آن NBA زمان منجر به هزینه برای برابری نژادی

بسکتبال هرگز احساس کمتر ضروری است. در سراسر جهان در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس را تحت فشار قرار دادند جهانی همه گیر در زیر بریزید و در عین حال NBA در حال حرکت به سمت از سرگیری آن 2019-20 فصل است.

یک زمان وجود دارد ما امیدوار لیگ می تواند با ارائه یک خوش آمدید, حواس پرتی برای آمریکایی ها قرنطینه و ایزوله به دلیل coronavirus. آن زمان گذشت. ما باید دیگر خوش آمدید هر گونه انحراف از جنبش در حال حاضر در حال گسترش در سراسر کشور است. همه چشم ها باید متمرکز بر روی یک سیستم شکسته.

“همه چیز در رفتن در حال حاضر بسکتبال مهم نیست” لس آنجلس کلیپرز گارد پاتریک بورلی توییتی در چهارشنبه مطمئنا بازتاب افکار بسیاری از همکاران خود را که در پیوست تظاهرات و صحبت کردن در پی جورج فلوید به قتل در بازداشت به مینیاپولیس اداره پلیس.

من رزرو در مورد NBA بازگشت در میان همه گیر بنابراین ورزش به نظر می رسد حتی sillier اما بسکتبال در حال آمدن است و من در تلاش برای آشتی با که چون من نوشتن در مورد بسکتبال. اینجا جایی است که من فرود آمد: لیگ فرصتی برای تسلط بر این گفتگو در پنج ماه و تصرف این فرصت می تواند جریان حرکت به جلو در راه است که باعث ایجاد یک تاثیر ماندگار.

Former NBA player Stephen Jackson (right), a friend of George Floyd's, poses for a photograph at a memorial for Floyd on Wednesday. (Stephen Maturen/Getty Images)
سابق NBA بازیکن Stephen Jackson (راست) از جورج فلوید به شمار می اید به صورت یک عکس در یک بنای یادبود برای فلوید در روز چهارشنبه. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

وقتی NBA بازده در دنیای والت دیزنی ماه آینده بازیکنان و مربیان را گسترده مخاطبان به عنوان چهره محبوب در آمریکای شمالی ورزش از سرگیری بازی در این تابستان. در میان چهار عمده در آمریکای شمالی ورزش لیگ NBA دارای بالاترین درصد از آفریقایی-آمریکایی ها در هر سطح از آن در سازمان ها — از بازیکنان به مربیگری کارکنان به مدیران به لیگ دفتر — توسط یک حاشیه گسترده ای.

سه چهارم از بازیکنان NBA سیاه و با توجه به موسسه برای تنوع و اخلاق در ورزش و بسیاری از آنها شده است در میان اکثر آوازی عدالت اجتماعی طرفداران. مالکوم Brogdon ایندیانا پیسرز پیوست یک تظاهرات مسالمت آمیز در آتلانتا تا حدی سازمان یافته توسط Jaylen قهوه ای بوستون سلتیکز در روز شنبه و دو افزایش ستاره ها ساخته شده درخواست به یک جمعیت هزار نفر در زادگاه خود را چند صد مایل از جایی که یک مرد سیاه و سفید Ahmaud Arbery بود به ضرب گلوله کشته پایین در حالی که آهسته دویدن در ماه گذشته.

“این یک لحظه” Brogdon گفته معترضان. “ما اهرم سمت راست در حال حاضر. ما باید یک لحظه در زمان. مردم در حال رفتن به نگاه کودکان و نوجوانان ما می رویم به نگاهی به این و بگو: شما بخشی از آن است.’ من یک پدربزرگ که راهپیمایی در کنار دکتر کینگ در دهه شصت و او شگفت انگیز بود. او افتخار خواهد بود برای دیدن ما همه در اینجا. ما رو به خاطر هل دادن به جلو. Jaylen باعث شده است تا این اتهام مرد و من به او افتخار میکنم. ما باید بیشتر رهبران.”

سابق NBA بازیکن تبدیل به محبوب پخش Stephen Jackson دوست نزدیک بود و فلوید است. او دیده می شد در روزهای اخیر برگزاری فلوید را دختر جوان بر روی شانه های خود را به عنوان او گفت: تماشاچیان “پدر دنیا را تغییر داد.” Flanked توسط All-Star مرکز کارل-آنتونی شهرها و دیگر مینه سوتا تیمبرولوز جکسون صحبت عاشقانه از یک دادگستری تجمع در مینیاپولیس’ مرکز دولت پلازا هفته گذشته است.

