ریچارد شرمن و جمال Adams انفجار جیک فروم بیش از “نخبگان مردم سفید’ متن

Buffalo Bills rookie کارفرمایی جیک اساسی است عذر خواهی کرد برای استفاده از عبارت “نخبگان مردم سفید” پس از تصاویری از یک پیام متنی ارز او به ظاهر درگیر در ظهور در رسانه های اجتماعی.

اساسی که تدوین شد و در دور پنجم از ماه آوریل پیش نویس NFL پس از گذراندن سه سال به عنوان گرجستان استارتر گفت که او صحبت کرد به صورتحساب خود را به هم تیمی هایم و کادر مربیگری در مورد زبان.

“من بسیار متاسفم که من تصمیم به استفاده از عبارت “نخبگان مردم سفید’ در یک پیام متنی و مکالمه” او در توییتر نوشت.

“اگر چه من به معنای هرگز به این معنا است که من یک “نخبگان فرد سفید’ همانطور که بعدا در مکالمه وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن کلمه انتخاب و احساسات.

“در حالی که آن را ضعیف بود, قلب من است. در حال حاضر بیش از همیشه برای حمایت و هم و من ایستاده در برابر نژادپرستی 100 درصد است.

“من خودم را متعهد به اینکه بخشی از راه حل در این کشور است. من خطاب به هم تیمی هایم و مربیان در یک تیم, جلسه, امروز, و من امیدوارم که آنها با دیدن این حادثه است نه نماینده شخص من هستم.

“من واقعا متاسفم برای من حرف و عمل و تواضع برای آمرزش بخواهید.”

اما چند بازیکنان NFL لعنتی فروم با نظرات خود در حال ظهور در زمانی که مردم در سراسر جهان در حال اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

او معذرت خواهی آمد و در همان روز که New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees NFL تمام زمان رهبر برای عبور yardage و زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد همچنین ابراز تاسف گفت: او مخالفت با بازیکنان که اعتراض های زانو طول سرود ملی.

New York Jets ایمنی جمال Adams, تیم که بازی در شرق آسیا با اسکناس گفت: از فروم در توییتر: “شما و جلب واقعا متاسفم. صرفه جویی در گاو***, کون عذر خواهی. حقیقت فقط بیرون آمد و شما دو نفر تنها کسانی نیستند که!”

Seattle Seahawks گیرنده گسترده تایلر Lockett در توئیتر خود نوشت: “آیا شما واقعا متاسفم ؟ یا شما متاسفم شما است؟”

ریچارد شرمن سابق Seahawks cornerback در حال حاضر بازی برای San Francisco 49ers پاسخ به Lockett گفت: “شما می دانید که پاسخ به آن است. نژادپرستان هرگز واقعا متاسفم. آنها متاسفم که مردم چه کسی را قبول ندارند با خود نژادپرستانه باید موضع آشکار خود حقیقت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>