چهار گسترده گیرنده که می تواند در این سال Chris گادوین

به عنوان 2019 NFL season, کریس گادوین بود واضح ترین برک آوت نامزد ما دیده می شود در برخی از زمان در گسترده ای از گیرنده های موقعیت. او چنین محبوب انتخاب کنید که در پایان این روند اگر شما می خواهید او به شما نیاز به پرداخت برای حقوق به پیش نویس او.

گادوین بود یک حاشیه دور سوم انتخاب زمان اوت نورد در اطراف.

تقریبا هر کس در هیئت مدیره با گادوین به عنوان یک بازیکن برک آوت چرا که او با بررسی هر جعبه. حمله اکوسیستم/نقش در محل, او تا به حال یک کارفرمایی قادر به تغذیه از او و از همه مهمتر, هر فرد معقول و منطقی می توانید ببینید که او verifiably خوب در فوتبال است. همه از آن مهم تر این واقعیت است که او با بازی در سراسر از یک آلفا شماره 1 wideout. گادوین بود تمام توانایی برای تبدیل شدن به در بدترین حالت یک 1B.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

بنابراین در اینجا ما نگاهی به برخی از گیرنده های من را به عنوان نامزد می شود “در این سال Chris گادوین.” به طور معمول من پیدا کردن “این سال را به نسخه” بحث می شود مدعی است. اما با گادوین آن را فراهم می کند غیر منتظره ای قالب آسان. ما به دنبال در گیرنده که یک مسیر به حجم در جرائم و verifiably خوب در فوتبال است. آنها قرار داده ایم برخی از اثبات در جدول است که آنها می توانند بازی کنند اما برای یک دلیل و یا دیگر فقط نمی رسیده واقعی خود را به سقف فقط رتبهدهی نشده است.

پس از به دنبال بیش از چشم انداز این چهار جوان گسترده ای از گیرنده های ایستادگی کردن. من ضمیمه اعتماد به نفس متر برای هر منظور نگه داشتن انتظارات در چک.

Calvin ریدلی است عینی شروع خوب NFL گیرنده. که بسیار پاک شده خود را از طریق دو فصل اول.

شما می توانید استدلال می کنند ریدلی شده است بیش از حد تولیدی به یک نمایشگاه “برک آوت نامزد” برای این فصل. سال گذشته او به پایان رسید به عنوان WR17 در امتیاز در هر بازی و حفظ 1,065-حیاط سرعت در 13 مسابقه بازی. آمد که پس از 10-touchdown مبارزات انتخاباتی به عنوان یک تازه کار.

2020 فصل باید لحظه ای که ریدلی کبیسه دیگر طول می کشد. شاهین دور فرستاده Ismail Sanu میدوی را از طریق فصل گذشته و خود را تنها حرکت قابل توجهی بود به نشانه Laquon Treadwell. در تنگ پایان معاملات به صورت هیدن هرست باعث می شود برای از دست دادن Austin هوپر اما او بعید است به همان نوع از حجم به عنوان سلف خود. از حجم منظر ریدلی باید بدون مشکل هل دادن برای نوع به نظر می رسد او نیاز به ضربه بالا-15 پایان در یک جرم است که احتمال انحراف عبور سنگین است.

پوشش به عنوان فلنکر در سراسر از یک پوشش-دیکته X-گیرنده در Julio جونز, ریدلی باید اجرا وحشی با بالا درصد اهداف. واقعا وجود دارد هیچ منفی در این بازیکن به عنوان فصل بعدی.

اعتماد به نفس متر: قفل

Calvin Ridley looks poised to continue his promising young career. (Photo by Jeffrey Vest/Icon Sportswire via Getty Images)
Calvin ریدلی به نظر می رسد آماده به کار خود ادامه جوان امیدوار کننده حرفه ای است. (عکس توسط جفری جلیقه/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

به عنوان یک تازه کار در سال گذشته DK Metcalf انباشته 900 متری به عنوان یک 15-بازی استارت برای Seahawks. او خود را نجات داد بهترین راه حل برای پایان سال, دار زدن 160 متری و یک نمره در یک عقاب تیم که گذشت او در این پیش نویس در سیاتل حذفی برنده شوید.

اگر شما فکر نمی کنم او را “verifiably خوب” شما سمت چپ هواپیما از معقول واقعیت است. Seahawks چیزهایی نگه داشته ساده برای Metcalf. این rookie گیرنده فرار یک شیب یا نه مسیر در 53.8 درصد از ترسیم مسیر (به ازای دریافت ادراک). که محدود است مسیر درخت — چه کسی مراقبت کنید ؟

متکالف غالب بود به عنوان یک مسیر-دونده در آن الگوها و مولد به طور کلی. فلش اشاره شده است تمام راه را به بالا در این جسمی تحمیل ورزشی گیرنده.

در حال حاضر تایلر Lockett باید شماره 1 گیرنده در سیاتل. Lockett شده است دستکمگرفتهشده برای چندین سال و همه چیز شما می خواهید در خط مقدم گیرنده. اما این بدان معنا نیست که یک 1A, 1B نوع وضعیت نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا.

خام عبور حجم در سیاتل خواهد بود هیچ جا آنچه در آن بود در تمپا در سال گذشته به منظور تسهیل Godwin-مانند برک آوت به صورت Metcalf. اما با کم عمق عبور از ابتلا به عمق نمودار برای Seahawks ما می تواند یک وضعیت که در آن Lockett و Metcalf فشار برای 45 درصد از این تیم به نظر می رسد درست مثل مایک ایوانز و گادوین سال گذشته بود.

اعتماد به نفس متر مربع: بسیار بالا

استیلرز دوم-سال wideout یکی از هیجان انگیز ترین جوان مسیر دونده به سازمان دیده بان در موقعیت. Diontae جانسون نشان داد چشمک می زند از درخشش به عنوان یک جدا کننده در فصل اول خود را. حتی به عنوان او quarterbacks سمت چپ یک دسته از متری در این زمینه جانسون به طور معمول رو باز مهم نیست که تحت پوشش او. همه چیز در مورد فیلم خود بکر است.

بت اسمیت-شوستر است شانس-در مورد علاقه به رهبری استیلرز در اهداف و فانتزی امتیاز این سال است. اما شما نمی تواند اجرا شود سالم عبور جرم از طریق یک گیرنده داخلی بدون یک تهدید در حال ظهور برای برنده شدن در همه سطوح و دیکته پوشش. جانسون می باشد که بازیکن و اگر او در فاصله بین آمار خود را در پایان سال را نمی توان به عنوان گسترده ای به عنوان ADP امروز است.

بر خلاف این دو بازیکن اقدام او در این لیست Johnson, است بیشتر بازیکنان به رقابت با فراتر از فقط تیم را بالا گیرنده. شاهین و Seahawks ندارد و یک گیرنده جیمز واشنگتن توانایی در فهرست خود را. واشنگتن حضور خواهد بدون شک اصلاح کردن اهداف از یک ممکن است سقف برای جانسون.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

اینجا همه چیز بستگی بن Roethlisberger سلامت. اگر او نمی بازگشت به چیزی حتی نزدیک به قله فرم به مراتب بیش از حد بسیاری از حالات وجود داشته باشد که در آن جرم خوب نیست به اندازه کافی برای حمایت از دو فانتزی-مربوط wideouts. که خطر باید در نظر گرفته شود که میخ جانسون برک آوت گیرنده.

اعتماد به نفس متر: متوسط-بالا

آنتونی Miller, Chicago Bears

همه ما باید در حال حاضر می دانیم این خرس یکی از نخبگان گیرنده گسترده در آلن رابینسون. این تیم هنوز هم در شکار برای کسی که به مرحله پشت سر او و آنها باید یک نامزد برای انجام درست آن. 2020 است آنتونی میلر در سال است.

میلر در حال حاضر به ما نشان داد او یک verifiably بازیکن خوب. دانشگاه بررسی شد ستارگان و او مثل یک داگ بالدوین-نوع بازیکن در فیلم است. میلر نشده است سالم اغلب به اندازه کافی در خود NFL حرفه ای برای رسیدن به این پتانسیل بود اما مولد هنگامی که او شانس خود را در سال 2019. زمانی که خرس اعزام او به عنوان یک بازیکن زمان (هفته 11-16) میلر به طور متوسط 5.7 جلب و 72 متری در هر بازی. که یک نمونه کوچک اما آن بیرون می آید به یک 91-گرفتن 1,155-حیاط کامل-فصل سرعت. شما باید این باور در توانایی های خود را.

خرس ممکن است بهترین تهاجمی اکوسیستم اما این فرصت باید وجود داشته باشد. رابینسون نباید صرفنظر کردن از هر کار اما با پایان تنگ اتاق چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ظروف سرباز یا مسافر و 35 سال تد Ginn جونیور به احتمال زیاد شماره 3 گیرنده میلر می تواند حک کردن قوی شماره 2 گیرنده سطح کار می کنند. رابینسون هنوز هم می تواند فشار برای 150 هدف در حالی که میلر جمع آوری حداقل 100.

مهارت ها و فرصت وجود دارد برای خوب فصل برک آوت. او فقط نیاز به کارفرمایی بازی به همکاری می نماید. همه ما باید در فروش ایده است که میچل Trubisky می تواند به انجام این کار است. اگر Nick Foles است که هر دو سالم و به اندازه کافی راحت در یک جرم گردد توسط دو نفر از مربیان او به خوبی می داند میلر واقعا می تواند فوران در سال 2020 است.

اعتماد به نفس متر: متوسط

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکست

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>