به عنوان پناه در خانه سفارشات سهولت ما هنوز هم باقی می ماند احترام اجتماعی فاصله. اردو یکی از بهترین گزینه ها است. شما می خواهید برای جلوگیری از شلوغ سواحل و مسیرهای پیاده روی در حالی که هنوز خیساندن تا طبیعت. در حال حاضر همه ما می تواند استفاده از برخی از هوای تازه و نور آفتاب.

آخرین چیزی که شما می خواهید به راه اندازی اردوگاه و درک خود را از لامپ و یا دستگاه ها از شارژ. NTONPOWER قابل حمل قدرت, ایستگاه راه حل مناسبی برای نگه داشتن همه چیز juiced تا هر کجا که شما ممکن است پرسه زدن.

این نیروگاه کوچک و قدرتمند است. این ویژگی 155Wh (42,000 میلی آمپر) قدرت استاندارد 3-چنگک صاف کردن دیوار وصل خروجی (شارژ قبل از اینکه شما سر کردن) ساخته شده در پورت USB پنل خورشیدی قدرت سازگاری (برای شارژ هر کجا که خورشید می درخشد) و یک نور اضطراری.

ژنراتور اتهامات گوشی های هوشمند تا 15 بار GoPros تا 30 بار لپ تاپ خود را سه بار در یک شارژ. این نیز بزرگ برای شارژ تبلت, هدفون, شارژر اتومبیل و مانیتور—هر شاخه به یک DC و یا پورت USB.

حتی بهتر از این نیروگاه آرام است. شما حتی نمی خواهد متوجه آن را در حال اجرا به عنوان آمیزش آتش پژواک به شب. این سیستم مدیریت باتری (BMS) امکانات ولتاژ و درجه حرارت کنترل پیشرفته و همچنین عملیات ایمنی بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن بیش از حد و یا پمپاژ بیش از حد ولتاژ.

انتخاب کنید تا NTONPOWER قابل حمل قدرت, ایستگاه , امروز فقط برای $109.99. که قیمت عالی برای صلح از ذهن.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی