LeBron James انتقاد Drew Brees پس از پرستاران کارفرمایی گفت که او هنوز هم در برابر بازیکنان زانو طول سرود ملی


LeBron James was quick to call out Saints quarterback Drew Brees after he said that he was still against players kneeling during the national anthem.
LeBron James شد سریع به تماس از پرستاران کارفرمایی Drew Brees پس از او گفت که او هنوز هم در برابر بازیکنان زانو طول سرود ملی.

کایل Terada-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی // Kim Klement-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

  • LeBron James به نام Drew Brees روز چهارشنبه برای خود نظرات به NFL بازیکنان که زانو در هنگام سرود ملی.

  • Brees در مصاحبه ای گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

  • جیمز به شدت انتقاد Brees برای سوء تفاهم طبیعت تظاهرات نوشتن “شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو??”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

LeBron James نمی عقب نگه دارید در حالی که انتقاد Drew Brees پس از پرستاران نیواورلئان کارفرمایی گفت که او هنوز هم در برابر بازیکنان NFL زانو طول سرود ملی.

در یک مصاحبه منتشر شده توسط یاهو در پنجشنبه Brees گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

Brees با اشاره به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نابرابری در سیستم عدالت از khezri و چند بازیکن دیگر که مطرح آگاهی را علت زانو طول سرود ملی قبل از بازی.

“عجب مرد!!” جیمز نوشت: در یک صدای جیر جیر. “آیا هنوز هم تعجب آور در این نقطه است. مطمئن نیست! شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از [پرچم emoji] و سربازان ما (مردان و زنان) که در حفظ سرزمین ما رایگان است.”

جیمز در ادامه به استناد به افکار پدرش در, یک نظامی کهنه که “هرگز در بر داشت Kap تظاهرات مسالمت آمیز توهین آمیز است.”

در علاوه بر این به LeBron را حذف Brees دیگر در توییتر اشاره کرد که فقط یک روز قبل از مصاحبه یاهو منتشر شد Brees گرفته بود در “خاموشی شنبه” — یک روند در نظر گرفته شده برای کمک به بالا بردن, سیاه, صدای, در رسانه های اجتماعی و نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

در حالی که Brees گفت: او مخالفت با Kaepernick سبک اعتراض بسیاری از سراسر جهان ورزش شده اند و با استفاده از زانو به عنوان الهام بخش در نشان دادن همبستگی با کسانی که در راهپیمایی برای عدالت برای جورج فلوید.

جیمز خود را ارسال شده یک عکس از Kaepernick زانو زدن در کنار یک عکس از فلوید لحظات پایانی با افسر پلیس به زانو در گردن او. “آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!??” جیمز پرسید: در عنوان “و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟”

با توجه Brees مصاحبه و جیمز’ پاسخ به آن روشن است او معتقد است که پرستاران کارفرمایی را درک Kaepernick اعتراض بود و هنوز کمی مبهم است.

  • ادامه مطلب:

“من قصد دارم به راه رفتن پایین راهرو’: بازیکن سابق NBA Stephen Jackson پاکستان به مراقبت از جورج فلوید 6-year-old daughter Gianna

NBA گزارش گرفتن مجموعه ای از سر فصل با 22 تیم در یک بازی در مسابقات و اکتبر نهایی

LeBron James ناودان 2 زنان که مطرح شده به صورت عکس در نزدیکی فروشگاه های آسیب دیده در جورج فلوید تظاهرات: ‘هر چیزی برای نفوذ!’

اسکندریه Ocasio-کورتز به نام در واشینگتن ردسکینز به تغییر نام خود را پس از آنها به طور مشترک یک #BlackOutTuesday پست

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>