Missouri star linebacker نیک بولتون پیوست و ده ها تن از هم تیمی های خود در نیم مایل مارس به Boone County Courthouse در روز پنج شنبه. آنها زانو زد روی زمین و به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه مقدار از زمان است که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید قبل از او درگذشت.

از آنجا بولتون و میسوری تیمی به رهبری به دادگاه مراجعه و ثبت نام برای رای دادن. در همه 62 اعضای میسوری تیم فوتبال — اساسا تمام است که در کلمبیا در حال انتظار برای گزارش به اردوگاه — ثبت نام برای رای دادن. جمعی ثبت نام تحویل یک امضا لحظه به یک موشک روند در کالج دو و میدانی در پی فلوید مرگ عنوان شده است وجود دارد یک فشار برای بازیکنان به ثبت نام برای رای دادن.

“ما ساخته شده یک نقطه به عنوان یک تیم است که ما نمی خواهیم فقط به صدای جیر جیر در مورد تغییر” بولتون گفته ورزشی یاهو در یک مصاحبه تلفنی. “ما می خواهیم به بخشی از تعهد خود برای کمک به رفع مشکلات در جهان است.”

در روز پنج شنبه در اطراف کالج, دو و میدانی, که تمایلات تکرار شد و در هر بخش از کشور است. ایالتی فلوریدا ستاره دفاعی lineman ماروین ویلسون اعلام کرد در Instagram که FSU بازیکنان فوتبال تمام شد ثبت نام برای رای دادن. Gonzaga مربی علامت چند ESPN گفت: که او را لغو تمام فعالیت های تیم در روز انتخابات به ترویج تیم رای گیری. Georgia Tech دستیار مربی تیم بسکتبال اریک Reveno آغاز شده رسانه های اجتماعی در حرکت است که ضربه اوج زمانی که مدرسه اعلام کرد نه تیم نمی خواهد نگه فعالیت های ورزشی در Nov. 3 برای ترویج رای گیری.

وجود دارد بیش از 460,000 NCAA دانشجو-ورزشکاران و سقوط آنها در سن جمعیتی که رای حداقل از هر در امریکا است. با توجه به اداره آمار ایالات متحده تنها 46 درصد از رای دهندگان واجد شرایط بین سنین 18 و 29 رای در انتخابات 2016. وجود خوشبینی در دانشگاه است که این رای گیری ثبت نام فشار می تواند تبدیل به یک جنبش است.

“ما یک شانس برای تغییر جهان و تغییر راه نسل جوان زنده” بولتون گفت. “ما می تواند به گسترش عشق و خوش بینی و من احساس می کنم ما می توانیم جهان بهتر است.”

Missouri football players take a knee after marching along with basketball coach Cuonzo Martin, president Mun Choi and other members of the athletic department. (Photo credit: Missouri Athletics)
میسوری بازیکنان فوتبال را به زانو پس از راهپیمایی همراه با مربی بسکتبال Cuonzo مارتین رئیس مون چوی و دیگر اعضای گروه ورزشی. (منبع عکس: Missouri دو و میدانی)

این اتحادیه از رای گیری و زمان ورزش دانشگاهی نیاز به مربیان کالج خود را به حذف کوته تمرکز بر حریف بعدی. در سال 2016 آلاباما, مربی, نیک سابان گفت: در روز انتخابات که “حتی نمی دانند که آن اتفاق می افتد.” در سال 2018, کارولینای جنوبی, مربی خواهد Muschamp گفت: او نمی دانست که در انتخابات میان دوره ای بودند که روز است. “من در حال حاضر” Muschamp گفت. “من آماده برای فلوریدا.”

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر وجود دارد ادامه داد: حرکت برای آگاهی بیشتر در میان مربیان کالج به جای و آموزش بازیکنان خود را در مورد رای گیری. Reveno پیشنهاد کرد که نوامبر. 3 تبدیل به یک اجباری NCAA کردن بعد از فعالیت های تیم اجازه می دهد تا ورزشکاران برای رای دادن.

اگر این بازیکنان در ادامه به ارائه حرکت و مربیان را به دنبال دارد.

