با وجود موانع و باب Baffert هنوز سانتا آنیتا دربی مورد علاقه معتبر


The last two weeks have been tough for trainer Bob Baffert, but he's looking forward to Saturday's Santa Anita Derby. <span class="copyright">(Charlie Riedel / Associated Press)</span>
دو هفته گذشته دشوار بوده است برای مربی باب Baffert اما او به دنبال به جلو به روز شنبه در سانتا آنیتا دربی. (چارلی ریدل / آسوشیتد پرس)

سانتا آنیتا است به طول های بزرگ رفته برای محافظت از مردم خود را از جهان خارج است. اما کمی وجود دارد که آن را می توانید انجام دهید برای محافظت از آنها را از آنچه می تواند به اشتباه در داخل این ورزش است.

شاهد باب Baffert این سالن از شهرت مربی و تشخیص ترین شکل در ورزش.

در مه 26, گزارش شده است که شارلاتان شکست نخورده برنده یکی از دو بخش, آرکانزاس, دربی, گزارش آزمایش مثبت برای یک بطور متوسط از لیدوکائین, یک ممنوع گردد. یک تست دوم در حال بررسی است.

در مه 28, نادال شکست نخورده برنده بخش دیگر از آرکانزاس دربی نیز آموزش دیده توسط Baffert دچار شکستگی در طول تمرین و بازنشسته شد.

و در روز سه شنبه غصب یکی از بهترین اسب های Baffert تا کنون آموزش دیده بود معدوم پس از درد و رنج تشخیص داده نشده و بیماری عصبی. او تنها 7.

“این سختی بوده است 10 روز است که برای مطمئن” Baffert گفت.

اما یک چیز در مورد Baffert پایدار: در حالی که آن را در میان بزرگترین آن است که تقریبا همیشه در میان عمیق ترین.

شنبه دیگر شکست نخورده کلت معتبر است که مورد علاقه در درجه 1 $400,000 سانتا آنیتا دربی عمده Kentucky Derby دبستان مسابقه.

“من فکر نمیکنم [از نظر] دربی preps دیگر” Baffert گفت. “از کنتاکی دربی به تعویق افتاد [تا سپتامبر. 5] شما نمی فکر می کنم از آن. نه مثل قبل. این شور و هیجان وجود ندارد و در عین حال. در فوریه و مارس ما در مورد آن هیجان زده. در حال حاضر آن را بیشتر شبیه شما فقط باید به تناسب نژاد در برنامه.”

امضای 3 ساله نژاد در سانتا آنیتا برنامه در اصل برای ماه آوریل 4 چهار هفته قبل از Kentucky Derby. همچنین قرار است به ارزش $1 میلیون اما وقتی پیگیری شد توقیف به دلیل COVID-19 گیر اسب مسابقه بود اما یکی از بسیاری از ورزشی که تا به حال به تنظیمات اصلی است.

Baffert تصمیم به نگه داشتن معتبر خانه و ارسال شارلاتان و نادال به Oaklawn پارک که باز مانده است. آرکانزاس دربی بود تقسیم به دو بخش برگزار شد و سه هفته بعد از آن بیش از حد معمول در اولین دوشنبه در ماه مه به طور سنتی در کنتاکی دربی در روز است.

به دلیل سانتا آنیتا بود نه مسابقه Baffert تا به حال به تغییر معتبر آموزشی. آخرین مسابقه شد مارس 7, زمانی که او برنده سوم خود را شروع سن فلیپ سهام.

“ما حمایت کردن او و به او چند هفته خاموش” Baffert گفت. “در حال حاضر ما باید برای دیدن آنچه که او می کند. ما باید او را برای اجرای جایی که او به سمت چپ خاموش. آن را نمی کند نگاه به عنوان اگر او را به عقب رفته است.”

برنده پنج شنبه است نه نتیجه گیری. افتخار A. P., که به پایان رسید دوم در سن فلیپ شده است کار خوبی است و 9-5 انتخاب دوم پشت معتبر را 4-5.

مسابقه های مختلف را داشته باشد به آن احساس با صدای جمعیت که اسب وارد دروازه شروع و یا آمار بالای کشش. این آهنگ در مستند به همه اما ضروری پرسنل کمتر از 100 در طول مسابقه. حتی سوارکاران را به زندگی می کنند در تریلر در پارکینگ در طول مسابقه هفته. همه تست شده است و یا به نمایش در آمد روزانه.

“این غم برای صاحبان است که آنها حتی نمی تواند خود را ببینید, اسب اجرای” Baffert گفت. “شما باید به سازمان دیده بان در تلویزیون وجود ندارد و برنده دایره مراسم است. مربیان حتی نمی تواند در نزدیکی سوارکاران. اما همه ما احساس خوش شانس است که مسیر باز است و ما را اجرا کنند.”

سانتا آنیتا کارت شنبه هفت مخاطرات نژادها اما دوم-پیش بینی ترین نژاد است و نه یکی از آنها. Baffert اول-زمان استارت سزان که انتظارات بسیار بالا با توجه به $3.65 میلیون قیمت خرید. او خواهید بود در حال اجرا در یک $50,000 قبل از ازدواج نژاد.

“به طور معمول [سزان] آیا فرصتی برای اجرا برای دربی” Baffert گفت. “من فقط نامزد سه اسب [از جمله سزان] برای دربی این هفته است.”

شنبه برنامه ریزی شده بود به Belmont, سهام, سوم, پا از تاج سه گانه. آن را در حال حاضر با اجرای 20 ژوئن به عنوان اولین پا. Baffert در حال رفتن به ارسال شارلاتان به نیویورک اما نمی دانم اگر او را به اجرا در بلمونت در 1 1/8 مایل یا چوبی است. در هفت furlongs.

مربی خلاصه تا این زمان به عنوان بسیاری از طرفداران ورزش.

“من نمی توانم صبر کنید تا 2021.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>