‘سرکش’ کارمند تحت فشار قرار دادند NFL عمومی تغییر در نژاد پرستی


Roger Goodell on Friday released his strongest statement yet on the Black Lives Matter movement. (Photo by Maddie Meyer/Getty Images)
راجر Goodell روز جمعه منتشر شد قویترین بیانیه در عین حال در زندگی مهم جنبش است. (عکس Maddie مایر/گتی ایماژ)

NFL عمومی تغییر در زندگی مهم جنبش که منجر به یک جمعه تصویری از کمیسر راجر Goodell محکوم کردن نژادپرستی و اعتراف به خطا را شروع با یک Instagram DM.

“هی مایک” آن را آغاز کرد.

Bryndon Minter مطمئن نیستم Saints گیرنده مایکل توماس حتی پیام را بخوانید. او می دانست که می تواند او را از کار اخراج شدند. او ادامه داد: به هر حال.

“می خواهم برای کمک به شما در ایجاد محتوا به شنیده می شود در اطراف لیگ” Minter نوشت. “من NFL اجتماعی کارمند هستم و خجالت چه لیگ شده است سکوت این هفته است. NFL نشده محکوم نژاد پرستی. NFL نشده گفت که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

“من می خواهم [به] کمک به شما با قرار دادن فشار بر روی. و بازوی شما را با تصویری که بیانگر صدای شما و [چه] شما می خواهید از لیگ. من یک holler اگر شما علاقه مند در کار هم تشکر تشکر!”

در عرض 15 دقیقه توماس نوشت. بیست و چهار ساعت بعد او و دیگر سیاه برجسته بازیکنان NFL منتشر قدرتمند تصویری. در عرض 24 ساعت دیگر دهها میلیون نفر از مردم آن را تماشا کردند و آن را تغییر داده بود لیگ را در رابطه با بی عدالتی اجتماعی ،

در صبح روز جمعه NFL کارکنان برگزار طریق زوم برای شرکت گسترده تاون هال. برخی از آنان در روز قبل بوده است “عصبانی” و “برافروخته می گوید:” نیک Toney دیگر رسانه های اجتماعی کارمند. در شهر مجازی سالن شجاع کارکنان به اشتراک گذاشته عاطفی داستان. “مردم گریه” Toney می گوید. “مردم ناراحت شدند. مردم آماده کرده بود اظهارات. مردم نشان داد که آنها تا به حال خواب در روز بیش از این است. مردم خواسته بسیار مستقیم سوالات.” Khezri, منابع می گویند ذکر شده بود چند بار.

Goodell در زمان این سوالات و سپس بعد از آن در روز در زمان به زیرزمین ،

“ما NFL محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: همانطور که بازیکنان تا به حال خواستار آن شدند. “ما NFL, اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما NFL, باور, سیاه زندگی مهم است.”

این چیزی است که الهام بخش من برای رفتن سرکش’

عمومی, تغییر در شروع با کارمند نا امیدی است که قدمت آن به سال 2016. این زمانی است که Kaepernick اولین بار در زمان یک زانو به اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. پس Toney می گوید که “دیوانه و ترسناک در زمان است.” لیگ در بسیاری از زمینه ها اقدام به سرکوب تظاهرات. داخلی, برخی از کارکنان راضی نبودند با آن پاسخ.

تقریبا چهار سال بعد در پی جورج فلوید مرگ همان موضوعات به وجود آمد دوباره. در مکالمات اجتماعی کارکنان خواب ایده آل خود را NFL پاسخ. در حالی که تصدیق آن را یک “احمق ماموریت” آنها گردد قوی, اشاره اظهارات — نوع آنها امیدوار بودند که لیگ را آزاد کند. سپس روز شنبه گذشته آنها تا به حال به آمار ارسال واقعی, یک, که, Minter می گوید: “ما احساس خالی بود.”

روز دوشنبه آنها هنوز هم ارسال برجسته رفتن در مورد کسب و کار به طور معمول در برابر خود خواهد شد. “ما به یک نقطه که در آن ما احساس نمی راحت ارسال چیزهای مانند این که” Minter می گوید. پریشانی در بحث های خصوصی. کارکنان ابراز نگرانی در جلسات. کسانی که صحبت کردم تا حمایت شل پیام از همکاران آنها نمی دانم. “احساسات بسیار اتفاق آرا,” Minter می گوید. “ما می خواستیم یک بازی ساده اذعان است که ما به عنوان یک شرکت محکوم به نژاد پرستی.”

در عوض, آنها وعده داده اما هیچ چیز “عملی.”

“ما احساس نمی مانند صدای ما شنیده شد,” Minter می گوید. “و این چیزی است که در نهایت الهام بخش من برای رفتن سرکش.”

چهارشنبه شب او circumnavigated پروتکل استاندارد برای NFL تصویری تولید کنندگان و رسیده به طور مستقیم به توماس. آنها تا به حال هیچ رابطه شخصی اما توماس بود بلافاصله در هیئت مدیره. توماس واگذار Minter با تهیه پیش نویس یک اسکریپت بازیکنان می تواند به عنوان خوانده شده در دوربین. Minter برای پیاده روی رفت و به نام Toney. Toney اولین ایده رو شات پایین. سپس او متوجه شد: برای روز ما صحبت کرده ام در میان خودمان را در مورد آنچه که ما آرزو NFL می گویند. اگر بازیکنان گفت: لیگ به آن می گویند?

