بسیار وجود دارد که شگفتی مرا در این روز است.

اما NFL کمیسر راجر Goodell به دنبال یک دوربین و گفت: “ما لیگ ملی فوتبال محکوم … سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید” در یک ویدئو منتشر شده توسط سازمان لیگ ، که تعجب آور است.

و که نبود تنها چیزی که تعجب آور Goodell گفت.

او همچنین گفت: لیگ اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان قبلی و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز در اعتراض به, که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و “بدون سیاه بازیکنان خواهد بود وجود دارد هیچ لیگ ملی فوتبال.”

Whew کودک. 2020 همچنان به عنوان یک سوار.

این تصویری است که در پاسخ به یک ارسال شده توسط چندین برجسته بازیکنان NFL در پنج شنبه شب گزارش با هماهنگی New Orleans Saints گیرنده مایکل توماس در آن Kansas City Chiefs ایمنی Tyrann متیو می گوید: “چند بار که ما نیاز به درخواست شما برای گوش دادن به بازیکنان ؟” و آریزونا کاردینالز گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز, کلیولند براونز گیرنده گسترده ای Jarvis Landry بگو “چه خواهد شد آن را برای یکی از ما را به قتل توسط پلیس آمریکا?”

حاکم سوپر باول MVP پاتریک Mahomes, New York Giants در حال اجرا پشت Saquon Barkley و هوستون تگزاس کارفرمایی Deshaun واتسون در میان 18 بازیکن در این ویدئو.

Goodell به وضوح توجه شده چند روز گذشته نه تنها به سراسر کشور تظاهرات و تجمعات اما به واکنش شدید پرستاران کارفرمایی Drew Brees’ Yahoo Finance مصاحبه جلب کرد این چند روز گذشته.

در یک ورزش است که با این نسخهها کار خیلی سخت به استرس همه برای یک چیز بزرگ در نگرش به جهان خارج, دیدن Brees’ هم تیمی های خود علنا انتقاد از او یک لحظه حوضه. این بازیکن که شروع به تحقق بخشیدن به قدرت صدای خود را هنگامی که khezri در سکوت اعتراض roared مخالفت خود را با Brees ادامه به تلفیق تظاهرات مسالمت آمیز در طول سرود با بی احترامی به پرچم و از پدربزرگ خود که در جنگ جهانی دوم به عنوان اینکه وجود ندارد همچنین, سیاه, سربازان که مبارزه در همان جنگ — و به خانه آمد به همان تبعیض نژادی و بی احترامی آنها مواجه شده قبل از آنها قرار داده و زندگی خود را در خط.

و در حالی که Brees نشان داد ندامت دو بار و برخی از بازیکنان از جمله توماس گفت: آنها او را پذیرفته عذرخواهی که نمی شود همه طرفدار پرستاران گیرنده از کشیدن بازیکنان دیگر هم برای ویدئو های خود را.

این دلگرم کننده است که می دانیم که کمیساریای حداقل در پاسخ به این بازیکنان کلمات. این نمایشگاه به تعجب می کنم که چقدر از Goodell جمعه بیانیه ای است که احساسات شخصی خود را و چگونه بسیاری از صاحبان تیم به اشتراک گذاری مشابه احساسات در این نقطه است.

NFL commissioner Roger Goodell released a video statement on Friday night condemning racism and saying 'Black Lives Matter,' but it's fair to wonder how many NFL team owners share his sentiment. (AP Photo/Bebeto Matthews)
NFL کمیسر راجر Goodell تصویری منتشر شده بیانیه ای در شب جمعه در محکومیت نژادپرستی و گفت: ‘Black Lives Matter’ اما آن را عادلانه به تعجب که چگونه بسیاری از تیم NFL صاحبان اشتراک گذاشتن احساسات خود را. (AP Photo/Bebeto ماتیوز)

و برای بدبینانه در میان ما همچنین به نظر می رسد عادلانه به تعجب می کنم اگر تغییر ناگهانی از Goodell در NFL نتیجه اخیر Civiqs رای گیری از طریق غلاف صرفه جویی در امریکا است که حمایت عمومی برای زندگی مهم جنبش در حال افزایش است 50 درصد از این کشور در حمایت از 76 درصد گفت: نژاد پرستی یک مشکل بزرگ در ایالات متحده و 78 درصد گفت: این خشم است که موجب جریان موج اعتراضات موجه است.

اگر اکثریت آمریکایی ها به تظاهرات و زندگی ماده حرکت آن می ایستد به همین دلیل است که لیگ را نمی خواهد از دست دادن هر گونه پول و تیم NFL صاحبان بارها و بارها به ما نشان داده است که سود راننده تقریبا هر تصمیم آنها را.

Goodell بیانیه قوی بود. این ممکن است بهترین لحظه در تقریبا 14 سال به عنوان کمیسر.

اما در حال حاضر کار واقعی آغاز می شود: در این ویدئو نمی تواند ابتدا و انتهای Goodell تعهد. نمی توان آن را آغاز و پایان لیگ انجام هیچ چیز به جز پول را به سمت مردمی و مدنی شدند.

پس از شوک ارزش شنیدن Goodell در پلوور آبی و نه روشن-برای-نخست-زمان-paneled اتاق می گویند “black lives matter” و “ما در اشتباه بودند” می پوشد و ما را به نگه داشتن فشار در.

ما باید از آنچه در حال انجام است در لیگ و چه در لیگ انجام شده است و در جوامع و شهرستانها که در آن بازیکنان زندگی می کنند و بازی. ها مقابل دفاتر متنوع بودن? است لیگ دفتر بودن های متنوع?

برنامه های فراتر رفتن از داشتن بازیکنان با پلیس گفته شود چگونه آنها باید و نباید عمل می کنند ؟ آنها با قرار دادن فشار بر شهرداری ها و ادارات پلیس برای پایان دادن به استفاده از زور تکنیک یا قیمومیت د-تشدید تاکتیک یا توقف پذیرش درجه نظامی تجهیزات است که اغلب استفاده می شود بی ارزش و بالا گرفتن تنش ها?

ما نیاز به این امید که حتی زمانی که رئیس جمهور تهمت به ناچار می سازد Goodell یک کیسه مشت زدن یا تلاش می کند دوباره به پیچ و تاب و قصد تظاهرات مسالمت آمیز که او می ایستد و شرکت که در لیگ ادامه می دهد تا به وعده او جمعه شب.

در بیانیه شنبه گذشته Goodell گفت: لیگ را به رسمیت می شناسد “قدرت از پلت فرم آن در جوامع ما است.”

آن زمان به استفاده از قدرت است که شروع می شود در حال حاضر.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی