چگونه به سرعت غیر فعال کردن Touch ID بر روی آی فون خود را برای امنیت فوق العاده در خرج کردن


در آمریکا و مقامات مجری قانون می تواند شما را به باز کردن قفل گوشی های هوشمند خود را با یک اثر انگشت, اما آنها نمی تواند شما را مجبور به وارد کردن کلمه عبور یا پین که خود را نقض متمم پنجم حقوق. برای کمک به شما همیشه از بودن در یک سناریو که در آن شما را مجبور به قرار دادن انگشت خود بر روی سنسور ID لمسی اپل دارای یک ساخته شده است در راه برای شما برای غیر فعال کردن بیومتریک خود را قفل و یا قفل آیفون در ثانیه.

این نیست که آیا اپل در نظر گرفته شده برای آن ویژگی به عنوان یک “پلیس دکمه” اما آن را قطعا ترفند. و در حالی که وجود دارد راه های دیگر برای غیر فعال کردن Touch ID اسکنر اثر انگشت در آیفون قبل از اینکه مانند ثبت نام اشتباه اثر انگشت چند بار در یک ردیف یا فقط راه اندازی مجدد آی فون خود را, جدید ترین راه این است که تا حد زیادی ساده ترین و سریع ترین زمانی که شما در خرج کردن.

این ویژگی را در iOS 11 اما آن را با این نسخهها کار به همان شیوه جدیدتر در نسخه های iOS به عنوان آن را در آن زمان است. آن را با استفاده از اورژانس SOS که به شما می دهد یک راه سریع برای شماره گیری 911 و اجازه می دهد تا تماس های اضطراری به ارسال مکان خود را به صورت دوره ای تا زمانی که شما آن را غیر فعال کنید. اما شما لازم نیست برای ایجاد یک اورژانس تماس بگیرید و یا ارسال هر کسی که مختصات خود را برای غیر فعال کردن Touch ID بر روی آی فون خود را.

چگونه شما غیر فعال کردن Touch ID بستگی دارد که مدل آیفون شما:

گزینه 1: نحوه غیر فعال کردن Touch ID در آیفون 7 و

با کلیک بر روی دکمه سمت پنج بار در یک ردیف. پس از پنجم کلیک کنید “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد با “اضطراری SOS” کشویی. شیر “لغو” برای مشاهده وارد کردن رمز عبور روی صفحه نمایش. خود را رمز عبور مورد نیاز است قبل از اینکه شما می توانید با استفاده از ID لمسی دوباره.

بنابراین دفعه بعد که شما سعی می کنید به استفاده از یک ثبت اثر انگشت را با Touch ID آن را به شما بگویم که “شما رمز عبور مورد نیاز است برای فعال کردن Touch ID” و هیچ چیز وجود دارد اجرای قانون می تواند در مورد آن انجام دهید — حتی با یک حکم.

توجه داشته باشید: هیچ راهی برای خاموش کردن پنج بر حرکت.

  • با این نسخهها کار بر روی: iPhone 5S, آیفون 6, آیفون 6 پلاس, 6S, آیفون 6, S Plus, آیفون SE (1st Gen) آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

گزینه 2: نحوه غیر فعال کردن Touch ID در آیفون 8 & جدیدتر

فشار و نگه داشتن دکمه سمت و یا حجم را با هم برای دو یا سه ثانیه است. “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد با “اضطراری SOS” کشویی. شیر “لغو” و وارد کردن رمز عبور روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد. رمز عبور خود را در حال حاضر مورد نیاز قبل از اینکه شما می توانید با استفاده از ID لمسی بیومتریک دوباره.

زمان بعدی شما با استفاده از یک ثبت اثر انگشت را با Touch ID آن را به شما بگویم که “شما رمز عبور مورد نیاز است برای فعال کردن Touch ID.” اجرای قانون می تواند هر چیزی را انجام دهید که در آن نقطه حتی با یک حکم.

شما همچنین می توانید با استفاده از پنج بر حرکت که مسن مدل های آی فون استفاده کنید. در خود تنظیمات برنامه ضربه بزنید “اضطراری SOS” و سپس ضامن در “تماس با دکمه سمت” تغییر دهید. در حال حاضر هر زمان که شما با کلیک بر روی دکمه سمت پنج بار در یک ردیف “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد و Touch ID غیر فعال خواهد شد.

توجه داشته باشید: هیچ راهی برای خاموش کردن را فشار دهید و نگه دارید و حرکت.

  • با این نسخهها کار بر روی: iPhone 8, iPhone 8 Plus, آیفون SE (2nd gen)

نکته: غیر فعال کردن خودکار تماس ” ویژگی

در اورژانس SOS تنظیمات شما می توانید انتخاب کنید که آیا یا نه آن را به طور خودکار تماس 911 و یا فقط به شما می دهد گزینه ای را برای تماس با استفاده از “اضطراری SOS” کشویی روی صفحه نمایش. ما نشان می دهد مطمئن شوید که “خودکار تماس” است خاموش اگر شما می خواهید به استفاده از میانبر به عنوان یک گواهی “پلیس را فشار دهید.”

اضطراری SOS گزینه های در آی فون 7 (سمت چپ) در مقابل آیفون 8 (سمت راست).

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>