‘آن را هنوز هم قابل قبول بود نژادپرستانه به مسافران: تایسون خشم می گوید: او بارها و بارها در معرض نژادپرستی در انگلستان


Tyson Fury told people to 'listen to Boris and stay at home' during the UK lockdown: Instagram/@gypsyking101
تایسون خشم گفت: مردم به گوش دادن به اشغال و ماندن در خانه’ در بریتانیا مستند: Instagram/@gypsyking101

تایسون خشم نشان داده است که او اغلب در معرض سوء استفاده نژادپرستانه در انگلستان با توجه به مسافر میراث فرهنگی و اجازهی ورود به یک نوار در سال 2016 است که نمایش “هیچ کولی ها اجازه” ورود به سیستم بر روی درب.

WBC سنگین وزن قهرمان اضافه شده است که او معتقد است سوء استفاده نسبت به مسافران در نظر گرفته شده است “قابل قبول ترین شکل نژادپرستی در بریتانیا و در جهان در حال حاضر”.

خشم خطاب این موضوع در حالی که صحبت کردن در صبح به خیر بریتانیاپس از تظاهرات جهانی بیش نژادی و نابرابری برانگیخته با کشتن جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست توسط یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا, ایالات متحده.

“من یک مرد سفید اما من رنج می برند و نژاد پرستی در سال 2020 به عنوان یک فرد سفید چون من مسافر و از یک زمینه قومی” خشم گفت: صبح روز چهارشنبه.

“حتی امروز شما را به بارها و بارها و رستوران ها, و آن را ممکن است می گویند در درب ‘ما حق ندارد و اجازه دهید به مسافران در. هیچ مسافران مجاز کولی ها و یا مسافران.’ آن را نه فقط در افرادی که دچار نژاد پرستی.

“من فکر می کنم مسافران هستند که بیشتر به فرم قابل قبول از نژادپرستی در بریتانیا و در جهان در حال حاضر است. آن را هنوز هم قابل قبول بود نژادپرستانه نسبت به مسافران – هیچ چیز تا کنون انجام می شود در مورد آن هیچ کس تا کنون می گوید هر چیزی آن را فقط پذیرفته شده است. که در آن است آنچه در آن است.”

خشم ادامه اضافه کرد که “هر کسی می تواند یک نژادپرست” و “آن نیاز به تغییر” پیوستن به تماس های همکار ورزشکاران مانند انگلستان بین المللی Jadon سانچو و مارکوس Rashford و شش-زمان فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان.

پس از شکست از طرف Wladimir Klitschko, خشم گفت: او تبدیل به دور یک رستوران-بار با توجه به اینکه یک مسافر با وجود برنده شدن در سنگین وزن جهان قهرمانی تنها چند ماه پیش از آن.

“این وحشتناک است زیرا شما نمی توانید قضاوت همه با همان برس,” او گفت:. “به چنین چیزهایی در زندگی من و همه چیز را که من بوده ام از طریق برای دیدن که روی تخته و یا هر…

“آن گفت:” هیچ کولی ها مجاز’ من گفت: ‘آنچه شما صحبت کردن در مورد?” و آنها گفتند: “هیچ کولی ها مجاز است.’

“من گفتم:” من یک سنگین وزن جهان قهرمان بوکسور به نمایندگی از این کشور, من فقط برخی از کولی “و او گفت:” بله اما شما یک مسافر بدون مسافران مجاز است.’

“من می دانم آنچه در آن احساس می کند مانند به ترکیه نسبت به رفتار غیر قابل قبول در هر زمان از سال و از هر کسی. و آن را نه تنها سفید پوستان و یا قهوه ای که می تواند نژادپرستانه – هر کسی می تواند یک نژادپرست شخص هر رنگ و هر زمینه مهم نیست. از آن نیاز به تغییر است.”

ادامه مطلب

چرا فوتبال باید تنبیه نمی جورج فلوید تظاهرات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>