اگر شما تا کنون در مواجهه با یک وضعیت از توزیع بیش از آی فون خود را برای اجرای قانون (و یا گرفتن آن را به زور گرفته شده) آیا توسط پلیس فدرال و یا سیستم دادگاه وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آنها را از گرفتن دسترسی به همه است که به طور بالقوه خود متهم داده است. و آن طول می کشد کمتر از یک ثانیه است.

هنگامی که شما در حال کشیده شدن بودن محدود در طول یک اعتراض و یا توزیع بیش شواهد آن را ضروری می دانم که چگونه به غیر فعال کردن صورت خود را شناسه یا ID لمسی بیومتریک اسکنر. ما به ذکر چند بار قبل از آن صورت ID و ID لمسی نیست دوستان خود را هنگامی که آن را می آید به اجرای قانون و این که واضح تر از همیشه در حال حاضر.

چرا غیر فعال کردن چهره شناسه یا ID لمسی است که بسیار مهم است

برای مثال در اوایل سال 2019 یک حکم جستجو ساخته شده در رابطه با این تحقیقات توسط مقامات فدرال به دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016. جستجو حکم به دسترسی به محل و دستگاه های الکترونیکی (به طور خاص دو آی فون مدل) از مایکل کوهن رئیس جمهور تهمت سابق وکیل به کشف شواهدی از تقلب در بانک و hush پول پرداخت.

مفصل در جستجوی حکم (شروع در صفحه 77) آن را تشریح روند به دست آوردن دسترسی به کوهن دو آی فون و دستگاه های هر دو قفل با استفاده از چهره شناسه یا ID لمسی. برجسته از این سند است که مشاوره داده است به استفاده از کوهن چهره یا اثر انگشت برای باز کردن قفل دستگاه. در حالی که آن را کاملا قابل قبول برای مقامات به انجام این کار, آن را به عنوان آسان برای آنها را به شما را مجبور به استفاده از رمز عبور خود را.

در موارد دیگر از آن کشف شده است که قانون نمی تواند شما را وارد کنید و یا رمز عبور خود را پین یا رمز عبور به دلیل آن که خود را نقض متمم پنجم حق در برابر خود مقصر شماری. در حالی که اشاره به اطلاعات شما می دانید چهره و اثر انگشت چیزی است که شما باید و نیست در نظر گرفته شده خود متهم.

به این ترتیب, ساده ترین راه برای جلوگیری از اجرای قانون مقامات از به دست آوردن دسترسی به داده ها بر روی آی فون خود را به غیر فعال کردن چهره شناسه یا ID لمسی قبل از آنها دست خود را بر روی آن. که نه تنها چیزی که می تواند و یا باید انجام دهد. اگر شما تا به حال در چنین وضعیتی آماده شود توسط زیر برخی از توصیه های زیر کلیک کنید.

نکته 1: غیر فعال کردن بیومتریک در یک دوم تقسیم

در حالی که آن را بسیار بعید است که هر یک از شما می خواهید برای غیر فعال کردن چهره شناسه یا ID لمسی به طور کامل بر روی آی فون خود را, بهترین چیز بعدی است که بدانیم چگونه به غیر فعال کردن این ویژگی های بیومتریک بدون نیاز به شیر روی صفحه نمایش شما. همه در همه ، این بسیار مهم است که در برخورد با پلیس متوقف می شود که در آن خود را متمم چهارم قانون اساسی حق در برابر غیر قانونی جستجو و تشنج بدون حکم ممکن است نقض شود.

شروع در iOS 11, اپل شامل یک ویژگی امنیتی به عنوان بخشی اضطراری SOS است که به شما اجازه غیر فعال کردن تأیید هویت بیومتریک به طور موقت هنگامی که شما فشار دکمه سمت راست دکمه های فیزیکی با هم. بر روی آی فون 8 یا جدیدتر آن دکمه می تواند سمت و یا دکمه حجم. بر روی آی فون 7 و بالاتر, شما نیاز به کلیک بر روی دکمه سمت پنج بار در یک ردیف. پس از انجام این کار شما نیاز به وارد کردن رمز عبور و یا رمز عبور برای فعال کردن امنیتی بیومتریک دوباره.

نکته 2: فعال کردن حفاظت در برابر دستگاه های USB

اگر شما مسدود اجرای قانون از عوامل با استفاده از بیومتریک خود را در برابر شما چیزی که بعد از شما باید به نگرانی در مورد آنها را با استفاده از ویژه نرم ابزار brute-force خود را رمز عبور و یا رمز عبور. ابزار مانند GrayKey و Cellebrite به خوبی شناخته شده است که قادر به انجام این کار آنها نیاز به یک اتصال به پورت رعد و برق بر روی آی فون.

شروع در iOS 11.4.1 اپل شامل یک تنظیم خواهد کرد که جلوگیری از هر گونه انتقال داده از پورت رعد و برق از آی فون خود را به جز زمانی که شما اجازه آن را. این تنظیمات به سادگی به نام “USB لوازم جانبی” است که در تنظیمات برای صورت, ID, ID لمسی و رمز عبور. در حالی که بسیاری از ویژگی های شما را برای تغییر وضعیت به فعال کردن این یکی از نیاز به غیر فعال شود برای این کار از آنجا که شما می خواهید برای رد کردن دسترسی به USB لوازم جانبی زمانی که قفل شده است.

با این تنظیمات آی فون خود را به طور خودکار مسدود کردن تمام USB لوازم جانبی بعد از یک ساعت قفل شده است. تنها راه برای از سرگیری دسترسی به استفاده از چهره ID, ID لمسی و رمز عبور و یا رمز عبور. و اگر شما به دنبال نکته 1 بالاتر رمز عبور و یا رمز عبور خواهد بود که تنها چیزی که پذیرفته شده است.

نکته 3: استفاده از Find My iPhone برای جلوگیری از دسترسی

چیز دیگری که شما می توانید انجام دهید این است که با استفاده از Find My iPhone. هر کسی که در مورد از دست دادن یک دستگاه گران قیمت و یا از دست دادن اطلاعات شخصی باید این را فعال کنید در حال حاضر. برای برخی از این دلیل اگر شما در حال حاضر مطمئن شوید که به آن را فعال کنید.

اگر اجرای قانون دریافت کند دست خود را بر روی آی فون خود را و شما مطمئن نیستید اگر دو مورد قبلی راهنمایی موفق شد شما می توانید با قرار دادن آی فون خود را در “حالت از دست” که مانع از آی فون خود را از دسترسی بدون رمز عبور و یا رمز عبور.

اگر شما هرگز انتظار برای دریافت آی فون خود را شما همچنین می تواند استفاده از Find My iPhone را از راه دور پاک کردن دستگاه شما. یک دستگاه با صفر اطلاعات در آن است که اساسا بی فایده به مقامات. و اگر شما در حال پاک کردن آی فون خود را به دلیل آن است که متهم اطلاعات در آن شما می خواهید به حذف تمام نسخه های پشتیبان شما را در iCloud و iTunes به عنوان به خوبی.

برای هر کدام از این کار, اما, آی فون خود را شما نیاز به به اینترنت متصل شود. اگر آن را در حال حاضر متصل نیست دفعه بعد آن را متصل “از دست داده و حالت” یا “پاک کردن آی فون” را فعال یا قفل کردن و یا پاک کردن دستگاه. اجرای قانون مقامات به خوبی آگاه از این ترفند به عنوان نشان داده شده در Cohen جستجو در حکم و آنها را به انجام هر کاری که آنها می توانند برای جلوگیری از اتصال به اینترنت تا آنها بفهمند که چگونه برای به دست آوردن اطلاعات دستگاه.

نکته 4: بلوک هشدار بر روی صفحه نمایش قفل شما

اگر شما پاک کردن آن و یا قرار دادن آن در “از دست حالت” دستگاه خود را هنوز هم کار می کنند مثل همیشه به معنی اعلان ها را نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش قفل شما اگر این است که چگونه آن را راه اندازی. خوشبختانه, یک راه وجود دارد برای جلوگیری از هر گونه اطلاع رسانی از خواندن بر روی صفحه نمایش قفل بدون استفاده از ID لمسی (touch ID و یا رمز عبور و یا رمز عبور. اگر شما به دنبال نکته 1 شما فقط مجبور به نگرانی در مورد مردم خود را با استفاده از رمز عبور و یا رمز عبور برای باز کردن محتویات پشت اطلاعیه ها.

نکته 5: بلوک ویدجت بر روی صفحه نمایش قفل شما

رفتن و حتی بیشتر از فقط اطلاعیه, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن از بین بردن دسترسی به ویدجت بر روی صفحه نمایش قفل به دلیل تماس های مکرر رویدادهای تقویم و سایر اطلاعات خود را هنوز هم قابل مشاهده بدون باز کردن قفل.

شما لازم نیست که برای غیر فعال کردن آنها را به طور کامل اما شما حداقل باید آن را مجموعه ای به طوری که ویدجت ها فقط قابل مشاهده زمانی که دستگاه قفل شده است. برای مثال اگر شما یک آیفون X یا جدیدتر شما می توانید با استفاده از چهره ID برای باز کردن قفل دستگاه خود را در حالی که باقی مانده در قفل صفحه نمایش رایگان برای نمایش ویدجت.

نکته 6: با استفاده از یک رمز عبور قوی تر (یا رمز عبور)

ادامه موضوع در این خلاصه است و آن را به طوری که سازمان های اجرای قانون تنها می تواند خود را با استفاده از رمز عبور و یا رمز عبور برای باز کردن قفل دستگاه چیزی است که آنها نمی تواند شما را وادار به رها کردن. اما اگر شما استفاده نمی کند نکته 2 بالا شما حداقل می خواهید یک رمز عبور قوی تر. بهتر است استفاده از یک رمز عبور الفبایی به جای.

وجود دارد تنها یک میلیون ترکیب ممکن برای شش عددی کد عبور به طور پیش فرض گزینه ای برای iOS است که بسیار سریع تر به کرک از یک دیگر ، در حالی که شش عددی کد عبور را می تواند صرف ساعت به کرک هشت عدد یک می تواند ماه با 100 میلیون فرصت و 10 رقمی را در سال 10 میلیارد ترکیب ممکن است.

در رمز عبور تنظیمات شما می توانید حتی بالاتر از 10 رقمی عددی passcodes با اعداد به عنوان بسیاری از شما می توانید به یاد داشته باشید. حتی بهتر از شما می توانید با استفاده از یک رمز عبور الفبایی به جای که می توانید با استفاده از حروف (حروف بزرگ و کوچک) و اعداد و کاراکترهای خاص. به علاوه شما می توانید آن را به عنوان طولانی و امن به عنوان شما می خواهید.

یادداشت سردبیر: در حالی که ما را تشویق و یا حمایت از فعالیت های جنایی از هر نوع شرایطی وجود دارد که جلوگیری از دسترسی به آی فون خواهد شد انجام بیش از آسیب خوب و آن را یکی از راه های مبارزه با پتانسیل های جستجو و تشنج نقض.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی