برای تمام مزایای 5G به ارمغان می آورد به داده های تلفن همراه آن نیست و بدون نقاط ضعف بزرگترین بودن و حفظ حریم خصوصی. بله آخرین استاندارد همراه با محبوبیت فوق العاده خطرناک سرعت به 4.3 Gbps اما در چه هزینه ؟ مانند تمام چیزهایی که در اینترنت 5G دستگاه باز فرصت ها برای هر دو خوب و بد بازیگران.

این است که می گویند 5G نیست امن تر از سلف خود. تجزیه و تحلیل از چند universties نشان داده است که حفاظت از داده, بهبود, بیش از 4G LTE و دیگر استانداردهای قدیمی تر. اما 5G به طور قابل توجهی پهن دسترسی به اینترنت است. با بیشتر دستگاه ها قادر به استفاده از وب به طور مداوم وجود دارد فرصت های بیشتر برای هکرها و دیگر کاربران مخرب.

#1. ردیابی محل درست کردم خیلی دقیق تر

خود را 4G گوشی است که احتمالا متصل به یک برج چندین مایل دور که با استفاده از آن برای برقراری تماس و مرور اینترنت. آن است که با این اتصال است که دیگران می توانند خود را پیگیری محل حتی زمانی که GPS خود سنسور خاموش است.

بر اساس این برج شما متصل به هکرها Isp ها و دیگر اشخاص ثالث می تواند سه گوش موقعیت خود را در عرض چند مایل به گرفتن یک ایده خشن از جایی که شما در حال حاضر واقع شده است. با 5G, این پیگیری می شود محدود به چند پا.

به ارائه 5G با استفاده از mmWave فرکانس حامل های بی سیم راه اندازی یک سری از سلول های کوچک در اطراف شهرها. این برج مینیاتور کمک به نگه داشتن گوشی خود را متصل به بالا-فرکانس شبکه 5G که در یک برد کوتاه (حدود 1500 پا). این سلول های کوچک مستقر هستند در اکثر شهر بلوک به اطمینان حاصل شود که ساختمان دیوار و یا حتی درختان را مسدود نکنید سیگنال.

5G با استفاده از “سلول کوچک” که باریک محل قابلیت ردیابی. تصویر آفتابی کلاس درس/YouTube

با استفاده از همان روش سوم-احزاب عوامل می تواند مثلث موقعیت خود را بر روی تلفن خود را متصل برج. و در حال حاضر که این برج تنها چند پا دور موقعیت مکانی دقیق شما را آسان تر است برای به دست آوردن. چگونه دقیق? تنها با استفاده از برج های خود را در محل تعیین شده می تواند به تقاطع بسته به اینکه چگونه بسیاری از سلول های کوچک در این منطقه است. در حالی که هر دو اندروید و iOS گرفته اند اندازه گیری برای جلوگیری از دسترسی شخص ثالث به این اطلاعات هنوز هم وجود دارد چند ابزار در خارج از برنامه رسمی خود را از فروشگاه های که می توانید دور زدن این محدودیت ها.

#2. ابزار بیشتر برای مردم بد

یک بار 5G به طور کامل مستقر شده آن اجازه خواهد داد که برای بسیاری از IoT دستگاه های متصل به شبکه های تلفن همراه. بسیاری از این دستگاه ها را بدون وقفه اجرا 24/7 به عنوان آنها مصرف پایین برق و با استفاده از یک مقدار کم داده. IoT آنالیز برآورد افزایش در این دستگاه از 7 میلیارد دلار در سال 2018 به 21.5 میلیارد دلار تا سال 2025.

با چنین مقدار زیادی از دستگاه متصل به اینترنت هکرها بزرگتر از سطح حمله به اخلال در شبکه. توزیع شده انکار سرویس (DDoS) است که یک نوع از حمله سایبری که در آن یک کاربر طول می کشد کنترل دستگاه های متعدد به پینگ یک هدف تا سیستم ضعف است. با 5G این نوع از حملات را بزرگتر خواهد بود و بیشتر.

با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط اعضای داخلی سوءمصرف stalker ها و دیگر جنایتکاران می توانید این اطلاعات را برای آسیب رساندن به قربانیان. بسیاری از دستگاه های هوشمند می تواند به تعیین محل خود را و به دست آوردن برخی از اطلاعات شخصی با استفاده از سنسور مانند یک شتاب سنج یا حسگر نور محیط. به عنوان تشکر برای 24/7 اتصال به داده های آنها می تواند به راحتی انتقال این اطلاعات به شخص ثالث سرور مورد استفاده قرار گیرد در مقابل شما.

