Josh Gordon Instagram پست های خود را آشکار آل NFL مقصد

Josh Gordon می خواهد به بازگشت به NFL و چشم خود را به مجموعه ای در سیاتل.

در یک پست در Instagram شنبه گوردون مشترک یک عکس در کنار راسل ویلسون Shaquem گریفین و یعقوب Hollister با عنوان “در اینجا به خدمت می کنند.”

در این پست می آید یک روز پس از گوردون به اشتراک گذاشته گرافیک و عکس خود را در یک نمای کلی با کلمات “در اینجا من است و من او را بیش از حد.”

گوردون بود که به طور نامحدود به حالت تعلیق در ماه دسامبر برای پنجم خود را نقض NFL سوء سیاست شد و به تازگی دیده می شود کار کردن در کنار DK متکالف و بابی واگنر به عنوان به خوبی به عنوان 49ers گوشه ریچارد شرمن.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط جرمی فاولر و بردی هندرسون از ESPN از 28 سال کار کرده است با NFL خود را بلند نامحدود تعلیق. NFL کمیسر راجر Goodell نظارت Gordon بازگشت.

گوردون بود و ادعا کردن چشم پوشی توسط سیاتل در ماه نوامبر گذشته. او با ثبت هفت پذیرایی برای 139 متری در پنج بازی به عنوان تیم شماره 3 گیرنده پشت تایلر Lockett و DK Metcalf.

او به طور نامحدود به حالت تعلیق در ماه دسامبر گذشته برای پنجمین بار از سال 2013 برای نقض NFL سیاست در هر دو عملکرد-افزایش مواد مخدر و سوء مصرف مواد.

Seahawks پیت کارول مربی نمی بستن درب امکان گوردون بازگشت و خواست گوردون به استفاده از منابع لیگ ارائه می دهد برای دریافت کمک.

راسل ویلسون قطعا می تواند با استفاده از سلاح های بیشتر در سال 2020 با وجود Seahawks اضافه کردن سریع wideout فیلیپ Dorsett به فهرست در ماه مارس است. ویلسون بوده است و بنا به گزارش دفاع از سیاتل به اضافه کردن عامل رایگان Antonio قهوه ای که همچنان به نشستن در کمیسیون معاف لیست اتهامات مربوط به تجاوز جنسی به سمت سابق خود مربی.

مطمئن باشید برای بررسی از آخرین Talkin’ Seahawks پادکست با میزبان جو Fann و افسانه ای در حال اجرا پشت کوتاه و مختصر بخوانند ،

Josh Gordon Instagram پست های خود را آشکار آل NFL مقصد در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>