MLS اجازه می دهد تا کامل-آموزش تیم با COVID-19 تست در محل

نیویورک (رویترز) – Major League Soccer (MLS) روز شنبه اعلام کرد که باشگاه می تواند بازگشت به full-تیم آموزشی ارائه شده آنها دریافت تایید از کارکنان پزشکی و محلی بیماری های عفونی متخصص و پیروی دقیق ایمنی و بهداشت روش.

اعلام نمرات یک گام مهم رو به جلو برای لیگ برای بازگشت به رقابت نزدیک به سه ماه پس از آن تعطیل با توجه به این رمان شیوع کروناویروس و یک ماه پس از تیم از سر گرفته و آموزش فردی.

MLS مجموعه به جلو یک لیست از معیارهای باشگاه از جمله “برنامه دقیق از COVID-19 تست” و همچنین اجتماعی فاصله روش با بیش از پنج نفر در یک زمان مجاز در ورزشگاه آموزشی اتاق و دیگر امکانات تناسب اندام.

لیگ و بازیکنان خود را به یک کار جدید معامله در روز چهارشنبه اجازه می دهد برای سال 2020 فصل به سر در میان همه گیر. بر اساس این طرح فصل را راه اندازی مجدد با یک مسابقات در اورلاندو والت دیزنی جهان را ببینید بازیکنان را 5% کاهش پرداخت باقی مانده از این فصل است.

(گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>