“تیم ما می خواست به ملموس اقدام به ترویج تغییر و رای گیری است که راه ما را برای ایجاد یک اتحاد کامل تر,’ ” میسوری مربی ایلیا Drinkwitz گفته ورزشی یاهو. “من با افتخار به نام خود مربی است.”

در بحث وجود دارد و در همه جا از جمله در آلاباما مشابه رای گیری ثبت نام برنامه ها قرار گیرد. میامی مربی تیم فوتبال مانی دیاز گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز پنج شنبه که او را از بحث در مورد یک برنامه مشابه با تیم خود را. اما او نمی کند و فقط می خواهید آنها را به پر کردن برگه های رای.

“من فکر می کنم ما باید یکی دیگر از وظیفه گفت:” دیاز که پدرش شهردار میامی از سال 2001 تا 2009. “همه گفتن به رای یک گام اول است. ما نیز وظیفه دارند که به آموزش. نه فقط در سطح ریاست جمهوری. برخی از مسائل که نیاز به ثابت آنها در سطح محلی و در سطح دولت است.”

ایده کل ورزش کالج تیم های رای گیری نیست و کاملا جدید.

در سال 2016 Coastal Carolina تیم اتوبوس کشیده تا به یک مدرسه ابتدایی محلی در کانوی, South Carolina. بیش از 100 بازیکن واصل کردن اتوبوس و رای دادند و در انتخابات ریاست جمهوری.

لحظه ای به خود جلب کرد یک موج مثبت توجه به عنوان آن مربی جو Moglia مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان اولین بار در 150 سال تاریخ فوتبال کالج است که یک تیم رای دادند با هم در یک انتخابات. می تواند ما را به زودی ببینید یک محیط که در آن که پا افتاده ؟

Moglia صرف هفته قبل از روز انتخابات آموزش بازیکنان خود را در انتخابات به عنوان آنها در بحث مسخره نقش هیلاری کلینتون و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: آن صحنه قدرتمند پس از این تیم رای دادند.

“هر کس به هر کس دیگری آغوش” Moglia گفت: از لحظه ای. “آن چیزی است که آنها بسیار افتخار و به عنوان یک مدرسه Coastal Carolina بود و بسیار به آن افتخار می کنم.”

Towson مربی تیم بسکتبال پت سکرری نیز تا به حال تیم خود رای در سال 2016. این آمد در بخشی به دلیل همسرش, کریستن او پرسید: “چرا همه بچه ها رای بدهند؟” او نمی باید یک پاسخ خوب به طوری که او ساخته شده یک قانون است که همه آنها نیاز به ثبت نام.

نکات برجسته شامل بداهتا ایستاده اند و سپس برای ستاره مایک Morsell توسط اعضای بدن دانش آموز در ايستگاه.

سکرری گفت: این یک تجربه مثبت برای بازیکنان خود و او قصد دارد در تکرار آن است.

“ما آنها را به کلاس بروید و به عقب بر گردیم در انتقال دفاع” سکرری گفت. “چرا ما ثبت نام آنها را به رای دادن؟”

تدارکات به نظر می رسد آسان است. بولتون گفت: ثبت نام در زمان کمتر از هفت دقیقه برای او در کلمبیا امروز. سکرری گفت که در تاوسن آن را کارگردانی کرده بود و توسط یکی از همکاران ورزشی کارگردان و دستیار مربی که نمی شروع تا شروع ترم پاییز. Moglia گفت: این طرح آغاز شد و چند ماه قبل از انتخابات و اعدام شد توسط فارغ التحصیل دستیاران و کارورزان.

“در پایان روز آن را هنوز هم در مورد کمک به بچه های ما ساخت یک پایه و اساس” Moglia گفت. “چقدر زمان آیا ما واقعا واقعا صرف در کمک به آنها را غیر روحانی که پایه و اساس زندگی است؟”

در روز پنج شنبه که پایه و اساس به نظر می رسد به سرعت ساختمان. و این بار بازیکنان در حال انجام کار برای ساخت آن است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی