بالا استخدام تصمیم می تواند لرزش NCAA

در ساعت 10:21 صبح روز سه شنبه این کشور را جوانان 15 ساله بازیکن بسکتبال خبر از هشت کلمه صدای جیر جیر به طور بالقوه با پیامدهای زمین لرزه.

“رفتن به یک HBCU نمی خواهد بیش از حد بد…” Mikey ویلیامز نوشت.

به جای تبدیل شدن نرم افزار پس از دبیرستان و یا گذراندن یک سال در چند ساله کالج, نیروگاه, ویلیامز نشان داد که او علاقه مند به یک مسیر ناشناخته. او قصد دارد به نظر تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها هستند که هرگز به مقصد یکی-و-انجام می شود چشم انداز مانند او.

در حالی که این امر می تواند بی سابقه برای یک بازیکن به فکر شغل امثال کانزاس یا UCLA برای یک HBCU ویلیامز معتقد است که با نام تجاری کالج برنامه نه تنها سنگ پله به NBA. “اگر شما یک حرفه ای [سپس] شما یک حرفه ای بدون توجه به آنچه کالج شما به” ویلیامز نوشت: روز شنبه در یک Instagram پست توضیح در مورد علاقه خود را در HBCUs.

چه چیزی باعث رفتن به یک HBCU جذاب به ویلیامز است که درآمد او تولید خود را در طول کالج حرفه ای باقی بماند در جامعه سیاه. او می گوید: چند HBCUs را قطع دفعه بعد او باریک لیست کالج های او این است که با توجه به.

“و” او می افزاید: “آنها فقط نمی تواند وجود دارد برای نشان می دهد.”

“من برای مردم!” ویلیامز نوشت. “من 10 انگشتان پا, از پشت, سیاه, جامعه! هر راهی که من می تواند کمک کند و یا ایجاد یک تغییر در جامعه بهترین باور من رفتن به انجام این کار است.”

بهره از ملت افزایش رتبه دوم آمد و به عنوان یک خوش آمدید, تعجب به HBCU مربیان سراسر کشور است. در عرض چند دقیقه مربیان که قبلا مشاهده ویلیامز به عنوان دست نیافتنی به طور ناگهانی شروع به بمباران خود AAU مربی با تماس ها و متون.

تنسی دولت ارائه شده ویلیامز یک بورس تحصیلی در روز سه شنبه بدون دیدن بازی او را در فرد. نورفولک ایالت تگزاس جنوبی انجام همان. روز چهارشنبه بعد از ظهر پویا 6-پا-2 نگهبان تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده ارائه می دهد از حدود ده HBCU برنامه های.

“من فکر نمی کنم هر گونه مدارس به طور جدی فکر کردن در مورد او ارائه تا او نوشته شده که صدای جیر جیر” Etop Udo-Uma مربی از استعداد سرشار کامپتون سحر و جادو AAU, تیم, گفت, Yahoo Sports. “در عرض دو ساعت او بیشتر HBCU ارائه می دهد بیش از هر بچه من تا کنون مربی.”

در حالی که یک استعداد مانند ویلیامز را فورا بالا بردن هر چه کالج او انتخاب برخی از HBCU مربیان اصرار دارند آنها خوشحال خواهد بود اگر او بر میدارد هر یک از مدارس خود را. آنها امیدوار به پیدا کردن یک پیشگامی که انتخاب جسورانه برای رسیدن به یک HBCU می تواند الهام بخش سایر نخبگان چشم انداز به جفتک انداختن عقل متعارف و همان را انجام دهید.

برای دهه عمدتا سفید نهادهای raked درآمد در بخشی به دلیل دستاوردهای سیاه ورزشکاران است. کسی مثل ویلیامز می تواند نشان دهد که سیاه ورزشکاران می تواند تولید پول و قرار گرفتن در معرض برای HBCUs بدون به خطر انداختن تعقیب خود را از یک نرم افزار حرفه ای برای انجام آن است.

“راستش همه که آن را به یکی بالا-25 بچه آینده به HBCU بودن موفق و در حال رفتن به بازی در NBA” نورفولک ایالت مربی رابرت جونز گفته ورزشی یاهو. “پس از آن بسیاری از بچه های دیگر را دنبال کنید. آن خواهد همه چیز را تغییر دهید.”

