تایلر Lockett اشاره خودنمایی و ریا از پاسخ به Drew Brees سخنان

Drew Brees شد روند موضوع در توییتر بعد از ظهر چهارشنبه پس از گفت و او را رد از بازیکنان NFL گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی این فصل آینده: “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

پرستاران نیواورلئان کارفرمایی توضیح داد زمانی که او می شنود سرود او فکر می کند از پدربزرگ خود که مبارزه در ارتش و در نظر گرفتن زانو طول آهنگ می بی احترامی به پرچم.

بسیاری از آنلاین پیدا نظرات غیر حساس یا بیمار اطلاع داده می شود در سراسر کشور اعتراض در برابر سیستمیک نژادی و بی عدالتی در این کشور در واکنش به خشونت پلیس و به طور خاص تر از مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

که شامل نمای کلی گیرنده گسترده تایلر Lockett که نقل قول توییتی یک ویدیو در مورد چگونه رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham در پاسخ به له برون جیمز و کوین دورنت به ‘آزادی’ از سخنرانی که نه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Drew Brees’ نظرات در مورد مصرف زانو طول سرود.

در اینجا یک طرف توسط طرف نگاه Ingraham نظرات:

در له برون جیمز و کوین دورنت: “این همیشه جاهل به دنبال سیاسی مشاوره از کسی که باعث می شود $100M یک سال به گزاف گویی توپ. آه و LeBron کوین – شما بازیکنان بزرگ اما هیچ کس رای برای شما. میلیون ها نفر انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن به مربی خود. بنابراین نگه داشتن تفسیر سیاسی به خودتان و یا به عنوان کسی که یک بار گفت: “خفه شو و دریبل.'”

در Drew Brees: “خب او مجاز به نظر او در مورد آنچه زانو و پرچم به معنی به او. او یک فرد است. او تا به برخی از ارزش. این است که فراتر از فوتبال است. این توتالیتر انجام. این است که استالین. و راه, در خیابان های New Orleans آنها فریاد ” F*** Drew Brees.’ که آنچه در این لحظه انجام داده به تیم روحیه پرستاران نیواورلئان.”

له برون جیمز و کوین دورنت سیاه و سفید هستند. Drew Brees سفید است.

هر دو در زمان ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در اما بودند ملاقات با پاسخ متفاوت از جناح راست مجری تلویزیونی.

جیمز و دورانت شد انتقاد Ingraham پس از تماس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک وقفه’ تصویری با Cari قهرمان.

“شماره یک شغل در امریکا نقطه فرد کسی است که درک نمی کند و مردم واقعا don’t give a f*** در مورد مردم است.” – LeBron James

“من احساس می کنم تیم ما به عنوان یک کشور است نه فرار توسط یک مربی بزرگ است.” – کوین دورنت

هر فرد صحبت خود را حقیقت و پاسخ مواجه شد با ریاکارانه پاسخ.

Brees است پس از عذرخواهی برای نظرات خود را.

“ما هنوز هم احساس نفرت کردن تصمیم گیری ما که ما احساس می کنیم مثل این است که بهترین ها را برای ما,” جیمز گفت. “پس از کلمه ‘n*****’ نقاشی بر دروازه – که به شما می گوید من بیش از حد حذف شده و من هنوز هم مقدار زیادی از کار را در سمت چپ انجام دهید. مهم نیست که چقدر پول و یا دسترسی و یا چگونه شما را تبدیل به زندگی به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان – آنها همیشه سعی کنید برای پیدا کردن یک راه به شما اجازه می دانم که شما در زیر آنها را.”

جیمز و همچنین نمای کلی گیرنده تایلر Lockett باقی می ماند فوق العاده فعال در رسانه های اجتماعی به عدالت بی عدالتی است. آنها با استفاده از پلت فرم خود را برای تقویت و صداهایی که خاموش شده اند و امیدواریم که برای ایجاد تغییر اساسی.

تایلر Lockett اشاره خودنمایی و ریا از پاسخ به Drew Brees سخنان در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>