سابق اورگان مربی تراشه کلی زیر آتش پس از صدای جیر جیر در مورد تظاهرات

پس از مرگ غم انگیز جورج فلوید در دست مینیاپولیس, پلیس, UCLA, سر مربی تیم فوتبال تراشه کلی منتشر کرده است. اما هر کس معتقد است کلی کلمات معتبر از جمله سه تن از سابق خود بازیکنان است.

“این سخت است برای دیدن ما و جامعه بشریت را عمیقا صدمه زدن به” کلی نوشت در پست. “درد را احساس همه ما Bruin خانواده است. در یک زمان از چنین غم انگیز تخریب شده اند در تلاش برای درک اینکه چگونه به بهترین پیشنهاد حمایت از بازیکنان ما است.”

کلی بیانیه در ادامه با نقل قول از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در مورد نیاز به “سازماندهی و متحد مردم به طوری که خشم خود را تبدیل به یک تبدیل نیروی.” وی افزود: “ما باید گوش دادن به یکدیگر و از یکدیگر یاد بگیرند و بدانند که همه ما متصل به غم و اندوه و رنج و خشم. ما باید متحد آن است که تنها امید ما و اولین گام باید در نظر گرفته شود در حال حاضر.”

پست خود مورد توجه سه سابق خود بازیکنان: بلو Olorunfunmi استفان جانسون سوم و Breland Brandt.

جانسون سوم بازی به صورت کلی در طول سال 2018 فصل قبل از خروج از این تیم با یک فصل باقی مانده خود را واجد شرایط. او را بازتوییت کرد کلی پیام و پرسید: “این چیست؟” در یکی دیگر از جیر سابق UCLA گیرنده نوشت: “اجازه دهید اجازه دهید حقیقت شناخته می شود او انداخت دور کلاس از ورزشکاران مشاغل و اهمیتی نمی دهند.”

سابق UCLA خارج linebacker Breland Brandt در پاسخ به یکی از جانسون III توييتها و گفت کلی “برچیده کل کلاس از ورزشکاران (اکثریت سیاه) و فکر کردم این امر می تواند یک ایده خوب برای کپی کردن و چسباندن برخی از همدردی.”

Brandt بازنشسته از فوتبال پس از چهار ضربات مغزی در سه سال اما در نهایت گفت: UCLA کارمند تماس او را “واگذارنده” بیش از متن پیام رهبری به خروج خود را.

بولی Olorunfunmi سابق در حال اجرا بازگشت آنها UCLA کادر پزشکی محروم از شرکت در آخرین بازی خود در فصل ارشد در سال 2018 پس از تکرار تکان مغزی, سوال کلی نیت و انتقاد از او برای استفاده از MLK نقل قول به جای خود.

“اما آنچه از شما می خواهم به انجام???,”Olorunfunmi گفت: در یک موضوع. “چگونه است UCLA میخوام متفاوت و نگاهی که اولین گام شما در حال صحبت کردن در مورد?? نمی تواند سوار نقل از MLK برای همیشه لطفا برای. من می خوام شنیدن واقعی خود را.”

نه هر کس موافقت با انتقاد از کلی. بسیاری از اورگان بازیکنان آمد و به دفاع از خود جمله سابق اردک linebacker تایسون کلمن. کلمن گفت: او نمی خواهد “اجازه دهید این اسکراب را امتحان کنید و بدنام کردن این مرد است.”

سابق اورگان گیرنده گسترده الویس Akpla در پاسخ به یک داستان از ایسنا و گفت: “من قصد ندارم به شنیدن این زباله های سمی. تراشه انجام داده است برای بسیاری از بازیکنان است.”

نیک کودی که برای اردک از 2008-11 توافق با Akpla را بررسى كنند.

52 سال, مربی هنوز اظهار نظر بیشتر از خود صدای جیر جیر اصلی در این زمینه است.

کلی که مربی در اورگان از 2007-12 قبل از نانامی به بازی در NFL با فیلادلفیا, سان فرانسیسکو و در حال حاضر UCLA, نقد دریافت کرده است خود را برای تصمیم گیری از دیگر بازیکنان سابق.

عقاب گیرنده گسترده DeSean Jackson به تازگی صحبت کردن در مورد بحث انتشار در سال 2014 و چگونه پس از تبدیل شدن به یک عامل آزاد, او می خواست به ماندن در NFC شرق فقط به صورت فیلادلفیا و کلی دو بار در سال.

مطمئن باشید که گوش دادن به آخرین Talkin’ اردک پادکست با میزبان اردن کنت.

سابق اورگان مربی تراشه کلی زیر آتش پس از صدای جیر جیر در مورد اعتراضات در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>