Devonta فریمن خواست Tampa Bay Buccaneers برای شروع مذاکرات با او پس از بروس Arians نشان داد NFC جنوبی تیم را ندارند کلاه فضایی به ثبت نام در حال اجرا بازگشت.

فریمن شده است یک عامل آزاد پس از منتشر شده توسط Atlanta Falcons پس از 2019 فصل – ششم خود را در NFL – زمانی که او با عجله برای ناامید کننده 656 متری در 184 تلاش و به طور متوسط تنها 3.6 متری در هر حمل.

1000-حیاط متهور در سال 2015 و 2016 فریمن شد بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در NFL زمانی که او امضا پنج سال $41.25 میلیون فرمت در سال 2017.

با این حال موفق به تکثیر این نوع از اعداد او قرار داده تا قبل از امضای آن توافق شده است وجود دارد کمی بتن علاقه 28 ساله در حال اجرا تا کنون در این offseason.

این Bucs تا به حال 24-رتبه عجله حمله در سال 2019 هستند و در بازار برای یک جانباز در backfield به مکمل جدید کارفرمایی تام بردی که اغلب مورد استفاده همه کاره پشت مانند فریمن با میهن پرستان جدید انگلستان.

و در حالی که تایید علاقه خود را در Freeman, سر مربی Arians پیشنهاد بازگشت و دستمزد خواسته های بیش از حد غنی برای خلیج تمپا.

“اگر برچسب قیمت معقول و منطقی بود,” Arians به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که اگر فریمن در رادار خود را.

“او احتمالا به امضا رسید چرا که او را تبدیل کردن مقدار زیادی از پول. ما لازم نیست مقدار زیادی از پول.”

این Bucs هستند تا در برابر کلاه و کمی تکان دادن اتاق به عنوان 2020 فصل است.

اما فریمن اشاره کرده است Arians’ نظرات و ارسال پیام در توییتر که پیشنهاد او خواهد بود باز به بحث در مورد شرایط.

“من به عنوان خوانده شده در رسانه ها است که [این] Tampa Bay Buccaneers علاقه مند هستند” فریمن نوشت.

“تعدادی از تیم های علاقه مند هستند اما ما نمی توانیم مذاکره از طریق رسانه ها بوکانیرز می توانید برای رسیدن به من به طور مستقیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی