ایالات متحده المپیک برای اعتراض می خواهد عذرخواهی

گوئن بری پیوست جورج فلوید خانواده در خیابان هوستون در روز سه شنبه به همین دلیل او یک بار مطرح مشت او به تنهایی. در میان ناآرامی و خشم سراسر امریکا او کشیده, سیاه, bandana تا بیش از بینی خود را و یک امت تا تی شرت را در سراسر قفسه سینه خود را. او و 60,000 نفر دیگر راهپیمایی به سمت تالار شهر. به عنوان آنها او به اطراف نگاه کرد. او را دیدم انسان ها از همه نژادها گریه یا فریاد یا سکوت متحد تقاضا برای عدالت است. او احساسی است. سپس او یک متن از مربی او است.

و یکی دیگر و متن بیشتر از دیگران است.

او پا به دور از اعتراض. ایالات متحده المپیک و پارالمپیک, کمیته, او به زودی یاد گرفته بود منتشر شد بیانیه ای در مورد “همبستگی” و “برابری” و “تغییر دهید.”

بری المپیک چکش پرتاب کننده آن را بخوانید و سپس دوباره آن را بخوانید, بیشتر به طور کامل.

“و من در شوک بود,” او می گوید. “این مسخره است.”

خشم پختند داخل زیرا در تابستان گذشته او می خواهم تلاش برای جلب توجه به مسائل همان میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر decrying. بالای یک سکو در تابه-آمریکا بازی ها, راست خود را مشت گل رز به سمت آسمان است. دو هفته بعد USOPC مدیر عامل سارا Hirshland صادر شده او را یک “توبیخ رسمی” و یک سال تعلیقی.

ده ماه بعد Hirshland نوشت: به ورزشکاران به “محکوم سیستمیک نابرابری که به طور نامتناسبی اثرات سیاه و سفید آمریکایی” – همان سیستمیک نابرابری Hirshland گفت بری او نمی تواند اعتراض یک مدال ایستاده است.

ضمنا “من در میان راه رفتن و ایستادن و با اعتراض مردم با مردمی که در پریشانی مثل من” بری می گوید: ساخت تضاد صریح و روشن.

Gwen Berry joined protesters in Houston, George Floyd's hometown. (Courtesy of Jeffery Herron)
گوئن بری پیوست معترضان در هوستون جورج فلوید وطن. (حسن نیت ارائه میدهد از جفری Herron)

“من نمی توانستم باور است که آنها که” او می گوید: از USOPC پریشانی تراوش به صدای او. “این دیوانه است. چرا که بسیاری از این شرکت ها بیشتر از این موسسات واضح و آشکار است که آنها تنها [قرار دادن اظهارات در مورد نژاد پرستی] دلیل آن است که چیزی برای انجام در حال حاضر است. که چه لطمه می زند و احساسات من است. این بی احترامی و بی توجهی به صداقت آنچه در واقع در این جهان است. برای شما به طوری ریاکارانه … این فقط منزجر کننده است.”

او احساس می کند “شخصا توهین” و می خواهد عذرخواهی. “اما عذرخواهی” او بعد می افزاید: “این کافی نیست.” او می خواهد پاسخگویی و اقدامات و معنی دار تغییر دهید.

“من می خواهم به مطمئن شوید که مردم درک کنند که چگونه آن ضروری است برای این نیست که فقط یک لحظه و یا یک مد زودگذر” او می گوید: از سراسر کشور تظاهرات و مکالمه آنها را برانگیخت. “این است که یک تاثیر ماندگار.”

‘یک بیانیه کافی نیست”

بری همچنین در شرکت های بزرگ. علامت های تجاری. ورزشی و حامیان مالی. آنهایی که منتشر دقت و ماهرانه گردد, پیام های یک هفته پس از فلوید مرگ است. همان کسانی هستند که او کاهش یافته است سال گذشته پس از او در سکوت اعتراض سیستم که در نهایت هزینه فلوید زندگی خود را.

بری برنده طلا در تابه-Ams. او رتبه بالا پنج در جهان است. هنوز هم او می گوید: او از دست رفته 80 درصد از درآمد خود را. آن را دشوار است به نقطه اتصال. او تهدید به مرگ و نفرت ایمیل در صندوق پستی خود از آمریکایی ها که احساس خود را مطرح مشت شد توهین به سرود ملی و کشور و پرچم. ذهن هرگز که پدرش خدمت کرده در عراق و این که او احساس او اعتراض شد بسیار “آمریکا” چیزی که به انجام است.

Gwen Berry
گوئن بری

“این کاملا مسخره است که شما می توانید دیوانه در من برای یک آهنگ اما شما نمی تواند دیوانه که اسلام گرفته شده است” او می گوید: از انتقاد. “که جنون به من.”

