در این روز: متولد 7 ژوئن 1981: آنا کورنیکوا, روسی, بازیکن تنیس

توسط Sudipto Ganguly

(رویترز) – برای یک بازیکن تنیس که موفق به کسب حتی یک تک آهنگ از عنوان در تور WTA دیوانگی اطراف آنا کورنیکوا نسبتا کوتاه حرفه ای است که هنوز هم بی نظیر است.

این ورزش ذکر شده بود در میان مردم مجله را 50 زیباترین مردم در سال 1998 رای دادند پرطرفدارترین ورزشکار زن در ESPN و تصاویر خود را آراسته پوشش می دهد از نشریات از فوربس به ورزش نشان داده شده است.

کورنیکوا محبوبیت می تواند سنجیده توسط این واقعیت است که سرعت گسترش ویروس به عنوان یک مبدل دیجیتال عکس ستاره تنیس آلوده میلیون ها کامپیوتر در سال 2001 و آهسته پست الکترونیکی و سیستم های ناشی از بعضی از سرور تعطیل شود.

او به دست آورده و میلیون ها نفر از امضا و مدلسازی و مشهور وضعیت رشد با توجه به عاشقانه با ستاره پاپ Enrique Iglesias کسی که با او دارای سه فرزند.

داشتن همچنین یک نقش جزئی در سال 2000 فیلم Me, Myself & Irene’, کورنیکوا پیوست ایالات متحده, تلویزیون, کاهش وزن, مسابقه, ‘بزرگترین بازنده’ به عنوان مربی در سال 2011.

در حالی که مخالفان او هرگز در نظر روسیه به عنوان جدی مجرد بازیکن به علت عدم عناوین کورنیکوا به طور گسترده ای تحسین شده به عنوان یک کودک نابغه.

او را برداشت تا یک راکت و شروع به بازی در سن پنج سالگی در مسکو در کودکان برنامه ورزشی قبل از ترک روسیه به آموزش در نیک australian open را آکادمی تنیس در فلوریدا.

او اولین بازی خود را در تور WTA در سال 1995 به عنوان یک 14 ساله و سال بعد او را از طریق رفت مقدماتی برای رسیدن به دور چهارم از ایالات متحده باز در اولین گرند اسلم.

او کاهش یافت و به رتبه استفی گراف اما آیا به اندازه کافی در hardcourt عمده آن را به دست آورده WTA تازه وارد سال جایزه در سال 1996.

سال بعد روسیه ساخته شده نیمه نهایی در ویمبلدون که به پایان رسید تا بودن بهترین گرند اسلم در تک.

با وجود بی ثمر جایزه کابینه کورنیکوا رسیده حرفه ای-بالا مجرد رتبه هشت در سال 2000. تکرار آسیب, اما, او را مجبور به بازنشستگی زود هنگام و او را از بازی در تور WTA پس از سال 2003.

در حالی که او موفق به ایجاد علامت خود را در تک آهنگ, کورنیکوا برنده 16 دونفره عناوین از جمله دو استرالیایی باز کردن تاج با Martina Hingis و به رتبه بالا در دو برابر در سال 1999.

سوئیس که حاکم بود به عنوان شماره 1 جهانی در هر دو تک و دو برابر است و در میان بسیاری از کسانی که در نظر کورنیکوا به عنوان پیشگامی در تنیس.

“او یک بازیکن بزرگ و یک بازیکن تیم ما تا به حال زمان زیادی برای کسانی که دو سال گفت:” Hingis. “او به نوعی بود که آغاز این ناوگان – یا روسی نسل – همراه با النا Likhovtseva.

“او قطعا کسی که شما می توانید هدف و مانند رفتن در سراسر جهان و زندگی ‘روسیه-رویای آمریکایی است.’ من عاشق بازی کردن با او.”

سابق باز فرانسه و ایالات متحده باز قهرمان سوتلانا کوزنتسوا گفت کورنیکوا خواهد بالای لیست خود را اگر او می گذراند در کتاب تاریخ روسیه تنیس زنان.

“برای من او آورده واقعا بزرگ محبوبیت به روسیه, تنیس, تنیس زنان. هر کس بعد از او شد و فقط پس از او. برای من او یک فشار بزرگ,” کوزنتسوا گفت: WTA خودی در سال 2017.

“من همیشه دفاع از خود را هنگامی که آنها می گویند: “او هرگز برنده مسابقات’. پس چه ؟ او یک بالا 10 بازیکن. این نه فقط در مورد برنده شدن در مسابقات. من فکر می کنم او بزرگ بود.”

(گزارش شده توسط Sudipto Ganguly; ویرایش توسط Pritha سرکار)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>