#3. بیشتر در معرض خطر نقاط و حمله سطوح

با بیشتر دستگاه های هوشمند احتمال هک بوجود آمده را افزایش می دهد. نه هر تولید کننده این تیم در محل به اندازه کافی محافظت از تجهیزات خود را از تمام تهدیدات در حال حاضر که دستگاه خود را متصل به وب است.

ما در حال حاضر دیده می شود این وضعیت بازی کردن. وجود دارد میلیون ها نفر از گوشی های هوشمند آندروید و قرص و دیگر دستگاه های در حال اجرا, پیر, نرم افزار, در معرض سوء استفاده و اشکالات است که مدت طولانی است که وصله. در حالی که از آن آسان است برای ما برای ارتقاء رایانه های ما و یا تلفن های, آنچه ما در مورد ماشین های هوشمند و یا لوازم خانگی هوشمند? بسیاری از خواهد بود تمایلی به جایگزین کاملا خوب دوربین هوشمند حتی اگر تولید کننده به پایان می رسد حمایت و آن را یک هدف نخست برای هکرها.

#4. بیشتر پهنای باند و دستگاه های بیشتری جمع آوری داده ها

حتی هنگامی که شما دریافت نمی, شما, شرکت بازاریابی انجام دهید. 5G خواهد شد که دستگاه های بیشتر از همیشه متصل به وب ما با لباس ماشین و بسیاری از خانه های ما همه با داشتن یک اتصال داده فعال. چگونه شما ارتباط برقرار کردن با این دستگاه ارزشمند است به تبلیغ که آن را وسوسه انگیز برای دستگاه های هوشمند تولید کنندگان برای فروش استفاده خود را داده است.

در حال حاضر Isp ها می توانند فروش خود را مرور تاریخچه. آمازون نگه می دارد برخی از صدای تعاملات بین شما و الکسا حتی اگر شما آنها را حذف کنید. تلویزیون های هوشمند خود را به فروش آنچه شما سازمان دیده بان برای تبلیغ. بدون دسترسی به داده های تلفن همراه خود اطلاعات شخصی جمع آوری شده با توانایی محدود به آن را متوقف کند. در حال حاضر که بسیاری از کسانی که همان دستگاه را با استفاده از 5G آن را تنها بدتر خواهد شد.

با 5G ماشین خود را می توانید جمع آوری اطلاعات در مورد که در آن شما در سفر و چه در ایستگاه های گاز شما را متوقف. هوشمند خود را در یخچال می توانید ارسال اطلاعات در مورد آنچه که در لیست مواد غذایی خود را. خود را در لباس های هوشمند می تواند به تعیین سبک خود را. و همه این اطلاعات می تواند فروخته شده به شرکت های تبلیغاتی که می تواند یک حس خوب از شخص شما هستند و چگونه به فروش شما.

تبلیغات در 5G دوران را خیلی بیشتر شخصی به طور خاص هدف قرار دادن آنچه شما می خواهید به جای یک ایده کلی. اما هزینه این شخصی است از دست دادن بزرگ به حریم خصوصی ما. و مهمتر از آن باعث می شود این شرکت ها یک هدف بزرگتر درپشتی برای هکرها اینترنتی به عنوان آنها حتی بیشتر از مختصر اطلاعات در مورد شما.

#5. چین با اثر انگشت خود را در سراسر 5G

شده است وجود دارد رشد نگرانی در مورد هواوی برای سال قدمت آن به سال 2008 زمانی که سوء ظن مطرح شد توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده بیش از یک معامله بین آنها و Bain Capital برای به دست آوردن 3Com. دو سال بعد Sprint Nextel Corp. حذف شدند هر دو Huawei و ZTE از یک قرارداد بیش از نگرانی های امنیتی که دوباره درگیر روابط خود را به دولت چین و ارتش است.

مشکل این است که هواوی قرار است که خود را به عنوان یک رهبر در 5G تجهیزات. با توجه به Huawei دو thrids از تمام تجاری-راه اندازی شبکه های 5G در خارج از چین با استفاده از تجهیزات خود را. در حالی که ما به طور موثر ممنوع استفاده از تجهیزات خود را به کشورهای دیگر مانند آلمان و مجارستان و سوئیس و اسپانیا و بسیاری دیگر را تنها محدود Huawei از خود 5G برنامه.

اگر هر بخشی از شبکه با استفاده از Huawei تکنولوژی وجود دارد یک فرصت بحث شرکت دسترسی داشته باشد. اگر شما در تماس با دوستان خود را در آلمان و حامل های بی سیم خود را باید در تعامل با خود حامل شبکه است که به احتمال زیاد با استفاده از Huawei تجهیزات. اگر این اتهامات درست هستند, Huawei می تواند رله های خود را در مکالمه به دولت چین که می تواند با استفاده از این در تعدادی از راه هایی برای زندگی شما تاثیر می گذارد و ما به عنوان یک کل.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی