Juve خواهد شد s******g خود را! لوئیس انریکه نشان می دهد نهایی لیگ قهرمانان تیم صحبت

لوئیس انریکه نشان داد که چگونه یک خوشگذران بحث تیم کمک کرد تا الهام بخش بارسلونا به پیروزی در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2015 و کامل دوم خود را سه برابر کردن.

کاتالانها شد قهرمانان اروپا را برای پنجمین بار با شکست دادن یوونتوس 3-1 در برلین با تشکر از اهداف از Ivan Rakitic, لوئیس سوارز و نیمار.

پیروزی امن بارسا دوم تک-فصل رفت و برگشت از LaLiga, کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا عناوین و آنها را به اولین تیم در تاریخ برای رسیدن به چنین feat دو بار.

لوئیس انریکه که در زمان بیش به عنوان سر مربی قبل از شروع این فصل است به یاد می آورد که چگونه او را از کار اخراج کردن بازیکن خود را با اشاره به چقدر مضطرب Juve شد و به احتمال زیاد به احساس شده است خود را در اتاق پانسمان.

“آن فراموش نشدنی نهایی” اسپانیا رئیس گفت Barca TV. “این فقط نهایی و همچنین مرحله گروهی و حذفی مسابقات. اگر چه ما تا به حال بسیار سختی مسیر ما نیست از رقابت برای یک ثانیه.

“[بازی] من گفت: “تصور کنید که من به Juve تیم-بحث و گفتن آنها در مورد بارسا. آنها می تواند s******g خود را!’. حداقل آن را مطرح لبخند.”

با وجود داشتن اعتماد به نفس در بازیکنان لوئیس انریکه اذعان می کند آن را بیشتر عصبی او تا به حال احساس در کار حرفه ای خود را در فوتبال و او فقط شروع به استراحت پس از نیمار گل سوم به نیمه دوم زمان توقف.

“من هرگز آنقدر عصبی در زندگی من به عنوان یک بازیکن و یا یک مدیر,” او گفت:. “من فکر کردم من می خواهم آرام اما بسیار تنش بود که من پیدا کردن آن سخت به مقابله با.

“اولین هدف ما افزایش روحیه. ساخته شده است که مخالفان متوجه ما جدی است. این چیزی خاص در مورد بارسا و آنچه که باعث می شود همه طرفداران افتخار.

“[نیمار را] هدف این بود که من باید جشن ترین در زندگی من به خاطر این بود که سوم. هنگامی که آن را 2-1 شما را جشن می گیرند اما شما می دانید که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی باید انجام شود.

“این بزرگترین چیزی است که هر بازیکن مربی و یا فن می تواند تجربه. نه فقط پیروزی در لیگ قهرمانان اما سه برابر بیش از حد. این دومین بار بارسا در حال انجام آن است. که نشان می دهد که یک باشگاه این است. بهترین چیز این است که ساخت بسیاری از مردم خوشحال.

“روز آخر, روز بعد از, و کل تابستان از مردم احساس خوشحال به پوشیدن پیراهن بارسا… خیلی به برنده شدن در یک زیر و هنگامی که شما در رسیدن به این شما باید به بیرون رفتن و لذت بردن از آن است.”

بارسا در موفقیت این فصل بود و رهبری توانمند خود مقابل سه نفر از لیونل مسی و سوارز و نیمار, اما لوئیس انریکه احساس قدرت واقعی خود را در کار به عنوان یک واحد.

“چیز زیادی در مورد آن سه بود نه فقط فوتبال خود را آن توانایی خود را به پوت تیم پیش از هر فردگرایی,” او اضافه شده است. “این چنین متحد و متعهد تیم ملی نه فقط سوارز, نیمار و مسی, اما, دیگر, دیدنی بازیکنان بیش از حد. آن را مانند یک جهان XI.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>