Mikey Williams took part in the Pangos All-American Camp last summer. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
Mikey ویلیامز در زمان Pangos همه آمریکایی اردوگاه تابستان گذشته. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

تاریخ HBCUs

قبل از لغو تبعیض نژادی مشخص کالج ورزشی در جنوب آن هنگامی که مشترک بود برای بالا سیاه ورزشکاران برای حضور در عمدتا سیاه و سفید کالج ها. HBCUs تولید بسیاری از ملت بهترین و شناخته شده ورزشکاران از تنسی دولت ویلما رودلف به Florida A&M را باب هیز به Grambling دولت ویلیس رید به وینستون-سیلم دولت ارل “مروارید” مونرو.

در پایان جنبش حقوق مدنی حتی سمج ترین جنوبی مربیان می دانستند که آنها نیاز به ادغام به رقابتی باقی می ماند. اکثریت سفید نهادهای شروع انحراف مسیر دور خیلی از جنوب بالا, سیاه, استعداد یابی آن دسته از مدارس به صورت نقدی در هنگام ورزش کالج تکامل را به یک دلار کسب و کار و سوق دادن HBCUs بیشتر و بیشتر پشت سر گذاشت.

در نظر Grambling دولت, صفحه اصلی, شاید ترین طبقه HBCU فوتبال برنامه. در سال 2013 بازیکنان برگزار تحریم و ضبط یک بازی را در اعتراض به مدرسه را فاسد تسهیلات سفرهای طولانی اتوبوس به جاده بازی ها و مکرر مربیگری تغییرات.

و یا دره می سی سی پی امور خارجه که اغلب نمی توانیم به بازی یک غیر-لیگ بسکتبال بازی در خانه. به کمک های نقدی خود را بسته ورزشی گروه دلتا شیاطین crisscross این کشور بازی چیزی جز جاده ها و جمع آوری ده ها هزار دلار در ظاهر هزینه از هر حریف.

اختلاف در منابع تنها بخشی از دلیل که چرا بسیاری از رنگ آبی تراشه استخدام در نظر نمی چیدن North Carolina A&T بیش از کارولینای شمالی و یا Florida A&M بیش از فلوریدا. قدرت-کنفرانس برنامه می توانید به طور معمول نیز ارائه جمعیت بزرگتر و قوی تر رقابت بیشتر ثابت مربیگری و یک شانس برای برنده شدن.

در حالی که HBCU مربیان هنگامی که در برابر به هدر رفتن زمان و پول استخدام در برابر بالا-عمده برنامه های با جیب عمیق تر که به تازگی شروع به تغییر کرد. HBCU مربیان فرصت با سیاه زندگی مهم جنبش های الهام بخش سیاه برای نشان دادن غرور در خود و فرهنگ خود را تقویت کنند.

در ماه اکتبر گذشته دو ملت دبیرستان بازیکنان در زمان بازدید رسمی به دانشگاه هاوارد در back-to-back تعطیلات آخر هفته. بازدیدکننده داشته است به یک تکان خوردن از تبلیغات مثبت برای Howard حتی اگر Makur ساز است نقل مکان به دیگر مدارس و جاش کریستوفر انتخاب کرده ایالتی آریزونا.

“هوارد بود که به طور جدی در نظر گرفته شود” گفت: Laron کریستوفر جاش پدر. “شجاعت آن را جاش را به بازدید قدرتمند بود به من به خاطر آن گفت که او متفاوت بود. او ایستاده بود برای چیزی بزرگتر از توپ بسکتبال.”

چون خود جذب بودجه بسیار ناچیز HBCU مربیان سعی کنید به انتخابی که در مورد رقبا 150 چشم انداز آنها به دنبال. این عامل اصلی این است که آیا یک مربی در حال حاضر دارای یک رابطه قوی با کسی نزدیک به این بازیکن. مربیان نیز ممکن است به دنبال نخبگان چشم انداز که باید پدر و مادر است که با حضور یک HBCU یا که به نظر می رسد غیر منتظره ای راحت در نظر گرفتن یک مسیر متفاوت از همسالان خود.

وجود دو مکتب فکری برای چگونه یک HBCU می توانید برنده استخدام نبرد در برابر معتبر برق-کنفرانس برنامه.

