نشان دادن حمایت خود را برای علل اجتماعی با آر لنز از Snapchat, Instagram & More


برای مصرف کننده به طور متوسط واقعیت افزوده است که یک راه سرگرم کننده از پانسمان کردن عکس ها و ویدئوها برای رسانه های اجتماعی است. اما در تاریخ نیز به دست آوردن شتاب به عنوان یک رسانه برای داستان سرایی و به ویژه در های قدرتمند پیام.

در نور از اعتراضات ناشی از مرگ جورج فلوید, AR می تواند به عنوان وسیله ای برای نشان دادن حمایت از حقوق مدنی اصلاحات. علاوه بر این با ماه ژوئن که غرور ماه آر نیز می تواند کمک به شما نمایش همبستگی برای تجاوز+ حقوق.

در اینجا چند راه شما می توانید AR در حمایت از عدالت اجتماعی است.

گزینه 1: اسنپ چت

پس از راه اندازی لنز Studio یک برنامه دسکتاپ را قادر می سازد که سازندگان به ساخت خود را آر لنز در دسترس بودن AR تجربه در Snapchat به طور قابل توجهی رشد کرده است.

ضمن اینکه علاوه بر این از لنز اکسپلورر در Snapchat باعث می شود این اثر آسان برای پیدا کردن. برای اولین بار راه اندازی اسنپ چت و روی صورت خندان. در اندیشه این باز خواهد شد لنز چرخ فلک. شیر دو چهره شکلک آیکون برای باز کردن لنز اکسپلورر.

بر روی آی فون شما می توانید لنز چرخ فلک به همراه علیرضا toolbar که در آن کشف گزینه شما را به لنز اکسپلورر.

از آنجا که لنز اکسپلورر UI همان است. شما می توانید فهرست را از طریق سرپرستی لنز تحت دسته بندی های مختلف. در زیر روند, شما پیدا کردن یک زندگی ماده لنز. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از نوار جستجو برای پیدا کردن دیگر عوارض بر اساس کلمات کلیدی.

پس از باز کردن لنز شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری آن با دوستان با ضربه زدن به “من” آیکون و کپی کردن یک لینک و یا به اشتراک گذاری به طور مستقیم از طریق اسنپ چت.

گزینه 2: Instagram

به همین ترتیب Facebook اتحاد جرقه AR خود را در پلت فرم برای جامعه تولید واقعیت افزوده effects on Facebook Messenger و Instagram.

Instagram نیز وسیله ای برای کشف AR camera effects. باز داستان دوربین از طریق آیکون در سمت چپ بالا از خوراک خود را و سپس حرکت از سمت راست در چرخ فلک. شیر “فهرست اثرات” را فشار دهید در پایان از چرخ فلک.

به طور مشابه, شما می توانید از طریق فهرست دسته ها یعنی باعث , بخش, برای, دوربین, اثرات و یا جستجو توسط کلمات کلیدی. هنگامی که شما انتخاب یک اثر شما می توانید سعی کنید آن را بلافاصله ذخیره آن به چرخ فلک و یا به اشتراک گذاری آن را از طریق پیام مستقیم به دیگران در Instagram.

گزینه 3: AR نگاه سریع (iOS تنها)

برای دوربین رو به عقب, سایت USDZ سهم میزبان مجازی سیاه زندگی ماده در مجسمه سازی است که شما می توانید در دنیای واقعی است. سایت اهرم علیرضا نگاه سریع اپل پروتکل مبتنی بر آر و تنها از طریق سافاری در ARKit-سازگار با اپل و iPads.

برای فعال کردن اثر حرکت به جسم 3D (لینک اینجا) و شیر بر روی تصویر خود را برای باز کردن دوربین. حرکت دستگاه خود را در اطراف برای پیدا کردن یک سطح صاف.

پس از شناسایی مجسمه سازی ظاهر خواهد شد. به طور پیش فرض این جسم کوچک به بزرگ, توسط, طراحی, بنابراین استفاده از جوانه حرکات به زوم کردن در صورت نیاز. هنگامی که شما شیء در محل, شما می توانید با استفاده از دکمه دوربین را به تصرف خود.

هر کدام از این گزینه ها فراهم می کند بسیار قدرتمند محتوا. در حالی که وجود دارد دیگر اساسی راه برای حمایت از علل اجتماعی مانند اهدای وجوه یا راهپیمایی در اعتراض به این ابزار به شما این معنی است که برای دریافت پیام خود را به دیگران است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>