روز چهارشنبه با استناد به دو پدربزرگ که در جنگ جهانی دوم, New Orleans, کارفرمایی Drew Brees گفت که حتی در پی مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید یک حادثه که در آن سابق مینیاپولیس افسر پلیس روبرو است و در درجه دوم به اتهام قتل او مخالف هر بازیکن زانو طول pregame سرود ملی.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” Brees گفت: امور مالی یاهو دانیل رابرتز.

فورا او را پاره پاره با هم تیمی های مخالفان, دیگر ورزشکاران, هنرمندان و حتی مقدار زیادی از طرفداران. روز Brees عذرخواهی کرد.

“در تلاش برای صحبت در مورد احترام و وحدت و همبستگی حول آمریکا پرچم و سرود ملی, من ساخته شده از نظر بودند که حساس و به طور کامل از دست رفته را در مسائل مواجه هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور” Brees نوشت: در بیانیه منتشر شده در رسانه های اجتماعی. “آنها فاقد آگاهی و هر نوع همدردی یا همدلی است. به جای این واژه را تبدیل به تفرقه و مضر و گمراه مردم را به باور که به نحوی به من دشمن است.”

این آخرین نشانه آن است که در حالی که سال 2016 نبود که مدتها پیش … آن مطمئن احساس می کند که راه.

NFL گرفتار شد flatfooted زمانی که khezri اولین بار در زمان یک زانو در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس. لیگ هرگز یک استراتژی منسجم به آن رسیدگی شد آسان تشویق خط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و از دست طرفداران در خرید اینترنتی.

در حال حاضر در اینجا می آید بازگشت از آن بدترین (و بسیاری حل نشده) کابوس. تنها در این زمان با ظاهر قوانین مختلف از نامزدی.

The NFL has grown a lot in the past four years when it comes to addressing social issues. That point was made loud and clear to Drew Brees. (Photo by Chris Graythen/Getty Images)
NFL رشد زیادی کرده در چهار سال گذشته وقتی که می آید به پرداختن به مسائل اجتماعی. آن نقطه ساخته شده بود با صدای بلند و روشن به Drew Brees. (عکس از کریس Graythen/گتی ایماژ)

چه Brees گفت: نبود بسیار متفاوت از آنچه که او گفت: در سال 2016.

“من از صمیم قلب مخالفت [با زانو زدن],” Brees ESPN گفت: پس از آن. “… وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر که شما می توانید [اعتراض] به شیوه ای صلح آمیز که شامل نیست که بی احترامی به پرچم آمریکا.”

بسیاری از بازیکنان به اشتراک گذاشته احساسات مشابه از جمله آمریکایی های آفریقایی تبار بازیکنان ، کمی وجود دارد به هیچ واکنش از همسالان خود است. آن بود که نادر برای بیش از چند بازیکن از هر رنگ در یک تیم را به زانو.

که حتی شامل زمانی که در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هر دو زانو بازیکن یک “حرامزاده” و بدستآمده ترین پاسخ واحد. حتی تیم صاحبان بسیاری از آنها اهدا کنندگان و حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط اسلحه با بازیکنان و یا به طور خلاصه kneeled در یک همبستگی.

در عین حال در اولین بازی پس از آن نظرات — یک جکسون-بالتیمور برخورد در لندن — فقط 14 پلنگ و حدود 10 کلاغ در زمان زانو. دلایل به زانو زدن بودند متنوع شخصی و متفکر.

Telvin اسمیت از Jags گفت: پس از بازی بود که در خاک های خارجی آن احساس درست نیست. هم تیمی Marcedes لوئیس گفت: او تلاش می کرد با آن چرا که ناپدری شد و در ارتش به دست آورده و قلب بنفش.

هر کس به نظر می رسید به درک. یا حداقل هیچ کس به فریاد آنها را.

در حال حاضر ؟

زمان تغییر دهید. جوامع را تغییر دهید. به طور کلی, این جوان که منجر به راه و NFL برای همیشه جوان است. متوسط سن از روز افتتاحیه فهرست اسامی در سال 2019 از محدوده به 25.2 (میامی) به 27 (انگلستان). بسیاری از بازیکنان در سال 2020 فصل را تجربه کرده اند Kaepernick و خرید اینترنتی از او به عنوان کالج و یا حتی دانش آموزان دبیرستانی.