اولین نمونه توسط یک صدای جیر جیر ارسال شده در اوایل این هفته توسط Mo ویلیامز 14 سال NBA کهنه و تازه استخدام ایالت آلاباما مربی. او به تصویر کشیده انتخاب یک HBCU بیش از یک عمدتا سفید نهاد به عنوان یک راه تقویت جامعه سیاه و اعتراض نژادی و نابرابری.

در انتهای دیگر این طیف است Tennessee State مربی برایان “پنی” کالینز. سوم-سال مربی نمی خواهد بی اهمیت جنبش خواستار عدالت برای جورج فلوید و پایان دادن به خشونت پلیس با استفاده از آن برای کمک به او را استخدام.

“برای من شخصا من را نمی هر گونه شادی در تلاش برای غنی کردن آنچه که احتمالا یکی از وحشتناک ترین لحظات زندگی من دیدن جورج فلوید به قتل” کالینز گفت.

“آنچه در جریان است در جهان برانگیخته علاقه در تلاش برای مطمئن شوید که آفریقایی-آمریکایی جامعه قوی تر است بنابراین به طور طبیعی شما در حال رفتن به مردم صحبت کردن در مورد رفتن به HBCUs به عنوان بخشی از آن است. خوب است اما شما نمی خواهید برای دیدن من استفاده از آن به نفع من. شما نمی خواهید برای دیدن من می گویند که چرا شما باید بازی برای من. شما در حال رفتن به آمده بازی برای ما چرا که اگر رویای خود را برای تبدیل شدن به یک دکتر یا یک وکیل ما می توانیم که اتفاق می افتد. یا اگر رویای خود را به بازی در NBA را که اتفاق می افتد.”

از نظر مالی آن را یک ایده خوب

بپرسید ورزشی کارشناسان بازاریابی که آیا Mikey ویلیامز بهره مند شوند بیشتر از چیدن یک کالج بسکتبال خون آبی یا یک HBCU و پاسخ ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده.

آنها می گویند به تازگی از خیمه بازیکن ساخت چنین یک تصمیم بی سابقه ای خواهد پیشی بگیرد سنگین قرار گرفتن در معرض رسانه از او می خواهم در جای دیگر.

در دانشگاه دوک کانزاس یا کنتاکی او فقط می تواند آینده انسان است. در یک HBCU او می خواهم که این فرصت را ترک ماندنی است.

“نخبگان ورزشکار فروزان یک مسیر وجود دارد خواهد بود منحصر به فرد حرکت garnering قابل توجه ساخت و او را یک standout و ساخت یک زیر بزرگ گفت:” باب دورفمان, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو-بر خیابان بیکر تبلیغات. “که فرض ورزشکار زندگی می کند تا خود را بالقوه می تواند منجر به عمده بازاریابی و تایید دلار است.”

این واقعیت است که مطمئنا از دست داده است در ویلیامز که ممکن است حتی بیشتر زرنگ و دانا به عنوان یک بازاریاب از او مواد منفجره با یک توپ بسکتبال در دست خود را.

او در حال حاضر بیش از یک میلیون Instagram followers قبل از اینکه او اولین بازی خود را در San Ysidro دبیرستان در سن دیگو. او در حال حاضر پس از بیش از دو میلیون نفر از جمله امثال دریک LeBron James و Dwyane Wade.

“Mikey در حال تغییر است روایت خود استخدام” Udo-Uma گفت. “مدارس کوچک و بزرگ مدارس همه باید یک فرصت است. او می داند که او می تواند بازی بسکتبال در هر نقطه.”

در بسیاری از راه های ویلیامز چک تمام جعبه ها برای این نوع از نخبگان چشم انداز که ممکن است در نظر یک HBCU.

مادر خود را با حضور در دانشگاه. خانواده او شده است صحبت کردن در مورد او احتمالا رفتن به یک HBCU برای سال. و بالاتر از همه چیز او نمایش خود را به عنوان یک گذارنده روند که ممکن است ترجیح می دهند به رهبری یک HBCU رنسانس از رفتن به یک نام تجاری کالج برنامه.

“چرا همیشه باید بزرگ نام؟” ویلیامز نوشت: روز شنبه در Instagram. “آیا شما تا کنون فکر کردم مورد کمک به مردم خود را از ؟ ؟ ما به این دلیل است که این مدارس از جمله نام های بزرگ و از جمله سابقه خوب..اما در پایان آنچه ما را از آن دریافت کنید??”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>