مگان Rapinoe به بیرون بکشد ملی فوتبال زنان لیگ


Rapinoe - AFP
Rapinoe – AFP

مگان Rapinoe نمی خواهد از ویژگی های برای OL سلطنت ملی فوتبال زنان لیگ بازگشت به بازی در ماه آینده با توجه به تیم سر مربی فرید Benstiti.

این NWSL است برای تبدیل شدن به اولین لیگ برتر در آمریکا به بازگشت پس از coronavirus مستند جای معمول خود را در لیگ با 25 بازی رقابت به نام چالش جام.

با این حال جام جهانی-برنده Rapinoe لیگ بالاترین-مشخصات بازیکن است گفت: به پرش مسابقات, گزارش زیر از واشنگتن پست در ماه گذشته که بسیاری از ملی, فهرست تیم تا به حال ابراز شک و تردید در مورد مشارکت خود را.

این مسابقات که اعلام شد در هفته گذشته برگزار خواهد شد بین 27 ژوئن و جولای 26 با تمام نه تیم های رقیب در یک پایگاه در یوتا زندگی در یک “بازیکن ایجاد کرد” برای مدت.

هر چند تست پروتکل خواهد بود در محل برای جلوگیری از خطر ابتلا به کروناویروس گسترش در لیگ داده است بازیکنان انتخاب انصراف از بازی با تضمین کامل حقوق و مزایای بدون در نظر گرفتن.

در چه خواهد بود یک ضربه عمده به لیگ Rapinoe, 34, است انتظار می رود به ورزش است که گزینه و سلطنت را به مربی جدید فرید Benstiti گفت که او “نا امید و نا امید” نیست که او بازیکن ستاره در دسترس است.

AFP - AFP
خبرگزاری فرانسه – AFP

“این شرم آور است. من او را درک کنید [مگان] دلایل اما من نا امید و نا امید که او در حال رفتن به با ما برای مسابقات” Benstiti گفت: در مصاحبه ای با خروجی Le Progrès در روز چهارشنبه.

“مگان یک عضو مهم تیم ملی است و اگر او با بقیه تیم [احساس] ما خواهد بود قادر به انجام کاری بزرگ به عنوان یک باشگاه. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته توسط این تیم و همچنین فوتبال زنان.”

Ballon d’or برنده Rapinoe آخرین بازی رقابتی در SheBelieves جام در ماه مارس با ما زنان تیم ملی قبل از مستند اقدامات قرار داده بودند در محل در سراسر کشور. اما با کشورهای مختلف اتخاذ سطوح مختلف از coronavirus خاموش کردن برخی از تیم تا به حال فرصت های بیشتر از دیگران به عقب بر گردیم در این زمینه به آموزش.

وجود دارد نگرانی در مورد چگونه به چالش فنجان شدید فرمت ممکن است تاثیر بازیکنان خطر آسیب به این دلیل. تیم های که رسیدن به فینال بازی خواهد کرد هفت بازی بیش از چهار هفته از رقابت با تمام تیم ها تضمین شده چهار بازی بیشتر خواهد شد که بازی در یک سطح مصنوعی زمین در Zions بانک ورزشگاه.

OL سلطنت است که در تاکوما واشنگتن, سفر به مونتانا در این هفته میزبان خود را از پیش آموزش فصل به عنوان آن ثابت شده است دشوار است برای آموزش در پایه خود را به دلیل سختگیرانه تر اجتماعی فاصله اقدامات هنوز در محل اصلی خود دولت است.

باشگاه ها باید تا ماه ژوئن 21 به تایید فهرست اسامی همان روز تیم ها می توانید شروع به ورود در ایالت یوتا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>