در NFL ترین feckless لحظات مالکیت در سال 2017 فصل با بازیکنان زانو در اعتراض و لیگ دفتر تلاش برای مقابله با آلباتروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — ریاست جمهوری قلدر منبر عالی حاکم بود.

که آیا آن را stoking پایگاه خود در تظاهرات و مهندسی و معاون ریاست جمهوری اعتصاب در طول یک بازی و یا ارسال عکس های توپ از طریق رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن یک استاد شد در نشان دادن توانمند واقعیت: او می دانست که چگونه به پرتاب یک پانچ که تیم NFL صاحبان و مدیران ناتوان از پاسخ به.

روز جمعه که ممکن است تغییر کرده باشد.

زمان خواهد شد بگویید اگر NFL اقدامات می توانید نگه دارید تا با راجر Goodell کلمات اما کمی وجود دارد با این استدلال که کمیساریای فقط با قرار دادن لیگ به جای آن صبورانه اجتناب شود برای بسیاری از سه سال گذشته است. برای اولین بار از یک بازیکن محور عدالت اجتماعی جنبش به دست آورد بخار در سال 2017 Goodell در زمان و موقعیت است که اماکن NFL به طور مستقیم در تقابل با یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بیشتر خشنود سیستم عامل از سال 2016 انتخابات. و Goodell آن را تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره برافراشته در برابر زانو تظاهرات که مدت طولانی است که یک گوشت قرمز موضوع برای سیاسی خود را پایه.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت: در یک ویدیو. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است. بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن.”

بیانیه ای که توسط یکی از قوی ترین از Goodell به تاریخ. این هم یک پاسخ مستقیم از Goodell به یک ویدیو تولید شده توسط یک نوار از بازیکنان NFL که به پایان رسید با punctuating دقیقا آنچه آنها می خواستند به شنیدن از لیگ:

“این چیزی است که ما بازیکنان می خواهم به گوش شما دولت: ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما لیگ ملی فوتبال اعتراف به اشتباه در خاموش کردن بازیکنان ما از اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

شایان ذکر است که Goodell بیانیه گفت: هیچ چیز از زانو. آن گفت: هیچ چیز از khezri. آن را نمی تعهد به دوباره هوایی سرود ملی قبل از بازی چیزی است که متوقف شد تحت فشار NFL برای حذف عدالت اجتماعی تظاهرات از مشاهده. در واقع آن را نمی جزئیات آنچه به طور خاص بود متفاوت در لیگ موضع حرکت رو به جلو و یا چگونه 2020 را برای جلوگیری از سقوط دوباره به همان باتلاق بدون نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن barrages از سال 2016 یا 2017.

اما انجام دو چیز است که قابل توجه هستند.

برای اولین بار آن را گوش و انطباق با خواسته های بازیکنان که به صراحت اعلام کرد آنچه آنها می خواستند از لیگ در یک بیانیه از جمله پذیرش خطا برای گوش دادن به کسانی که اعتراض مسالمت آمیز در گذشته است. که هیچ feat کوچک به خصوص با توجه به این لیگ هرگز نزدیک به اعتراف یک قدم اشتباه در آن دست زدن به تظاهرات صلح آمیز است.

برای آن که در حال حاضر آمده است که حداقل یک نمونه از Goodell نشان می دهد که او از شنیدن دقیقا چه بازیکنان می گویند به او و این که او حاضر به پاسخگویی در دقیق راه آنها نیاز به احساس شنیده می شود.

این تنها کلمات مهره این مرحله از پیشرفت از یک لیگ که هرگز صراحت لهجه و غرور-بلع عبارت از “ما در اشتباه بودند.”

NFL commissioner Roger Goodell's response to black players calling on the league to address systematic racism and oppression put his face on the message that will get delivered straight to critics, including President Donald Trump. (AP Photo/Patrick Semansky, File)
NFL کمیسر راجر Goodell پاسخ به بازیکنان خواستار لیگ به آدرس سیستماتیک نژاد پرستی و ظلم و ستم قرار داده و چهره خود را بر روی این پیام را دریافت خواهد کرد که تحویل مستقیم به منتقدان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (AP Photo/پاتریک Semansky فایل)

و دوم ؟ در پاسخ, در ویدئو های خود را — به جای صدور بیانیه ای از طریق کانال های لیگ — Goodell قرار داده و خود را در پیام. که قابل توجهی با توجه به این که نفرت نسبت به تظاهرات های اجتماعی تا حد زیادی شده است با هدف Kaepernick یا دیگر زانو زدن بازیکنان پس از 2016 فصل است.

