NFL و coronavirus: قوچ حال عجیب و غریب فصل قبل یعنی در سال 1982 و 1987


Jackie Slater shakes hands with Rams fans in 1994. <span class="copyright">(Alex Gallardo / Los Angeles Times)</span>
جکی اسلاتر حرکت دست با قوچ طرفداران در سال 1994. (Alex گالاردو / لس آنجلس تایمز)

مراسم انجام شد به طور منظم در سال 1987 زمانی که قوچ linemen توهین آمیز جکی اسلاتر و دنیس Harrah مشترک سوار شدن به تیم آناهایم مرکز در طول اعتصاب بازیکنان NFL.

پس از ظهور از ماشین و قبل از آنها راه می رفت دستک خط اسلاتر و Harrah رد و بدل غیرکلامی اش.

“او می خواهم خم شدن و من می خواهم پا زدن او را در سراسر خود را در لب به لب,” اسلاتر گفت:. “و پس از آن من خواهد خم شدن و او می خواهم من لگد حق در سراسر معدن است.”

این دومین بار در پنج سال دیرین هم تیمی بودند که در میان یک فصل آغاز شد که در میان عدم اطمینان و در نهایت کوتاه شد به دلیل اعتصاب. ضربات به backsides شد یادآوری باقی می ماند متعهد به علت.

در حال حاضر 33 سال بعد اسلاتر Harrah و دیگر قوچ بازیکنان و مربیان که تحمل NFL فصل نهفته black swan حوادث در حال تماشای به ببینید که چگونه تیم های آماده و برای مقابله با یک فصل در حال حاضر تحت تاثیر جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

تیم امکانات بسته شده اند. Offseason برنامه های در حال انجام و عملا از طریق زوم جلسات. بازی اگر آنها در حال بازی احتمالا می تواند صحنه در استادیوم بدون فن.

چگونه است که تاثیر بازیکنان ؟

“این سیب و پرتقال” سابق قوچ کارفرمایی جیم اورت گفت: از مقایسه اعتصاب کوتاه فصل به یکی تحت تاثیر یک بیماری همه گیر. “اما همان عامل است که آن را به یک حواس پرتی.”

در سال 1982 قوچ گیرنده جورج کشاورز بود و آینده عمل جراحی زانو که تا به حال کنار او را برای آنچه که می توانست خود را rookie فصل است. با وجود چشم انداز بلندی اعتصاب او گفت که او “در تلاش برای اثبات خودم” و او آماده درآمده است.

“جوانب مثبت و واقعی در حال انجام چیزی که خود سنگ زنی و بدانند من قصد ندارم به اجازه رقابت جلوتر از من.”

سابق رم جکی اسلاتر در زمان بازیکنان NFL برخورد با کروناویروس محدودیت

کشاورز گفت: او را دو بار در روز و زد 10 مایل در ساحل هر روز دیگر. او و دیگر بازیکنان هم عبور دریل در سانتا مونیکا کالج.

“من می خواستم که قادر به اجرای تمام طول روز و هرگز خسته می شود در شکل بهتر از هر کسی در تیم” او گفت:.

NFL تیم بازی دو بازی قبل از 57 روز اعتصاب. قوچ به پایان رسید نه بازی فصل را با یک 2-7 رکورد. کشاورز گرفتار 17 پاس دو برای touchdowns. عملکرد کمک مجموعه صحنه را برای سال 1983 زمانی که او به یک حرفه ای-بهترین 40 عبور می کند.

“برخی از این بچه ها” کشاورز گفت: از بازیکنان امروز “اگر آنها در راه هر شکل و فرم آنها بهتر بود و بهتر بود انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.”

در سال 1987 قوچ خوش بودند از آنها می تواند پس از ساخت فصل قبل زمانی که آنها به پایان رسید با یک 10-6 ضبط و ساخته شده از پلی آف برای فصل چهارم در یک ردیف.

اما خطر دیگری کار توقف یابد ، قوچ شروع فصل با دو شکست قبل از بازیکنان NFL رفت و در اعتصاب است. مربی جان رابینسون و کارکنان خود را از جمله سال اول ویژه تیم هماهنگ کننده آرتی Gigantino مونتاژ به طرح استراتژی است.

