رنگ جکسون می گوید او می خواست khezri در سال 2017

در سال 2017 فصل به پایان رسید بدون Browns برنده شدن در یک بازی. آن آغاز شد و با براونز مربی رنگ جکسون مایل به ثبت نام کارفرمایی khezri.

ظاهر می شود در ESPN رادیو در کلیولند جکسون گفت که او می خواست به نشانه Kaepernick پس از Kaepernick شد یک عامل رایگان در مارس 2017.

“من می خواستم او را” جکسون روز جمعه گفت. “آن را فقط کار نمی کند. بدیهی است که کسانی که همه چیز را باید به کار از یک سرمایه گذاری, پیش نویس, هر چه تمام است. و من این نبود تصمیم گیری است.”

این چیزی است که جکسون گفت: در سال 2017, اما. چند هفته به رایگان آژانس که در سال Jackson صحبت در مورد Kaepernick بدون همیشه گفت: “من او را می خواهم.”

“ما واقعا نمی مورد بحث کالین” جکسون گفت: در آن زمان. “وجود دارد بازیکنان دیگر در این نقطه است که ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد برای دیدن اگر ما می توانیم آنها را روی تیم ما است. گفت: نه آن را نمی خواهد آمد تا بعد. شما باید به اگزوز همه چیز. اما در این مرحله او نمی آیند.”

این Browns در نهایت انتخاب DeShone Kizer در دور دو سال است که پس از عبور پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون با انتخاب اول کلی در پیش نویس است. وجود دارد هیچ گزارشی از هیچ علاقه ای به Kaepernick توسط Browns در سال 2017, و یا در هر زمان پس از آن.

سپس این وجود دارد: در ماه اوت سال 2017, Jackson روشن ساخته است که او می خواست هیچ سرود تظاهرات در تیم خود. بنابراین حتی اگر جکسون در واقع تا به حال هیچ علاقه ای به Kaepernick این واقعیت است که او تا به حال راه اندازی تظاهرات در سال 2016 را ساخته اند آن را سخت به تطبیق آن با دیدگاه جکسون تمایل به هر گونه تظاهرات.

البته این حقیقت در نهایت ممکن است که جکسون می خواستم Kaepernick (جکسون می خواست به پیش نویس Kaepernick در سال 2011 زمانی که جکسون بود با اظهارات) که جکسون هیچ مسائل با بازیکنان معترض در طول سرود اما که مردم بالاتر در سازمان احتمالا تمام راه را به بالا می خواستم چیزی برای انجام با Kaepernick شاید با توجه به تاثیر بالقوه از حضور او در خط پایین.

رنگ جکسون می گوید او می خواست khezri در سال 2017 در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>