Fangio معذرت خواهی نشان می دهد باریک تمرکز اشتباه بود

پس زمینه و انصاف موضوع شاید بیشتر از همیشه در ما soundbite رسانه های اجتماعی pull-نقل قول های دنیا, Vic Fangio گفت: بسیاری از چیزهایی که جمعه است که باید در پیدا کردن تقریبا جهانی قرارداد.

به Denver Broncos مربی گفت که او “شوکه و غمگین و عصبانی” قتل جورج فلوید است که در آن حداقل یک فرد رو به حداقل سوم اتهام قتل درجه. به نام او برای سابق پلیس مینیاپولیس درک چوین به “مجازات به حد کمال از قانون است.” او را بار تغییر در همه نه فقط کسانی که به طور مستقیم نهفته است.

“این یک مسئله اجتماعی است که همه ما باید برای پیوستن به در به درست” Fangio گفت.

سپس او ناخواسته, روشن ساخته است که بخشی از آن “مسئله اجتماعی” که در آن او به طور خاص نیاز به پیوستن به.

“من فکر می کنم مشکلات ما در NFL در امتداد آن خطوط حداقل” Fangio که 61 و صرف 33 سال در NFL قبل از گرفتن یک سر مربیگری شغل در سال گذشته (به Broncos رفت 7-9). “ما در لیگ از شایسته سالاری. شما آنچه کسب می کنید. شما دریافت می کنید آنچه شما کسب درآمد.

“من نمی بینم نژادپرستی در همه در NFL” Fangio ادامه داد. “من نمی بینم تبعیض در NFL. ما همه با هم زندگی می کنند پیوست, به عنوان یک, برای یک هدف مشترک و همه ما درآمیزند و ترکیب فوق العاده. اگر جامعه منعکس NFL team, ما همه می خواهم بود.”

Vic Fangio is entering his second season as a head coach of the Broncos. (Photo by Timothy Nwachukwu/Getty Images)
ویک Fangio وارد فصل دوم خود را به عنوان یک سر مربی Broncos. (عکس توسط تیموتی Nwachukwu/گتی ایماژ)

منفی واکنش سریع بود. بازیکنان NFL. سابق NFL بازیکن است. سابق NFL مربیان است. اساسا Fangio نمی کند آن را ببینید, آنها می گویند, چرا که او به دنبال ندارد.

“آیا او نابینا??” Seattle Seahawks دفاعی پشت Quandre Diggs توییتی شنبه.

Fangio عذرخواهی برای بیانیه خود صبح روز چهارشنبه گفت: “در حالی که من هرگز شخصا تجربه کسانی که چیزهای وحشتناک دست اول در طول 33 سال در NFL, من درک می کنم که بسیاری از بازیکنان و مربیان و کارکنان باید دیدگاه های مختلف.”

در حالی که Fangio ممکن است مربی در بالا مشخصات NFL او نشان دهنده آنچه که باید یک روز جدید برای هر مربی در هر ورزش یا هر رهبر در همه جا.

او ممکن است درست است که در هنگام پر کردن یک نمودار عمق NFL مربیان اهمیتی نمی دهند در مورد رنگ پوست. اینها فقط مهره های شطرنج در هیئت مدیره. بهترین مرد برنده است. و غیره. در عین حال به فکر می کنم که تمام است که به منزله NFL تجربه نشان می دهد فقدان چشم انداز. در اصل تمرکز خود را بیش از حد باریک برای دیدن آنچه پنهان بود در چشم ساده.

“می گویند هیچ نژاد پرستی و هیچ مشکلی من فکر می کنم واقعا نمی شناخت وضعیت” سابق NFL مربی تونی Dungy گفت: در ESPN.

Dungy در ادامه به بحث کمبود مربیان از رنگ و تصمیم گیران از رنگ در لیگ است که اکثریت آمریکایی آفریقایی تبار است. این نمایشگاه نقطه و یک لیگ موضوع است.

با توجه به چگونه بسیاری از از دست دادن franchises گرفتار هستند با بی کفایتی از حاشیه به پیش نویس اتاق به مالک مجموعه, پس از آن لیگ به اصطلاح شایسته سالاری نیست و کار بسیار موثر است. وجود دارد یک بازار ناکارآمدی به بهره برداری می شود توسط یک تیم عاقلانه.

بیش از آن است ، Fangio بود صحبت کردن در مورد بازیکنان اما تنها بیشتر در نظر داشتن این فرصت را به بازی.

یک بار به ویژه هنگامی که بسیاری از مربیان را نگاه کنید و رنگ را به پرسنل و یا بورس تحصیلی گیری مبتنی بر آن است که ممکن است به اندازه کافی. آن را نمی توان دیگر حداقل نه برای کسی مانند Fangio که می گوید او می خواهد به “عضویت در صحیح” مشکلاتی که همچنان به طاعون جامعه ما است.

این نیاز به مقیاس. بزرگتر و گسترده تر ، عمیق تر directionally. آن را به حرکت در راه های جدید و یا ما فقط بطور منظم احساس روز. آن می تواند نه تنها در مورد چگونه همه بازی سخت با هم روز یکشنبه بنابراین باید وجود داشته باشد هیچ مسئله است. علاوه بر تلاش های مشترک آسان تر است برای ایجاد در NFL چرا که هر کس (ملاحظه) چک و اهداف شغلی تراز وسط قرار دارد. شما نیاز به این پسر در کنار شما به موفقیت برای شما را به موفقیت.

یکشنبه فقط یک روز از هفته اگر و فقط 16 (یا بیشتر) از سال است. وجود دارد بدون شک مسائل و اختلافات و سوء تفاهم ها و نادرست (آگاهانه یا نه) بقیه هم. اتاق قفل شده است که اغلب فوق العاده دیگ ذوب است که در طولانی مدت کمک کرد تا کشور ما را در درک هر یک از دیگر. که طول می کشد تلاش چند. همچنین می تواند یک منبع که اغلب بکر.

دیدن بازیکنان تنها به عنوان بازیکن همچنین می تواند معنی نیستند دیده می شود به عنوان مردم است. آن را به حداقل می رساند سفر خود را. برای مشاهده justness این عملیات صرفا برنده و ضرر و زیان است به از دست دادن زندگی است که به آن.

این نباید به عنوان یک تعهد برای مدرن مربی – NFL و یا در غیر این صورت. این نباید سرزنش. آن است, بلکه یک فرصت برای پیشرفت و شکوه هدیه به انجام بهتر. تنوع قدرت از موجودات زنده است و باید شامل تیم های. تنوع نژاد و از دیدگاه های پس زمینه از فکر و تجربه و….

گرفتن شیر به این از همه طرف این نوع از چیزی که باید تحریک یک رهبر بزرگ است. به آن را ببینید در تمام, تنها به اعداد و لباس نتواند بسیار است.

ویک Fangio به احتمال زیاد به معنای خوبی با نظرات خود. او با تمام حساب های یک مرد خوب است. او شده است در فوتبال تمام زندگی خود را و در حالی که او هر آينه بهره مند در طول راه از یک سیستم است که به نفع سفید و مربیان هر آنچه که او استعداد او را پذیرفته و با تحسین خرد کردن. سه سال در دبیرستان دو نانامی به بازی در سطح کالج فصل در USFL و پس از آن با هفت NFL فرانچایز به آرامی به آرامی به آرامی بالا رفتن از نردبان.

در حال حاضر او را در بالا. امیدوارم او طول می کشد استفاده از دیدگاه همه ما باید به جای نه دیدن مسابقه سعی کنید برای دیدن مسابقه در راه است که ما موفق به قبل از.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر