Saints’ Brees طول می کشد اولین گام به سوی مرمت روابط

NEW ORLEANS (AP) — Drew Brees در حال حاضر متوجه او کاهش یافته است می خواهم از لمس.

معاصران او سوار است که خانه زمانی که آنها pilloried او این هفته برای تکرار طولانی-برگزار اعتقاد او همیشه می خواهم احساس راحت بیان.

در پی پلیس به قتل جورج فلوید Brees تکرار مخالفت خود را به زانو در طول سرود ملی. و گاز گرفتن, واکنش است که به دنبال خواسته پرستاران’ ستاره کارفرمایی موضوع به یک عذرخواهی پنج شنبه که در آن او اذعان کرد او کاملا “از دست رفته خوانده شده را علامت.”

زمانی که Brees ابراز موضع خود را در سرود سه سال پیش او یکی از صداهای بسیاری در شلوغ گفتگو. اما زمانی که او تکرار آن روز شنبه او آموخته در فروتنی مد چگونه زمان تغییر کرده است.

شدت و فراوانی تظاهرات ناشی از فلوید را به قتل کمتر از دو هفته پیش که نشانگر آن است که گسترده تر بخش از جمعیت ایالات متحده مشاهده پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی به عنوان مسائل بیشتر ضرورت است.

“من تشخیص می دهم که من باید انجام دهید و کمتر صحبت و بیشتر گوش دادن” Brees نوشت: در عذرخواهی پست شده در رسانه های اجتماعی. “هنگامی که جامعه سیاه و سفید است که صحبت کردن در مورد درد خود را, همه ما نیاز به گوش دادن.”

در سال 2017 بسیاری از تیم ها تصمیم گرفتند برای سرود سازش نه شامل زانو و حتی به عنوان آنها به دنبال به جلو حمل سابق سان فرانسیسکو کارفرمایی khezri اعتراض به همین مسائل اجتماعی است که در حال حاضر فراگیر فلوید را کشتن. بسیاری از تیم ها تصمیم گرفتند به باقی می ماند ایستاده با قفل اسلحه یادآور اعتراض. پرستاران Brees شامل تصمیم به زانو زدن لحظات قبل از سرود و پس از آن ایستاده و آن را به عنوان آغاز شد.

این هفته احساسات مشابه در طول یک یاهو امور مالی مصاحبه جلب گسترده محکومیت. تعدادی از مشخصات بالا در ورزشکاران از جمله LeBron James و همچنین چندین فعلی و سابق هم تیمی های teed ، منتقدان دیدم Brees’ را به عنوان ناشنوا تن در میان مداوم عاطفی تظاهرات در سراسر کشور است که گاهی اوقات باید تفویض به خشونت و مخرب میباشند.

پرستاران ایمنی مالکوم Jenkins به نام Brees “بخشی از مشکل” در یک فیلم او پست شده در رسانه های اجتماعی.

بعد از آن دوشنبه شب در نیواورلئان – که در آن Brees می تواند به ظاهر بدون اشتباه انجام – راهپیمایی معترضان شنیده میشد توهین کارفرمایی. ویدئوها به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی از مردم سوزاندن Brees’ شماره 9 از پرستاران کشباف.

مارک Morial ملی شهری لیگ جمهور سابق نیواورلئان شهردار گفت: در یک ایمیل به AP که در حالی که او رشد کرده است به احترام Brees بیش از سال های بسیاری از او با پرستاران, او در بر داشت کارفرمایی نظرات به “فکر.”

“حوادث چند هفته گذشته باید لنت وزن به این استدلال که این موضوع اعتراض, به جای این روش که باعث می شود بسیاری از آمریکایی ها مضطرب” Morial گفت:, و اضافه کرد که او قدردانی Brees’ تمایل به تجدید نظر خود را به کلمات و امید آن “منجر به یک مولد گفت و گو میان همسالان خود است.”

در حالی که عذرخواهی شد اولین گام زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی 41 ساله Brees می توانید تعمیر روابط به عنوان آنچه که می تواند خود را نهایی NFL season اتمام برسد.

