اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در یکی دیگر از نمایش های اجرایی در عمل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امروز blared به عقب در این زمینه NFL و روابط را محکوم New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees ظاهرا برای تغییر ذهن خود را بر روی بازیکنان دیگر در نظر گرفتن زانو در اعتراض.

پس از در حال حاضر slobbering بیش از همه حافظه جورج فلوید و مرگ او در دست مینیاپولیس پلیس در روز یادبود در بد در نظر گرفته بیانات در کاخ سفید در روز جمعه سابق مشهور شاگرد میزبان را به رسانه های اجتماعی بعد از ظهر امروز به استوک سیتی بیشتر آتش سوزی از بخش:

بیشتر از مهلت

به وضوح به دنبال یکی دیگر از گوه موضوع را به پایگاه خود را به عنوان انتخابات نوامبر نظرسنجی-تضعیف تهمت اساسا کوبیدن بر همان طبل او در سال 2017. در سال اول دولت سابق USFL صاحب بارها و بارها مورد حمله قرار khezri سابق San Francisco 49ers کارفرمایی را در حاشیه اعتراض نژادی و بی عدالتی در پخش سرود ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن را هم به تمسخر NFL خود را برای تغییر سیاست در این موضوع آن را به عنوان آتش با بسیاری از بازیکنان و پرده برداری از خشم کمتر-از-دیپلماتیک ،

“آیا شما عشق را به دیدن یکی از این NFL صاحبان وقتی کسی بی احترامی پرچم ما را بگو که ماشین خاموش میشه در حال حاضر او را اخراج” مغلوب ساختن پیشی جستن نعره میکشید به تجمع در سپتامبر 2017.

بازتاب سخنان او در گذشته ساخته شده بیش از Kaepernick و دیگر بازیکنان نظرات خود را شناخته Brees در گفت: ژوئن 3 که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

با ملت وضعیتی وخیم از کشتار فلوید و متعاقب آن اعتراضات گسترده علیه تبعیض نژادی و خشونت پلیس, Brees دریافت سریع و دردناک واکنش از طرفداران و غیر طرفداران و بازیکنان دیگر مانند پرستاران هم تیمی مالکوم جنکینز.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به دوستان من هم تیمی های شهر New Orleans, سیاه و سفید, جامعه, NFL جامعه و هر کسی که من صدمه دیده است با نظرات من دیروز” به ظاهر توبه Brees نوشت: در پاسخ به رسانه های اجتماعی دیروز. “در صحبت با برخی از شما آن را می شکند قلب من می دانم درد من ایجاد می شود.”

“من آرزو می کنم من می خواهم که گذاشته چه بود در قلب من در رابطه با جورج فلوید قتل Ahmaud Arbery این سال ها و سال ها از بی عدالتی اجتماعی پلیس خشونت و نیاز به خیلی اصلاحات و تغییر در احترام به قانون و بسیاری از چیزهای دیگر را به برابری برای ما سیاه جوامع” سوپر باول XLIV قهرمان و گاهی مغلوب ساختن پیشی جستن همراه اعلام کامل در کنترل آسیب حالت

با امریکا باز دوباره از coronavirus همه گیر NFL باید مجموعه ای بلند پروازانه 2020-21 فصل تنظیم شده برای شروع در ماه سپتامبر. مقدسین اولین بازی پیش فصل است penciled در ماه اوت در برابر لا قوچ در COVID-19 ضربه سخت شهر فرشتگان.

بهترین از مهلت

برای ثبت نام در مهلت خبرنامه. برای مشاهده آخرین اخبار ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی