جان Elway: من می خواهم به ماندن در حاشیه همانطور که همه ما می تواند بخشی از راه حل

Broncos مربی ویک Fangio نظر که او نیست “دیدن نژادپرستی در همه” در NFL بود به خوبی دریافت کرده و یا در داخل تیم و یا خارج از آن.

او عذرخواهی کرد و Broncos’ بازیکنان و مربیان را به شرکت در یک تظاهرات در ایالت کلرادو کنگره در روز شنبه.

مدیر جان Elway صحبت کرد جمعه شب ارسال بیانیه ای در توییتر.

“پس از بسیاری از گوش دادن, من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار و احساس آن زمان برای پیوستن به این مهم گفتگو” Elway گفت: در توییت متصل به خود را صدای جیر جیر.

Elway بیانیه آمده است: “من هفته گذشته با گوش دادن و یادگیری از بازیکنان و مربیان در تیم ما است. آنچه که من شنیده ام از بازیکنان به طور خاص — و راه آنها منجر شود در این زمان نیاز است در حال حرکت است. من همیشه فکر می کردم که پس از من در یک اتاق قفل, من می دانستم که همه چیز وجود دارد به دانستن در مورد آشنایی با هم تیمی های از پس زمینه های مختلف و جنبه های زندگی. آنچه من متوجه شدم این است که من نمی توانست بیشتر اشتباه بوده است. گوش دادن به بازیکنان و خواندن رسانه های اجتماعی خود را قدرت آنها نشان داده اند و تجارب آنها به اشتراک گذاشته شده است قدرتمند است. آن نهفته است من. من می دانم من باید یک راه طولانی برای رفتن اما من را حفظ خواهد کرد گوش دادن و یادگیری است. این تنها راهی است که به رشد است. من واقعا معتقدم که بسیاری از خوب خواهد آمد از این بسیاری از مکالمات سخت است که در حال وقوع در اطراف تیم ما لیگ و کشور است.

“راه بازیکنان تقویت صدای که نیاز به شنیده می شود مهم تر از همیشه. من به طور کامل از آنها پشتیبانی خود را با استفاده از پلت فرم و نفوذ خود را در یک راه مثبت برای ایجاد تغییر. ما همه شنیده ام مردم می گویند که ورزش می تواند بسیار مورد نیاز حواس پرتی در یک زمان به چالش کشیدن. من می دانم که بازیکنان تیم ما و لیگ می تواند بسیار بیشتر از آن است. ما همه می تواند بخشی از راه حل است. من هم درک می کنم که صدای من نیاز به بخشی از این گفتگو بیش از حد. من می خواهم به ماندن در حاشیه. هر کس یک مسئولیت برای کمک به کسانی که در حال صدمه زدن به. من با پیوستن به بازیکنان و مربیان و سازمان ما در صحبت کردن در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس و هر گونه بی عدالتی در جامعه است.”

جان Elway: من می خواهم به ماندن در حاشیه همانطور که همه ما می تواند بخشی از راه حل در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>