“هنگامی که قتل بود همیشه ارزش آن را?” او گفت: ارجاع درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس پس از شارژ با فلوید را قتل است. “اما اگر آن را یک مرد سیاه و سفید آن تایید شده است. شما نمی توانید به من بگویید که او در زانو خود را در گردن گرفتن زندگی خود را با دست خود را در جیب خود است که پوزخند که در چهره اش نمی گویند ” من حفاظت است.'”

بازیکنان NBA شده اند به طور فزاینده صوتی در مورد نژادی و بی عدالتی در سال های پس از LeBron James توییتی یک عکس از Miami Heat پوشیدن روپوش دار مانتو افتخار Trayvon مارتین 17 ساله دانش آموز دبیرستان بود که به ضرب گلوله کشته و با اورلاندو-منطقه محله سازمان دیده بان کاپیتان جورج زیمرمن در سال 2012. جیمز نیز در میان ده ها تن از بازیکنان به ورزش “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت در اعتراض هیات منصفه امید بستن به دادستانهای افسر پلیس شهر نیویورک دانیل Pantaleo برای خفگی مرگ اریک گارنر در سال 2014.

LeBron James was among the NBA players who wore "I Can't Breathe" T-shirts in protest of police brutality in 2014. (Rich Kane/Icon Sportswire via Getty Images)
LeBron James در میان بازیکنان NBA که عینک “من نمی توانم نفس بکشم” تی شرت در اعتراض به خشونت پلیس در سال 2014. (غنی کین/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

جیمز انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پیشبرد نژادی تقسیم در تعدادی از موارد به ویژه پس از رئیس جمهور با اشاره به khezri و دیگر بازیکنان NFL در اعتراض به خشونت پلیس به عنوان “پسران برزیل” و نیز پس از او دفاع کرد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” از یک سال 2017 سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Virginia, که در آن یک نئو نازی ها سوار به یک جمعیت از عدن, قتل هدر Heyer.

طی هفته گذشته جیمز متعهد شده است برای حمایت از تظاهرات به ده ها میلیون نفر از پیروان رسانه های اجتماعی.

“من متوقف نخواهد شد تا زمانی که من دیدن تغییر” جیمز نوشت: در روز پنج شنبه.

مخاطبان برای جیمز و دیگر بازیکنان NBA را افزایش می دهد تنها زمانی که آنها تشکیل به سر 2019-20 فصل در اورلاندو ماه آینده که لیگ را در مرکز صحنه در تلویزیون ملی. ترین عمدتا سیاه و سفید ورزش فوتبال در امریکا یک لیگ که سبب آن بازیکنان به صدای نظرات خود را باید یکی از قدرتمند ترین صداهای جهان در ماه های منتهی به انتخابات ریاست جمهوری.

نژاد پرستی و عدالت اجتماعی هستند ذاتا مسائل سیاسی اما تبدیل شدن آنها به بیشتر از آن زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده در پاسخ به اعتراضات نه با سازگار وحدت پیام اما با تماس مینیاپولیس معترضان را “اراذل و اوباش” در توییتر بیهوده گویی است که همچنین پیشنهاد کرد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود:” زمانی که او به نام ملت فرمانداران به “تسلط” معترضان و یا خطر به دنبال “مانند یک دسته از مهناز”و هنگامی که او ترویج استفاده از گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز برای روشن شدن راه خود را برای یک عکس فرصت است.

در یک نفس مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار پیشنهاد Kaepernick و دیگر بازیکنان NFL مسالمت آمیز اعتراض نژادی و بی عدالتی در طول سرود ملی باید اخراج شوند و در دیگر او این هفته گفت: “من … یک متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.” روشن است که چرا Stephen Curry, Steve Kerr و اعضای طلایی رزمندگان امور خارجه بارها و بارها به درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن بر تفرقه سخنان و چرا تهمت لغو یک پیشنهاد برای بازدید از کاخ سفید که هرگز توسعه یافته به لیگ قهرمانان از سیاهترین لیگ ورزش در امریکا است.

NBA همچنین ویژگی های یک تعداد از مردان سفید که متعهد شده اند حمایت خود را برای عدالت اجتماعی و ضد نژاد پرستی تلاش و قرار دادن چهره خود را به امتیاز. Kyle Korver عضو ارشد کنفرانس شرق پیشرو Milwaukee Bucks, به قلم یک مقاله در مورد این موضوع برای بازیکنان تریبون. کر و سابق دیترویت پیستونز مربی Stan Van Gundy پیوست بازیکنان ائتلاف در حمایت نامه ای به دادستان کل ویلیام بار در ماه گذشته که به نام برای دستگیری مردانی که کشته Arbery.

Steve Kerr and Gregg Popovich, coaches together on the U.S. men's national team, have been vocal critics of President Donald Trump. (Ethan Miller/Getty Images)
استیو کر و Gregg Popovich و مربیان هم در آمریکا تیم ملی مردان شده اند منتقدان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (اتان میلر/گتی ایماژ)

“من هرگز ملاقات یک سیاه پدر و مادر که ندارد به نشستن بچه های خود را و صحبت کردن با آنها بسیار به طور مستقیم در مورد چگونه شما مقابله با پلیس اگر شما متوقف شد” Van Gundy گفته ورزشی یاهو در اواخر ماه مه. “‘شما انجام این کار و این طوری که شما می آیند خانه زنده است.’ من شروع به گرفتن بیشتر از آن در زندگی حرفه ای من. من مانند مقدس [expletive]. من هرگز یک بار به صحبت بچه ها من در مورد آن و یا احساس نیاز به. اگر بچه من رو کشیده بیش از آن بود که آنها سزاوار به طول کشیده. حتی اگر آنها دهن خاموش هیچ کس تو ساقه آنها را.”

کر میزبانی سن آنتونیو اسپرز مربی Gregg Popovich این هفته در “پرواز مربی” پادکست با Seattle Seahawks پیت کارول مربی برای گفتگو در مورد چگونه آنها را به عنوان ممتاز سفید مردان می تواند به شرکت بازیکنان در تمام پس زمینه در مکالمات معنی دار و کمک به تلاش های را در مورد تغییرات سیستماتیک. Popovich شده است یکی از NBA اکثر منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

“چیزی که به ذهن من رسید این است که همه ما از دیدن این خشونت پلیس و نژادپرستی و ما آن را دیده ام اما هیچ چیز تغییر” Popovich گفت: ملت دیو Zirin در گفتگو باعث بارها مربی خصوصی. “همین دلیل است که این اعتراضات شده اند تا مواد منفجره. اما بدون رهبری و درک درستی از آنچه که مشکل است وجود دارد هرگز تغییر. و سفید آمریکایی ها باید اجتناب شود حساب با این مشکل برای همیشه به خاطر آن بوده است و ما افتخار است قادر به اجتناب از آن است. که همچنین به تغییر است.”

Popovich تا آنجا پیش رفت به تماس رئیس جمهور “آشفته ادم سفیه و احمق.” کر به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “یک لاف زن.” کاری او را به نام یک دارایی “اگر شما حذف و همکاران.” جیمز او را به نام “ادم بیکار و تنبل.” NBA صدا در این است که خودنمایی میکند.

بازیکنان و مربیان باید دو ماه قبل از فصل رزومه به سادگی یک پیام موثرتر به مردم آمریکا که افزایش ملی گفتگو از نام و تلاش های مخالفان برای تلفیق تظاهرات مسالمت آمیز با غارت و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس با ضرب و جرح در برابر افسران پلیس. وجود دارد یک فرصت برای پیشبرد یک فعالیت ورزشی باعث یک بار انجام شده توسط پیشینیان خود در سال 1967 کلیولند اجلاس از جمله بیل راسل که نیز تا به حال یک صندلی ردیف جلو به عنوان مهمان از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در ماه مارس در واشنگتن و برای آنها NBA Finals MVP جام نامگذاری شده است.

ملی بسکتبال مربیان کانون به تازگی محکوم کرد “پلیس خشونت دهها و از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ نژادپرستی” به عنوان “شرم آور و ضد انسانی و غیر قابل تحمل” تشکیل کمیته ای برای مبارزه با بی عدالتی های اجتماعی با ملموس اصلاحات در NBA شهرستانها. که یک شروع است. وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما مربیان و بازیکنان بدون شک می تواند در خدمت به عنوان رهبران در انجام حرکت این جنبش به مهم ترین انتخابات از بسیاری از طول عمر خود را.

بهترین دلیل برای استقبال NBA بازگشت در صورت یک بیماری همه گیر است و آنچه ممکن است آشکار کردن دادگاه در اورلاندو در طول ماه قبل از یکی دیگر از قهرمان حاضر به قبول کاخ سفید دعوت. در این راه بسکتبال فقط ممکن است ضروری دوباره.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر