شکیل اونیل بود در واپسین’ تماس در طول Drew Brees’ عذرخواهی

پرستاران می گویند نیست خیلی در مورد آنچه رفت در تیم خود جلسه امروز صبح که مایل به نگه داشتن چیزهای در خانه. یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان از جمله آلوین Kamara, Terron آرمستد بود مایکل توماس و Demario دیویس نشان داد آنها خود را پذیرفته کارفرمایی عذرخواهی.

کمی دیگر شده است گفت: در مورد نشست.

اما حداقل یک غیر Saints بازیکن در تماس است و او گفت: بیش از هر کسی در داخل سازمان است گفت: در مورد نشست.

سابق بازیکن NBA شکیل اونیل که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک NBA تحلیلگر گفت: TNT در پنج شنبه شب که او صحبت کرد به پرستاران طی تماس بگیرید.

“حدود دو هفته پیش با من تماس گرفته شد برای صحبت با پرستاران بازیکنان امروز” اونیل گفت. “پس از آن این اتفاق افتاده است. من قصد ندارم به خاطر مربی (شان) Payton واقعا نمی خواهید ما را به رسیدن به آن, اما من در تماس امروز وقتی درو عذرخواهی به هم تیمی های خود و بسیاری از هم تیمی های او را پذیرفته اند ، گفتند: به خود جلب کرد, ما می دانیم که شخصیت خود را. ما می دانیم که شما پا به برخی از مسائل است که شما نمی توانید اما حدس بزنید چه ؟ ما می خواهیم شما را به انجام بیشتر و بیشتر چیزهای مثبت و کمتر صحبت کردن است.’ و همه آنها گفتند: ما قبول عذرخواهی خود را.’ . . . او ساخته شده است یک اشتباه است.”

پرستاران ایمنی مالکوم جنکینز است نه صحبت علنی پس از صدور قوی ملامت از Brees در روز چهارشنبه. اما اونیل گفت: جنکینز برای اولین بار به قبول Brees’ عذرخواهی.

Brees پس از اتحاد عذرخواهی علنی برای بار دوم.

Brees هر چند هنوز به نشان می دهد اگر او را تغییر نظر خود را در بازیکنان زانو زدن برای سرود ملی.

شکیل اونیل بود در واپسین’ تماس در طول Drew Brees’ عذرخواهی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>