“مربی رابینسون گفت: شما نمی توانید اجازه می دهد تا یک اعتصاب که شما هیچ کنترل بیش … به توقف شما را از انجام بهترین شما می توانید” Gigantino گفت. “شما نمی توانید به نشستن در اطراف و نوشیدن آبجو در شب و عوضی.”

رابینسون در نهایت دستور Gigantino سابق USC دستیار برای کمک به جمع آوری تیم جایگزینی بازیکنان.

“یک تیم بزرگ? مطلقا نه” Gigantino گفت. “اما این یک تیم است که قادر به دریافت.”

Rams lineman Dennis Harrah (60) blocks Pittsburgh's Joe Greene (75) as quarterback Vince Ferragamo hands off to Cullen Bryant. <span class="copyright">(Martha Hartnett / Los Angeles Times)</span>
قوچ lineman دنیس Harrah (60) بلوک پیتسبورگ جو گرین (75) به عنوان کارفرمایی وینس Ferragamo دست به کالن برایانت. (مارتا Hartnett / لس آنجلس تایمز)

اورت بود در دوم خود را با نرم افزار های نجومی. اسلاتر و Harrah شد در 12ام و 13ام فصل بود. هیچ کدام از آنها عبور اعتصاب خط. اما چند بازیکنان کهنه پیوست تعویض باعث شکستگی اورت گفت.

“آن را واقعا شروع خوردگی بچه های قدیمی تر در برابر جوان ها” اورت گفت. “این واقعا ما را تحت تاثیر قرار رهبری در نامطلوب راه است. و آن را تحت تاثیر قرار ما شاید بیش از تیم های دیگر چون ما یک تیم است.”

جایگزینی فهرستی رفت 1-2. هنگامی که اعتصاب به پایان رسید که بازیکنان به طور منظم بازگشت و قوچ را از دست داده به Cleveland Browns. چند روز بعد قوچ معامله ستاره در حال اجرا بازگشت اریک Dickerson به Indianapolis Colts. آنها به پایان رسید با یک 6-9 رکورد و از دست رفته برگشتی.

“من نگاهی به آن به عنوان نوعی تلف سال” اورت گفت: “و آن را مایه تاسف است.”

1987 فصل مشخص شده harrah’s فصل نهایی. شش-زمان Pro کاسه بازیکن گفت: او از دست رفته حدود 100,000 دلار خود را به 330,000 حقوق و دستمزد به دلیل اعتصاب.

“من به پشتیبانی این اتحادیه و فکر کردم, امیدوارم, این یک روز به نفع من یا هم تیمی های من و بچه ها در آینده پشت سر من’ ” Harrah گفت. “این بسیار واضح است آنها بهره مند است.

“دلار 330,000 من بود رفتن به? در حال حاضر بچه ها در حال ساخت 13 میلیون دلار در سال برای من همان موقعیت. من فکر می کنم چیزی باید کار می کرد!”

Jim Everett, shown talking to former Rams owner Georgia Frontiere, was in his second year in the NFL when the 1987 players strike happened. <span class="copyright">(David Muronaka / Los Angeles Times)</span>
جیم اورت نشان داده صحبت کردن به سابق قوچ صاحب گرجستان Frontiere شد و در سال دوم خود را در NFL زمانی که 1987 بازیکنان اعتصاب اتفاق افتاده است. (David Muronaka / لس آنجلس تایمز)

کشاورز اورت اسلاتر و Harrah گفت که در پی COVID-19 بازیکنان باید در پیدا کردن راه هایی برای اقامت در نقطه با وجود عدم در زمینه سازماندهی فعالیت های تیم. آنها باید آماده برای هر آنچه که اتفاق می افتد قبل و در طول چه خواهد بود در میان غیر معمول ترین NFL فصل در تاریخ است.

“جوانب مثبت و واقعی در حال انجام چیزی که خود سنگ زنی و بدانند من قصد ندارم به اجازه رقابت جلوتر از من گفت:” اسلاتر یک hall of famer.

صرف نظر از محیط زیست زمانی که فصل شروع می شود متمرکز تهیه خواهد شد کلید Harrah گفت.

“من اهمیتی نمی دهند اگر کسی در می ایستد و یا هیچ کس در غرفه” او گفت:. “همیشه وجود دارد کسی که در سراسر از شما که می خواهد به پا زدن الاغ خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>