با این وجود حامیان چپ. برخی از $50,000 در تایید پول و “اعطای فرصت” ناپدید شد. بری رفت و برگشت به خانواده اش از جمله پسر نوجوان مجبور به توضیح می دهد: “من احتمالا نمی خواهد بود قادر به انجام کارهایی است که من انجام داده ام را برای شما در گذشته به دلیل موضع.” اما همچنین به توضیح دهد که چرا او در زمان که موضع. برای توضیح نژادی و بی عدالتی است. به توضیح دهد که چرا او احساس مجبور به مبارزه با آن.

در پاسخ از USOC او مشروط. از کمیته بین المللی المپیک, او یک سیاست محدود کردن اعتراض. او هرگز تعامل با دلایل خاص خود را مطرح مشت. “آنها همه چیز را از من دور بنابراين در نظر گرفتن همه چیز را به دور از خانواده من,” او می گوید المپیک و سازمان. و کمیته بین المللی المپیک, او روشن است که مشکل آغاز می شود. “آنها واقعا آن را سخت برای کشورهای مختلف شرکت ها یا موسسات برای صحبت کردن و کمک به ورزشکاران” او می گوید.

نه USOC و نه کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

راه بری آن را می بیند آنها یا باید اجازه اعتراض و یا به طور فعال در اثر تغییر دهید. انجام نه فلسطين سفید برتری. “بیانیه کافی نیست,” او می گوید. “آیا شما مایل به انجام به این اظهارات? این چیزی است که من می خواهم به می دانم.”

این سوال او را به USOPC رهبری است. “آنها باید رسیده ام به من قبل از آنها ساخته شده این بیانیه” او می گوید. آنها هنوز هم نیست. اما آنها را سازماندهی جمعه مجازی تاون هال که بری قصد دارد برای شرکت در.

“من joinin’,” او می گوید. “و من به اونا جهنم است.”

بری فراخوانی برای اقدام

بری نیز بوده است صحبت کردن با همکار المپیک در مورد آینده تظاهرات. برخی در طول هفته گذشته تماس خود را از طریق ایمیل یا Instagram بپرسید که چگونه آنها می تواند کمک کند. چند – از جمله مسابقه Imboden که زانو در یک تریبون در همان Pan-Am بازی در اعتراض به “نژادپرستی کنترل اسلحه بدرفتاری با مهاجران و رئيس جمهور که گسترش نفرت” – بوده است توطئه در جزئیات بیشتر. او امیدوار است کمیته بین المللی المپیک خواهد شد “نگاهی به قوانین دور” و اجازه دهید ورزشکاران بیان خودشان هستند.

“ما نمی خواهیم آنها را به مبارزه با یک سیستم پشتیبانی آنها از” او توضیح می دهد. “ما فقط درخواست آنها به ما این توانایی را به یک موضع برای آنچه که ما به آن اعتقاد داریم.”

او درخواست هم تیمی های او در ضمن به ایستادگی و تقویت صدای خود را بدون توجه به نژاد خود را. “یک پاسخ و یا چیزی به عنوان ساده به عنوان قلب یا یک مشت از هر چیزی,” او می گوید. این همه کمک می کند.

و او درخواست شهروندان آمریکایی به “لطفا لطفا لطفا ثبت نام برای رای دادن در محلی خود را و ادارات دولتی. رسیدن. می دانم که این نمایندگان هستند. می دانم که چگونه آنها می تواند شما را تحت تاثیر قرار.”

“ما نیاز به گفتگو در مورد نژاد شکاف ثروت” او همچنان ادامه دارد. “از آنجا که این چیزی است که در کشتن ما سیاه جوامع فرزندان ما نه فرصت و آنها را تسکین می دهد. آنها فقط می تواند دانش آموزان و یا تمرکز در مدرسه به دلیل آنها یک هزار چیز دیگر که آنها باید به نبرد با در زندگی روزمره است.”

عدم پیشرفت در زمان می تواند dispiriting. بری راهپیمایی با معترضان در شهر فرگوسن میسوری در سال 2014 پس از کشته شدن مایکل براون ، شش سال بعد در خیابان ها در حال کامل دوباره. “این رفتن به واقعا واقعا واقعا سخت برای این سیستم این است که یک برتری سیستم برای تغییر در طول زندگی,” او می گوید. “از آنجا که آن تعبیه شده ما در فرهنگ آمریکایی در آمریکا زندگی می کند.” فکر می کنم که تصویر بزرگ او اذعان می کند می تواند طاقت فرسا است.

به فکر نسل های آینده است و الهام بخش است. دانستن و فرزندان خود و فرزندان خود می تواند به رشد تدریجی یک جهان در حال تغییر است به همین دلیل او دعوا.

“تنها دلیل آن است که تخلیه به نظر من دلیل این که شما به گیاه دانه,” او می گوید. “اگر شما نمی دانه گیاه هیچ چیز رشد خواهد کرد.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>