New Orleans linebacker Demario دیویس صریح حمایت نژادی عدالت پیشنهاد شده در طول سی ان ان مصاحبه ای که پرستاران بازیکنان خواهد بود قادر به قبول Brees’ عذرخواهی.

“است که یک فرم درست رهبری,” دیویس گفت:. “که در نظر گرفتن مالکیت. آنچه که ما امیدوار بودم اولین بار بود که درو خواهد, توضیح بیشتر در مورد نژاد پرستی و احساسات جامعه سیاه و سفید. او اعتراف کرد او از دست رفته خوانده شده را علامت.

“او را به بیرون می آیند و می گویند:” من از دست رفته علامت من حساس شده است اما آنچه که من قصد دارم برای شروع به انجام این است که گوش دادن و یادگیری از جامعه و پیدا کردن راه هایی که من می تواند به آنها کمک کند.’ من فکر می کنم که یک مدل برای همه از امریکا است.”

پرستاران گیرنده مایکل توماس نیز گفت: در رسانه های اجتماعی است که او پذیرفته Brees’ عذرخواهی.

در روز پنج شنبه شب Brees ضبط اضافی عذرخواهی که در آن او اظهار داشت: “من فقط می خواهم شما را به دیدن در چشمان من چقدر متاسفم هستم. من می دانم که من آن را صدمه دیده است بسیاری از مردم به خصوص دوستان و هم تیمی های سابق هم تیمی است.”

“من را فراموش بهتر خواهد شد و من بخشی از راه حل و من خود را متحد” Brees اضافه شده است.

این اولین بار نیست Brees پیدا کرده است خود را در موضع دفاعی برای راه او را انتخاب کرد به بیان اعتقادات خود.

سال گذشته او در زمان گرما برای ضبط اطلاعیه خدمات عمومی ترویج “را کتاب مقدس خود را به روز مدرسه” برای گروه تمرکز بر خانواده است که به طور فعال در مبارزات انتخاباتی علیه حقوق همجنسگرایان. Brees گفت که او هرگز به معنای معاشرت خود را با ضد, گی, پیام گرفت و موضوع را با هر کسی که او را متهم کرد از انجام این کار. او نیز ایستاده بود پیام خود را در این ویدئو.

با وجود هر گونه اشتباه, Brees شده است یکی از قابل احترام ترین بازیکنان در NFL به دلایل فراتر از رکورد خود را-تنظیم بازی در این زمینه است.

او را کشت شهرت به عنوان یک مومن مرد خانواده است. او اختصاص داده شده است ناگفته ساعت و در حدود 35 میلیون دلار برای کمک های خیریه در امتداد سواحل خلیج فارس پس از پیوستن به Saints 2006 زمانی که او یک مدافع پیشرو نیواورلئان’ بازیابی از طوفان کاترینا.

به تازگی او اهدا $5 میلیون نفر به کروناویروس تلاش های امدادی در لوئیزیانا.

“طول می کشد تا کسی از شخصیت به اذعان کرد که آنها در اشتباه هستید و آنها messed تا در راه” گفت: Carolina Panthers تنگ پایان Chris Manhertz سابق Brees هم تیمی در نیواورلئان. “هر کس دیدگاه خود را, و من نمی توانم که از او دور است, اما آن را فقط یک ماده از تصدیق آنچه در جریان است و همدلانه. چیزهایی مانند که رفتن به یک راه طولانی از نظر درک چیزهایی که ممکن است شما در معرض شده و یا با تجربه.”

این بدان معنا نیست که Brees هنوز هم نیست و باید کار بیشتری انجام دهید تا خود را همدلانه تغییر در تن.

“این فقط و گفت ما می خواهیم برای تغییر,” دیویس گفت: CBS Sports Radio. “این اقدامات است که در واقع رفتن به ما اجازه می دهد برای تغییر.”

AP ورزشی نویسنده استیو نی در شارلوت کارولینای شمالی, کمک به این گزارش..

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>