کسانی که مبارزه برای تغییرات اجتماعی هستند اغلب بسیار محبوب در حال حاضر. نسل جدید تمایل به فراگیر تغییر دهید.

یک سال 1966 گالوپ نظرسنجی در بر داشت 63 درصد از آمریکایی ها یک نظر منفی از دکتر مارتین لوتر کینگ. توسط 1983 او پیوست جورج واشنگتن به عنوان تنها کسی که به تعطیلات فدرال جشن تولد خود را (و واشنگتن است که عمدتا به عنوان “رئیس جمهور “روز”). در سال 2011 گالوپ نشان داد 94 درصد از آمریکایی ها بازدید پادشاه مثبت.

تاریخچه تقریبا هر آينه سمت با Kaepernick. این یک علامت اولیه از آن. حتی جوان, سفید, حق رای دادن quarterbacks — به طور کلی حداقل به احتمال زیاد به را سیاسی می ایستد — را پرقدرت اظهارات. جو نقب زدن Carson Wentz, مت رایان, رایان Tannehill و غيره را نه تنها محکوم فلوید قتل اما ذکر شده نیاز به تغییر عمده فروشی.

The tide of history is already turning toward Colin Kaepernick's cause. (Photo by Carmen Mandato/Getty Images)
جزر و مد از تاریخ است که در حال حاضر تبدیل شدن به سمت khezri را باعث شود. (عکس از کارمن Mandato/گتی ایماژ)

“برای سال همه ما آموزش داده شده است به” فقط اقامت خارج از سیاست [هنگامی که یک طرف است که تا کنون یک راه و از طرف دیگر تا کنون دیگر],'” نوشت: لاس وگاس’ درک Carr معادل ایستاده در حال حاضر به سنت بودن با ایمان خود. “من احساس در قلب من این بود که در لحظه مناسب به صحبت می کنند تا به مراقبت زیادی در مورد سیاست اما به جای آن صحبت می کنند حقیقت است.”

آنچه گذشت به صورت معقول و منطقی اختلاف نظر در ساختار تیم سه یا چهار سال پیش ممکن است دیگر. Kaepernick همیشه حفظ این اعتراض ربطی به نظامی است. پرچم آمریکا بعد از همه نشان دهنده کل کشور و همه شهروندان خود را نه فقط سربازان. شاخه نظامی خود را پرچم.

پاسخ به Brees بود و هر دو در طول تاریخ آموزنده — اشاره کرد که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار مبارزه برای امریکا تنها به بازگشت به تبعیض و سریع تلاش برای اجازه نمی دهد این موضوع به حاشیه رانده می شود به عنوان “ضد نظامی است.”

Brees به سرعت عذرخواهی کرد. که پایان است ؟ خواهد NFL اتاق رختکن باید متحد و یا خطر انشعاب? خواهد هر کس نیاز به توافق برسند یا حداقل صدای مخالفت? خواهد عاطفی هش-آن-از جلسات تبدیل به بخشی از اردوگاه های آموزشی برنامه?

خواهد زانو تظاهرات اگر آنها بازگشت از ویژگی های اکثر بازیکنان و یا حتی همه آنها را ؟ آن را سفید و کارفرمایی — که متاسفانه هنوز هم می توانید outsized نفوذ در مقایسه با یک آمریکایی آفریقایی تبار هم تیمی — که منجر به این زمان ؟

هنوز هم وجود دارد بسیاری از طرفداران خارج وجود دارد که موافق با Drew Brees. هنوز هم وجود دارد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک انتخابات ریاست جمهوری شود.

این واقعیت جدید برای یک وضعیت که NFL از آن به دفتر مرکزی آن صاحبان سوئیت به آن فرد اتاق ملاقات کرده و در نهایت به شکل از چگونه به حرکت.

لیگ ممکن است تغییر زیادی در چند سال گذشته است.

اتحاد امریکا ؟

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی