سابق سبز کلاه بره که توصیه khezri به زانو زدن در اعتراض پاسخ به Drew Brees’ نظرات

Nate بویر سابق سبز کلاه بره که مشغول به کار با khezri و توصیه او را به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی های اجتماعی در طول سال 2016 فصل صحبت کرد روز پنج شنبه پس از Drew Brees ” مورد بحث نظرات به موضوع این هفته است.

Brees در مصاحبه با امور مالی یاهو در چهارشنبه خواسته شده بود در مورد چگونگی لیگ باید واکنش نشان می دهند اگر بازیکنان شروع به اعتراض که راه دوباره در این فصل است. پرستاران نیواورلئان کارفرمایی در پاسخ گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم” که موجب واکنش گسترده در جهان ورزش است.

بویر سابق تگزاس طولانی اهمیت است که به طور خلاصه برای Seattle Seahawks و کمک Kaepernick آمده تا با صلح و احترام راه را برای اعتراض در سال 2016 — گفت: 97.3 فن در سن دیگو است که او فکر نمی کنم Brees به معنای “سد نفوذ” را با کسانی که در نظرات.

آنها همچنین, اما ثابت کند که هنوز هم وجود دارد کار باید انجام شود تا مطمئن شوید که پیام واقعی کسانی که در اعتراضات از دست رفته نیست.

“من فقط صحبت در Drew Brees چیزی که واقعا سرعت — او واقعا خوب شخص مرد. او به مقدار زیادی برای شهر New Orleans برای جامعه آن است که آیا پس از کاترینا و یا کمک به امن حق رای برای که قبلا زندانی مردم در لوئیزیانا — او کمک کرد که منجر مسئول با برخی از مقدسین بازیکنان” بویر گفت: 97.3 فن از طریق ایالات متحده آمریکا امروز. “حتی آنچه او گفت در پاسخ او گفت: آنچه که او گفت: بنابراین من نمی دانم آنچه که او به معنای دقیقا. اما من کاملا فکر نمی کنم او به معنای طرد خود و یا اینکه این مسئله در مورد چیزی که آن را نمی.

“اما واقعیت این است که ما باید برای این بچه ها که در حال کار واقعا سخت در لیگ بسیاری از این بازیکنان — مطمئن شوید که این روایت قابل درک است که اعتراضات در مورد نژادی و نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی و سیاست و خشونت است که زانو را در طول سرود بود یک مکانیسم که به منظور بالا بردن توجه و به آن صداها شنیده می شود. اما آن را در مورد بی احترامی به پرچم و یا بی احترامی و من فکر می کنم درو که می داند.”

Brees عذرخواهی کرد صبح روز پنجشنبه در یک Instagram پست زیر انتقاد شدید از تمام گوشه و کنار جهان ورزش از جمله از خود و هم تیمی.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به دوستان من هم تیمی های شهر New Orleans, سیاه و سفید, جامعه, NFL جامعه و هر کسی که من صدمه دیده است با نظرات من دیروز” Brees نوشت: در بخشی. “در صحبت با برخی از شما آن را می شکند قلب من می دانم درد من ایجاد می شود.

“در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور است. آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است. به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت است و نه یک انعکاس دقیق از قلب من یا شخصیت من.”

Eric Reid, left and Colin Kaepernick of the San Francisco 49ers kneel on the sideline during the national anthem as free agent and former Green Beret Nate Boyer, right, stands before a game against the San Diego Chargers in 2016. (Michael Zagaris/San Francisco 49ers/Getty Images)
اریک رید چپ و khezri از سان فرانسیسکو 49ers زانو زدن در حاشیه در طول سرود ملی به عنوان عامل رایگان و سابق Green Beret, Nate بویر راست می ایستد قبل از بازی مقابل سن دیگو شارژر در سال 2016. (مایکل Zagaris/San Francisco 49ers/گتی ایماژ)

‘نه یک چیز بد به احساس وطن پرست’

بخش بزرگی از Brees احساسات در مورد این مسئله گفت: در نظرات اولیه روز چهارشنبه تا به حال با فداکاری بسیاری از آمریکایی ها از جمله دو پدربزرگ بود که در جنگ جهانی دوم — ساخته شده برای این کشور است. اغلب در طول ملی, Brees گفت: او عاطفی و غرق فکر کردن در مورد آن است.

بویر گفت که او می شود به همین دلیل Brees احساس می کند که راه. او و شماری دیگر آمریکایی ها انجام بیش از حد.

اما این بدان معنی نیست که احساس جهانی است — چیزی است که Brees و دیگران بویر گفت: نیاز به درک.

“من همچنین درک آنچه که او صحبت کردن در مورد در بخش دیگری از این ویدئو زمانی که این سرود پخش زیرا من احساس می کنم همان راه” بویر گفت: 97.3 فن از طریق ایالات متحده آمریکا امروز. “و این که چیز بدی نیست به احساس وطن پرست. آن یک چیز بد نیست به عشق خود را از کشور و می خواهید را به ایستادگی خود را با دست بر روی قلب خود را.

“اما اگر افراد دیگر احساس نمی کند و همان راه این درست است که اذعان و درک است که ‘سلام من ایستاده برای شما و تا زمانی که شما احساس می کنید که راه شاید شما نباید. اما هنگامی که شما انجام دهید, من به دنبال به جلو به روز است که شما احساس می کنید به همان شیوه که من انجام دهد و من به خاطر مبارزه با آن را به اتفاق می افتد تا زمانی که آن روز می آید.'”

در حالی که بویر می داند که شده است وجود دارد مقدار زیادی از پیشرفت در این موضوع در حقوق مدنی به طور کلی در ایالات متحده آمریکا گفت: روشن است که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود.

اقامت برای جایی که ما در حال حاضر, او گفت:, نمی, امریکا, او می داند.

“من فکر می کنم ما باید کاملا یک راه طولانی ما در چند صد سال از وجود اما ما هنوز راه طولانی برای رفتن. کامل نیست” بویر گفته ورزشی یاهو. “ما فقط به نظاره نشست و مانند” خوب آن را به اندازه کافی خوب نیست ، این نیست که ما هستیم. ما نه ” به اندازه کافی خوب مردم است. ما در ادامه مبارزه تا زمانی که این مسئله به طور کامل حل و فصل شود و آن را ثابت و بهتر است و هر کس احساس می کند واقعا برابر است. این چیزی است که من برای ایستادن به همین دلیل من به ارتش پیوست. این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>