این amateur facial از LeBron James’ “امضا” حرکت ثابت می کند MJ را دودی او را مانند یک گوشت سینه

با تایید NBA 22-تیم بازگشت در پنجشنبه سوال وجود دارد. خواهد شد که درآمد مربوطه هشت دانه ؟ می Giannis و دیگران در نهایت دستیابی به موفقیت? را مسخره پرتاب باز tip-off? می توانید لیکرز پیروزی در حافظه کوبه برایانت? فرض کنید جهان است که هنوز هم در اینجا به بازی بسکتبال پس ما باید پاسخ به این سوالات به زودی به اندازه کافی اما که یکی از آخرین به ارمغان می آورد ما را به هدف واقعی ما امروز در اینجا: این amateur facial از LeBron را “امضا” حرکت می کند که ثابت می کند یک بار و برای همه است که محمدجواد خواهد دود LBJ مانند 12 پوند گوشت سینه.

مرتبط با: LeBron James کاملا صاحب مایکل جردن (و نه فقط در راه شما فکر می کنم)

در حال حاضر این است که بخشی که در آن ما می گویند ما عاشق LeBron. ما عاشق این واقعیت که او می تواند درایو سبد بهتر از هر کسی در انجمن تاریخ. ما عشق است که او به تنهایی تغییر NBA تناسب اندام برای همیشه لطفا برای و نبوده است از ترس به صحبت می کنند تا در چیزهایی که مهم تر از بسکتبال (بر خلاف مذکور مقایسه.) هنگامی که ما به تماشای LeBron ما نسبتا خاص ما در حال تماشای دوم بزرگترین بازیکن بسکتبال به راه رفتن زمین. اما (و این یک کون بزرگ), اجازه دهید آن را مانند آن است که حرکت این است که ضربت سخت زدن.

به نظر می رسد مانند چیزی است که یک دختر 13 ساله را تشکیل می دهند. او تقلبی رفتن سمت راست خیره در توپ دوم تقسیم مانند او هنوز هم یادگیری چگونه به دریبل و سپس افزایش بالای خود را مدافع. که آخرین قسمت این است که تنها چیزی که باعث می شود کسانی که دو قسمت اول کار بر خلاف MJ امضا غیبت که به خاطر مقايسه نگاه چیزی شبیه به این.

بنابراین آیا این حل و فصل MJ در مقابل LeBron تاریخ یک بار و برای همه است ؟ تا زمانی که وجود دارد هنوز هم آهسته اخبار روز اول را, اما در زندگی واقعی آن O-V-E-R بیش از.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>