چگونه به سرعت خاموش کردن چهره ID بر روی آی فون خود را


در حالی که اپل تکنولوژی مورد استفاده برای صورت ID بر روی آی فون قابل توجه است, آن را قابل بحث این که آیا آن را راحت تر از ID لمسی. که وجود دارد صورت خود را می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری الگوهای خرید و یا دیده می شود در طول توده نظارت توسط سازمان های اطلاعاتی. مهمتر از آن می تواند راحت تر برای اجرای قانون و حتی دزد به زور شما را به باز کردن آی فون خود را.

اپل ادعا می کند که در صورت شناسایی است که 20 برابر قوی تر از ID لمسی. هنوز هم مهم نیست که یکی از شما در حال استفاده از همان نگرانی می آید: می تواند پلیس muggers و دیگر می شود مهاجمان شما را مجبور به باز کردن آی فون خود را با استفاده از بیومتریک تایید? و یا می تواند یک evil twin با استفاده از چهره خود را به باز کردن آی فون جدید خود را X XS, XS Max XR, 11, 11 Pro یا 11 Pro Max? (پاسخ به که یکی از آخرین است قطعا بله.)

وقتی که می آید به اجرای قانون ما در حال حاضر می دانیم که آن را قانونی برای پلیس شما را به باز کردن آی فون خود را با Touch ID به عنوان طولانی به عنوان آنها یک حکم. ما می توانیم فرض کنیم همان را می توان گفت در صورت ID. اما آنها از نظر قانونی نمی توانند شما را به باز کردن قفل دستگاه با استفاده از یک رمز عبور و یا رمز عبور به دلیل متمم پنجم.

بنابراین یک راه وجود دارد شما می توانید به سرعت غیر فعال کردن چهره ID در چند ثانیه بدون هر کسی که هر عاقل تر? برای جلوگیری از اجرای قانون و سایر بیگانگان از خود را با استفاده از چهره برای باز کردن قفل دستگاه ؟ بله و آن را تایید توسط اپل معاون ارشد مهندسی نرم افزار قبل از اولین چهره ID دستگاه حتی بیرون آمد. اما در واقع وجود دارد یک گزینه برای تامین امنیت آی فون خود را به سرعت.

گزینه 1: چگونه به زور یک رمز عبور (خاموش کردن صفحه نمایش)

برای غیر فعال کردن چهره ID در خرج کردن یا از روی صفحه نمایش قفل صفحه نمایش و یا هر, باز, برنامه, به سادگی فشار دهید و نگه دارید دکمه سمت در همان زمان به عنوان دو حجم بالا و حجم پایین را فشار دهید. شما حتی می توانید فشار دهید و نگه دارید و هر سه با هم اگر شما می خواستم. برگزاری حدود دو ثانیه است. این همان فرایند شما می توانید شروع به تأمین انرژی پایین آی فون خود را X XS, XS Max XR, 11, 11 Pro یا 11 Pro Max.

اگر شما به پایان رسید تا گرفتن عکس از صفحه نمایش به جای (اگر شما تصمیم به استفاده از Volume Up را فشار دهید) و سپس شما نمی فشار دهید و نگه دارید برای مدت طولانی به اندازه کافی. شما نیاز به دیدن “slide to power off” سوئیچ آمده است. به محض این که صفحه نمایش به نظر می رسد اجازه, رفتن, و یا دیگری شما به طور تصادفی شروع به شمارش معکوس برای اورژانس SOS و 911 تماس بگیرید.

گزینه 2: چگونه به زور یک رمز عبور (اضطراری SOS)

در تمام مدل های آیفون با چهره ID شما می توانید مجموعه ای از پنج بر حرکت به سمت دکمه برای فعال کردن اورژانس SOS خواهد شد که به نوبه خود غیر فعال کردن چهره ID تا زمانی که شما خود را وارد کنید رمز عبور. برای انجام این کار به باز کردن تنظیمات ضربه بزنید “اضطراری SOS” و سپس ضامن در “تماس با دکمه سمت” تغییر دهید.

اکنون, با کلیک بر روی دکمه سمت پنج بار در یک ردیف عمل خواهد کرد درست مثل گزینه 1 در بالا به شما “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش. اگر شما نیز فعال “خودکار تماس” آن را مستقیما به حالت شمارش معکوس که در آن شما باید برای متوقف کردن آن را از تماس با 911. در هر صورت شما باید به طور موثر معلول چهره ID.

امکان پنج بر حرکت نمی خلاص شدن از سمت + کلید/s گزینه بالا دیده می شود, آن را تنها به شما می دهد یکی دیگر از راه برای انجام آن است. اگر نمی خواهید از این روش و یا اگر شما می ترسم که شما ممکن است به طور تصادفی 911 تماس بگیرید فقط به اعضای هیات “اضطراری SOS” تنظیمات غیر فعال کردن “تماس با دکمه سمت” و چوب با گزینه 1 بالا.

گزینه 3: چگونه به زور یک رمز عبور (شکست یا راه اندازی مجدد)

راه های دیگر برای غیر فعال کردن چهره ID بر روی آی فون خود را بدون رفتن به تنظیمات این است که بیش از حد بسیاری از شکست خورده چهره ID تلاش (چهار ما تعداد) و برای خاموش کردن و یا راه اندازی مجدد دستگاه. اما خاموش کردن آی فون خود را و شروع مجدد به درد نمیخورد است اگر شما فقط می خواهید برای غیر فعال کردن چهره ID به طور موقت. اگر شما مایل به دیدن تمام راه شما می توانید قدرت پایین و بالا در آی فون خود را در اینجا شما بروید:

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>