نیویورک (AP) — بازیکنان بیس بال مجددا موضع خود را به صورت کامل سرشکن پرداخت هزینه ترک یک شکاف بزرگ با تیم های است که می تواند فرضا در نظر دارد برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی در اطراف چهارم جولای و ممکن است ترک صاحبان تمرکز بر یک برنامه به عنوان کوتاه که 50 بازی.

بیش از 100 بازیکن از جمله اتحادیه هیئت اجرایی برگزار شد دو ساعت دیجیتال ملاقات با مقامات این لیگ بازیکنان بیس بال انجمن در روز پنج شنبه یک روز پس از اتحادیه پیشنهاد رد شد لیگ اصلی بیس بال.

“در اوایل این هفته لیگ اصلی بیس بال ابلاغ قصد خود را به برنامه به طور چشمگیری کوتاه 2020 نجومی مگر اینکه بازیکنان مذاکره حقوق و دستمزد امتیازات” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “امتیازاتی که در پی علاوه بر میلیاردها بازیکن کاهش حقوق و دستمزد است که قبلا توافق شده است. این تهدید در پاسخ به پیشنهاد انجمن با هدف نمودار یک مسیر رو به جلو است.”

“به جای درگیر لیگ پاسخ آن را کوتاه نجومی مگر اینکه بازیکنان موافق بیشتر به حقوق و دستمزد کاهش” کلارک اضافه شده است.

بازیکنان در اصل مجموعه ای برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در سال 2020 حقوق منحصر به فرد تضمین شده پول مانند امضای پاداش ختم پرداخت و گزینه buyouts. اتحادیه طرح را که به حدود 2.8 میلیارد و مدیریت به حدود 1.2 میلیارد دلار به علاوه 200 میلیون دلار جایزه استخر اگر postseason به اتمام است.

MLB هفته گذشته پیشنهاد 82-بازی فصل را با اضافی کشویی مقیاس کاهش پرداخت که ترک یک بازیکن در $563,500 حداقل با 47% از اصل های حقوق و دستمزد و بالا ستاره مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول در کمتر از 22 ٪ از $36 میلیون آنها تعیین شده بود به دست آورند.

بازیکنان مقابله یکشنبه با برنامه ریزی برای یک 114-بازی فصل به طور منظم با کاهش دستمزد فراتر از سرشکن حقوق آنها توافق کردند که در ماه مارس 26. که ترک هر بازیکن حدود 70 درصد از اصل پرداخت.

MLB را رد کرد که روز شنبه زمانی که معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه کننده ارشد بروس مایر اطلاع رسانی او “ما نه هر دلیل به این باور است که مذاکره راه حل برای یک 82-بازی های نجومی امکان پذیر است.”

“با این حال کمیساریای متعهد به بازی بیس بال در سال 2020” Halem گفت: در این نامه که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “او شروع به بحث با مالکیت در مورد مرحله بندی کوتاه فصل بدون طرفداران.”

مدیریت مقامات گفته اند که آنها با توجه به یک تخته سنگ از شاید 50 بازی و یا کمتر. شده است وجود دارد یک برنامه به طور متوسط کمتر از 82 بازی در هر تیم پس از سال 1879.

“اجماع قاطع از هیئت مدیره است که بازیکنان آماده هستند به گزارش, آماده به عقب بر گردیم در این زمینه آنها مایل به انجام این کار تحت شرایط بی سابقه ای است که می تواند بر سلامت و ایمنی نه تنها خود بلکه خانواده خود را نیز” کلارک در بیانیه ای گفت. “لیگ تقاضا برای امتیاز بیشتر بود resoundingly را رد کرد.”

بیس مارس 26 معامله اجازه می دهد تا بازی ها اگر وجود دارد هیچ محدودیت دولت در حال بازی در مقابل طرفداران و هیچ مربوط به سفر و محدودیت است. دو طرف توافق کردند که به “بحث در ایمان خوب است” امکان سنجی اقتصادی از بازی در خالی ballparks که به نظر می رسد به احتمال زیاد گزینه است.

MLB می گوید که بدون طرفداران آن را به طور متوسط از دست دادن $640,000 برای هر اضافی بازی. اتحادیه اختلافات تیم ارقام مالی.

تیم همچنین نگران موج دوم جدید کروناویروس این سقوط و نمی خواهید به بازی در ماه اکتبر گذشته از ترس $787 میلیون در پخش درآمد برای postseason می تواند از دست رفته. MLB پیشنهاد گسترش برگشتی از 10 تیم به 14 که تولید اضافی پخش حقوق برای فروش و بازیکنان باید به ارائه تضمین بزرگتر پلی آف برای هر دو 2020 و 2021.

در حالی که بیس بال است به واگردانی اقتصادی مجادله که منجر به هشت توقف کار از 1972-95 های NBA اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای از سرگیری آن فصل به طور منظم با 22 تیم در جولای 31, NHL حرکت به جلو با برنامه های گسترده ای برای پلی آف جام استنلی در این تابستان و MLS است برنامه ریزی برای بازگشت تیم با مسابقات در ماه جولای.

“در این زمان بی سابقه ای از درد و رنج در خانه و خارج از کشور بازیکنان می خواهند چیزی بیش از برای بازگشت به کار” کلارک گفت. “اما ما نمی توانیم این کار را به تنهایی.”

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی