به احتمال زیاد در دور اول انتخاب ماروین ویلسون به تحریم تمرینات بیش مربی را “دروغ”

ایالتی فلوریدا دفاعی مقابله با ماروین ویلسون است که به طور گسترده ای به عنوان یک دور اول چشم انداز در سال 2021 پیش نویس NFL می گوید او و هم تیمی را تحریم تمرینات به دلیل سر مربی مایک Norvell دروغ در مورد بحث های او با بازیکنان خود را در مورد ناآرامی های اخیر در پی پلیس به قتل جورج فلوید.

Norvell گفت: TheAthletic.com که او “رفت و به عقب و جلو به صورت جداگانه با هر بازیکن در این آخر هفته.” زمانی که ویلسون را دیدم که او در توییتر نوشت که Norvell دراز کشیده بود.

“مرد این اتفاق رخ نداد یال” ویلسون نوشت. “ما یک تولید متن که ارسال شد به همه. هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است. این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی.”

ایالتی فلوریدا بازیکنان شروع داوطلبانه در تمرینات مدرسه فوتبال مرکز در روز دوشنبه. معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازیکنان قصد پیوستن به ویلسون در تحریم اما چند ایالتی فلوریدا بازیکنان دوست داشت و یا به اشتراک گذاشته ویلسون صدای جیر جیر.

ویلسون به حال یک فرصت خوب بودن دور اول پیش نویس انتخاب, این سال, اما پس از یک آسیب دست خود را 2019 فصل او تصمیم گرفت تا دوباره برای ارشد خود را در سال 2020.

به احتمال زیاد در دور اول انتخاب ماروین ویلسون به تحریم تمرینات بیش مربی را “دروغ” در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>