Minter کردم goosebumps. او با عجله به خانه و آنها را به کار. آنها آغاز شده با “Black Lives Matter” – به دلیل Toney می گوید: “به آن نقطه ما نیست قادر به می گویند که به عنوان یک لیگ.” Toney نوشت Minter تصفیه شده و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب کلمات خود را و ارائه دهید به توماس. توماس آنها را دوست داشت و رسیده به دوستان در سراسر لیگ. Minter فرستاده رئیس خود را یک متن گفت: آنها نیاز به بحث در صبح است. Toney به خواب رفت.

بعد صبح Minter از خواب بیدار شد برای ویدئوها از سه بازیکن و وعده های بیشتر. حزقیال الیوت در حال حاضر ثبت شده است. پروژه او متوجه شد که در حال حاضر شتاب فراتر از انتظارات است.

Toney خواب بیدار شد و به یک ایمیل از Minter. موضوع: “Holy sh*t.”

“من آماده به از دست دادن کار من’

Minter فاش طرح را به رئیس خود را در روز پنج شنبه صبح. کارفرمایان خود را گفت: کارفرمایان و اخبار فیلتر شده از طریق NFL سلسله مراتب است. در عرض 30 دقیقه Minter می گوید او دعوت شده بود به یک زوم تماس با مافوق. “و من آماده به از دست دادن کار من در آن زوم” او می گوید.

اما در آن نقطه او ویدئوها از پنج بازیکن و خرید از بسیاری از. پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون بودند. Odell بکهام و Saquon Barkley بودند. Lamar, Jackson, او می گوید در نیز هست — اما هرگز به پایان رسید تا ارسال ویدئوها.

NFL مدیران تصمیم به روی چیزی حساب کردن با محصول نهایی به جای مقابله به مثل است. Minter رفت و برگشت به پناهگاه خود را با توماس کار خستگی ناپذیر به او غذا تقریبا 100 کلیپ از بیش از یک دوجین ستاره. Minter ویرایش آنها به 71 ثانیه است که می تواند تغییر لیگ برای خوب است.

“آن بوده است 10 روز پس از جورج فلوید بود به طرز وحشیانه ای به قتل” توماس می گوید خاموش بالا.

“چگونه بسیاری از بار ما نیاز به درخواست شما برای گوش دادن به بازیکنان؟” Tyrann متیو می پرسد.

خود نتیجه هماهنگ: “ما نمی خواهد سکوت می شود. ما ادعا ما حق اعتراض مسالمت آمیز. نباید این را به اعتراف. ما به نمایندگی از لیگ ملی فوتبال, این چیزی است که ما بازیکنان می خواهم به گوش شما دولت: ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

بازیکنان منتشر شده در این ویدئو در حالی که NFL رسانه های اجتماعی کارکنان در یک جلسه. آنها آن را دیدم و به زودی آموخته backstory. هنگامی که آنها بسیاری با غرور افزایش یافته است. ده ها تن را بازتوییت کرد آن را با یک پیام ساده: “من با بازیکنان است.”

‘نقطه عطف’

پیام آمد از بازیکنان به دلیل آن تا به حال. “بازیکنان لیگ” Minter می گوید. “بدون این بازیکنان هیچ کس می دهد sh*t. بازی ما این است که بازیکنان ما بازیکنان شخصیتهای آن بازیکنان ما عملکرد آن را همه چیز در مورد آنها. و اگر آنها صحبت می کنند تا آنها قدرت.”

اما پیام خود را منعکس کسانی که از NFL کارکنان در تمام سطوح. Minter می گوید همکاران از بخش های مختلف از رنگ های مختلف رسیده اند و به او می گویند: “از شما بسیار سپاسگزارم برای ابراز آن است. آن را محصور دقیقا چگونه من احساس.”

برای دیدن Goodell گوش دادن در روز جمعه تاون هال و سپس به شنیدن صدای او همان کلمات به ارمغان آورد برخی از حس رهایی.

“من شنیده ام بسیاری از مردم در این هفته می گویند که کار در لیگ سخت بود برای آنها” Toney می گوید. “از آنجا که آنها مورد نیاز است که رهبری است. و سپس در نهایت به دریافت آن … معنی این جهان برای من است.”

او و دیگران تصدیق البته که یک زن و شوهر فیلم های مختلف از اقدامات و تغییر دهید. اما آنها امیدوار. Minter تا به حال یک “سازنده” گفتگو با لیگ های اجرایی در روز جمعه. “بر اساس آنچه به من گفته شده است” او می گوید: “که تصویری مسلح [آنها را] با خوب فکر کردن ساده اجتناب ناپذیر پیام است که تا به حال به خطاب است و ساخت تاریخی چیزهایی اتفاق می افتد.”

می گوید: Toney: “این یک فرصت بزرگ برای روشن کردن صفحه و سمت راست و دیدن نقطه نظر کاملا نسل جدیدی از طرفداران و رک و پوست کنده به طور کامل نسل جدید از بازیکنان.

“روشن است حداقل به من که آنها در حال تلاش برای گرفتن در مسیر حق هر دو داخلی و خارجی. هر دو با افرادی که ریشه برای این تیم روز یکشنبه و با کارکنان به خصوص کارکنان رنگ که در این لیگ اجرا شود. زیرا شما نمی توانید صحبت کردن از هر دو طرف دهان خود را. شما نمی توانید یک لیگ که 70 درصد سیاه و هیچ موضع به این می آید. … تا درس واقعی در اینجا است که وجود یک انسان طرف به این لیگ است که من امیدوارم و دعا می کنم ما در آغوش رفتن به جلو.

“من فکر می کنم آن را یک نقطه عطف” او آمده است. “من فکر می کنم این یک نقطه عطف است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>