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در سال 2016 زمانی که khezri اولین بار در زمان یک زانو طول سرود لیگ گرفتار شد و پا به حالت صاف. آن را هرگز می تواند آمد تا با عملی پاسخ.

بدون شک مقدار زیادی از صاحبان تیم موافقت با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او شروع به ندبه در اعتراض بازیکنان (“حرامزاده!”) و سازگار لیگ (“ضعیف!”) به عنوان یک گوه-موضوع تشویق-خط. (هیچ یک از صاحبان تیم امضا Kaepernick هنگامی که او جدا از سان فرانسیسکو پس از سال 2016 فصل, بعد از همه.)

آنها ممکن است توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها متنفر توانایی های خود را به ظروف سرباز یا مسافر با پول خود را.

و ظروف سرباز یا مسافر او. تلویزیون رتبه بندی سقوط کرد. بوس بارید پایین در حاشیه. طرفدار فوتبال سیاسی پینیاتا. 2017 با برخی از طرفداران منفور آنها را برای به کارگیری Kap دیگران برای همیشه به کارگیری او در وهله اول.

NFL سعی کردم به بازی به هر دو طرف کمک های مالی (و حتی شرکت در) قابل تحسین و گرانول طرح با بازیکنان ائتلاف مانند وثیقه اصلاحات و نوجوانان صدور حکم استانداردهای. آن را نیز دو برابر کردن در ادای احترامات نظامی (به صورت رایگان در این زمان) و آمریکا.

با تلاش برای قرار میگیرند وسط جاده NFL در بر داشت خود را گرفتن آمار آمدن و رفتن یک بار این بالا گرفت دوباره.

پس از آن بود. در حال حاضر احساس می کند متفاوت است. وجود دارد باقی می ماند و مقدار زیادی از مخالفان به سرود اعتراض و مقدار زیادی از پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. حتی در پای صندوق های رای او 40-چیزی درصد از این کشور در سمت خود را. بسیاری از آنها NFL مشتریان.

کسانی که به حمایت از تظاهرات حال به شدت مقابله روایت است که آنها ضد پرچم یا ضد نظامی است. پرچم بعد از همه نشان دهنده همه آمریکایی ها نه فقط نیروهای نظامی است. و بخشی از آنچه را که همیشه امریکا بزرگ است که توانایی به اعتراض مسالمت آمیز.

شما می تواند — و باید — pro-نظامی و هنوز هم نیاز به عدالت اجتماعی است.

“من از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز,” New Orleans کارفرمایی Drew Brees نوشت: به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

Brees آغاز هفته مخالف سرود تظاهرات اما بدبختانه بعد از واکنش و گفت و گو است. روز جمعه او در رسانه های اجتماعی در تلاش برای توضیح این موضوع به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و سفید ما جوامع” Brees نوشت.

چگونه بسیاری از آمریکایی ها وجود دارد مانند Brees دیدن این موضوع از یک دیدگاه جدید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس بود به اتهام قتل زن آمریکایی آفریقایی جورج فلوید به معنای واقعی کلمه با تکیه بر گردن ؟

NFL به نظر می رسد فکر می کنم که تعداد اکثریت یا حداقل رهبری که در راه است. و یا شاید بیشتر به طور خاص, این تعداد شامل افرادی NFL معتقد خواهد بود آن بیشتر مشتریان با ارزش رفتن رو به جلو است.

Roger Goodell's video Friday night was a strong hint at how the NFL is reacting to protests and calls for social change this time around. (Photo by Streeter Lecka/Getty Images)
راجر Goodell ویدئو جمعه شب در یک نکته در چگونه NFL است که در واکنش به اعتراضات و تماس های اجتماعی تغییر این زمان در اطراف. (عکس Streeter Lecka/گتی ایماژ)

جوامع را تغییر دهید. نسل محو شدن. تاریخچه در حال رفتن به پیدا کردن Kapernick به عنوان یک قهرمان, مهم نیست که چقدر فعلی خود را منتقدان ممکن است آن را باور نمی کند. این که چگونه این چیزها کار می کنند. در زمان مرگ او در سال 1968 دکتر مارتین لوتر کینگ بود به گفته گالوپ نظرسنجی های منفور ترین مرد در کشور با دو سوم از آمریکایی ها او را مشاهده نامطلوب. پانزده سال بعد او در یک روز تعطیل ملی بعد از او به نام. این روزها محبوبیت خود را بیش از 95 درصد است.

پادشاه و Kaepernick هستند افراد مختلف در زمان های مختلف در برخورد با شرایط مختلف. اما این است که چگونه از آن می رود. همیشه. محمد علی. جیم براون. Tommie اسمیت و جان کارلوس. و….

NFL ممکن است به عنوان اثبات این آینده زودتر از هر کسی انتظار می رود. این لیگ در بازار تست همه چیز. گروه تمرکز همه چیز. نظر سنجی همه چیز. این عمل باعث می شود که احساسی تصمیم گیری.

مگر اینکه Goodell رفت و سرکش در جمعه NFL است جانبداری خود را با بازیکنان و کسانی که تمایل به اعتراض زیرا می داند که آن را خوب است برای کسب و کار.

در کوتاه مدت? احتمالا نه.

اگر تهمت باعث می شود یک معامله بزرگ از این به عنوان شما ممکن است انتظار او خواهد شد و سپس وجود خواهد داشت به اندازه کافی طرفداران فوتبال باعث نزد یک زانو بازیکن به انصراف از فرهنگ در NFL. رأی خود را غوطه. برخی از بلیط بازگردانده خواهد شد (که قابل توجهی کمتر خواهد بود البته در طول یک بیماری همه گیر با ظرفیت محدود در استادیوم). برخی می خورم کردن فوتبال و در واقع با آن چوب.

که حق آنها است.

NFL هر چند به نظر می رسد گفت که به آینده است که در اینجا و این پول با آینده است.

زیرا در حالی که Goodell گفت: بسیاری در روز جمعه با NFL آن پول است که همیشه شد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>