اگر هر چیزی, لیگ دلالان قدرت سعی در مجموع گسترش در سراسر غم و اندوه در سال 2017, هنگامی که آن را به صحنه مشترک اعتراض قبل از این سرود در اوایل فصل. که مبهم پیام توسط یک خمیر از مردم که stunk از یک ژست توخالی.

برعکس Goodell قرار دادن چهره خود را بر روی پیام و سپس تحویل آن به چشم از منتقدان. یکی از آنها فقط اتفاق می افتد به رئیس جمهور.

که دومی نقطه نباید سرسری گرفته شود. این نه تنها نشان می دهد یک تغییر NFL پیام به تهاجمی تر دفاع از بازیکنان خود را, اما آن را نیز سیگنال تمایل به مبارزه با اگر و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره چتری سیاسی خود درام به عنوان انتخابات در این پاییز.

پس از همه, این چیزی نیست که Goodell منتقل و در یک تماس تلفنی. نبود یک پیام تحویل داده و در برخی از درهای بسته جلسه در یک پرت و دور افتاده شهرستان تحت پوشش محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی. آن را در فضای باز که در آن همه بازیکنان و طرفداران می تواند آن را ببینید. و آن را در رسانه های اجتماعی پلت فرم که در نهایت تحویل آن به مغلوب ساختن پیشی جستن صورت است که چیزی NFL اجتناب از طاعون مانند برای سال.

اگر شما باور نمی کنم که برای یک لحظه متوقف و در نظر گرفتن محرمانه دیدار که بین یک گروه را انتخاب کنید از صاحبان تیم ها و بازیکنان در اکتبر 2017. به نام به آدرس یک بن بست بود که فزاینده با کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن آتشین denouncements از لیگ در تظاهرات و رسانه های اجتماعی یک تعداد انگشت شماری از صاحبان حق رای بارها و بارها ساخته شده یک نقطه منحصر به فرد: جلب توجه رئیس جمهور به تظاهرات لیگ مشکل و نیاز به درمان.

در آن جلسه کسی مخفیانه ضبط شد. در نهایت که نوار درز کرده به نیویورک تایمز. و در آن گفت: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چقدر مهم است برای NFL برای حل و فصل اعتراضات به نقطه ای که آنها را متوقف کرده در حال وقوع در این زمینه است.

New England Patriots صاحب رابرت کرافت گزارش به نام زانو تظاهرات “فیل در اتاق” و اضافه میکند: “مشکل ما این است که ما یک رئیس جمهور خواهد شد که استفاده از آن به عنوان علوفه برای انجام ماموریت خود را که من احساس می کنم این است که در بهترین منافع امریکا است. این تفرقه و این وحشتناک است.”

“ما باید مراقب باشیم که به baited با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری” Philadelphia Eagles صاحب جفری Lurie گزارش اضافه شده است. “ما باید برای پیدا کردن یک راه برای نه توان و نه baited.”

Buffalo Bills مالک تری Pegula صدا کاملا نگران این گزارش گفت: “همه دونالد نیاز به انجام است برای شروع به انجام این کار دوباره. ما نیاز به برخی از نوع فوری طرح به دلیل آنچه که در جامعه است. همه ما در حال حاضر ما نیاز به قرار دادن یک گروه کمک در مورد آنچه اتفاق افتاده در کشور است.”

مقایسه کنید که به چه Goodell مایل به می گویند در حال حاضر در مورد تظاهرات مسالمت آمیز و از خودتان بپرسید اگر این امکان مکالمه در اتاق ممکن است تغییر کرده باشد. با توجه به نحوه Goodell فقط در پاسخ به بازیکنان خود را — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره محکوم زانو تظاهرات کمتر — از آن برای تلفن های موبایل مانند آن است.

آن را هنوز هم در ماه های ژوئن و ما ماه دور از یک فصل NFL. Kaepernick است که هنوز هم در خارج به دنبال این سرود هنوز هم چیزی است که نمی تواند تلویزیونی و ردیف هایی از طرفداران عصبانی که یک بار به شکل NFL موضع هنوز به وزن با کیف پول خود را.

سه ماه از شرکت ما می تواند تبدیل به ساعت برای سال 2017 با تیم NFL صاحبان گفتن بازیکنان خود را به زانو زدن و کوبیدن رئیس جمهور در لیگ مثل یک پینیاتا.

اما برای حداقل یک روز لیگ به گوش بازیکنان آن است. و در این روند Goodell ضرب دیده در برابر بزرگترین منتقدان. در این روند او ثابت لیگ است که قادر به پرتاب پانچ بیش از حد — اگر و هنگامی که آن را می خواهد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی