همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد 5G — پاسخ به رایج ترین سوالات


ما در حال حاضر در سن 5G. حامل در سراسر جهان در حال ارتقاء شبکه خود را به جدیدترین استاندارد برای تلفن همراه است که به طور چشمگیری بهبود تجربه تلفن خود را. چگونه ؟ با دادن این سرعت دانلود و زمان تاخیر که پیش افتادن از Wi-Fi. اما قبل از ارتقاء وجود دارد چند چیز شما باید بدانید برای اولین بار.

با 5G خود را در دستگاه های تلفن همراه خواهد شد در حال حاضر دسترسی به گیگابیت سرعت اینترنت. با محبوبیت در حال حاضر فروزان سریع در تلفن همراه, امکانات جدید هستند باز برای اختراع. Autonomous cars بیشتر دستگاه های IoT و شهرهای هوشمند هستند و فقط برخی از چیزهایی که در این نسخهها کار با بسیاری از بیشتر که نبوده است تصور نشده است.

پس همه شما باید انجام دهید این است که انتخاب کنید تا یک 5G تلفن? نه کاملا. وجود دارد بسیاری از فن آوری های جدید در شبکه های بی سیم ارتقاء است که شما باید بدانید. اینها از نظر شما شنیدن پرتاب خود را در اطراف حامل فروشگاه دفعه بعد شما در یک گوشی جدید و دانستن آنها به شما کمک خواهد کرد جلوگیری از فریب خورده توسط چیزهایی مانند جعلی 5G.

چه “5G’ چیست ؟

5G است نسل پنجم تکنولوژی استاندارد برای شبکه های تلفن همراه. همانطور که با 4G و نسل های قبلی 5G به ارمغان می آورد سریع تر دانلود و آپلود با سرعت و فناوری جدید پدیدار خواهد شد با تشکر زمان تاخیر کم و سرعت سریع تر از 5G. این می تواند طیف وسیعی از پیشرفت در مختار ماشین به کل شهرهای هوشمند.

تصویر آفتابی کلاس درس/YouTube

که ایجاد 5G?

5G استاندارد توسعه یافته توسط 3GPP (3rd Generation Partnership Project). این چتر سازمان مسئول ایجاد این پروتکل که به مصالحه تمام فن آوری تلفن همراه استاندارد از جمله 3G و 4G.

به عنوان بخشی از 5G جدید رادیو دسترسی به فن آوری های شناخته شده به عنوان جدید رادیو (NR) ایجاد شد. آن است که با این رادیو که دستگاه ها می توانند درست 5G سیگنال.

چرا فرکانس های رادیویی مانند یک معامله بزرگ با 5G?

چون Wi-Fi و تلفن همراه قبل از استانداردهای بی سیم دیگر سیگنال های 5G نیاز به یک لیست گسترده ای از فرکانس های تداخل با دیگر سیگنال در حالی که هنوز ارائه سرعت سریع تر. به عنوان یک نتیجه, NR این باند در عمل دو دسته محدوده فرکانس 1 (FR1) و محدوده فرکانس 2 (FR2).

FR1 هستند سیگنال های بین 410 مگاهرتز و 7.1 GHz. اگر چه آن را می تواند اجرا از لحاظ فنی بالاتر از این محدوده است که در محاوره به نام “sub-6 GHz” را به عنوان بسیاری از فرکانس های کمتر از 6 گیگاهرتز است. 5G نیز به ارمغان می آورد طیف جدید از طیف برای دستگاه های تلفن همراه شناخته شده به عنوان mmWave که در عمل بین 24-100 GHz اگر چه اکثر گوشی ها را با استفاده از فرکانس های بین 25-39 GHz.

5G تقسیم شده است تا به دو محدوده فرکانس (زیر 6 گیگاهرتز و mmWave) و در آن محدوده وجود دارد سه مشترک گروههای (low, mid, high) مورد استفاده توسط ما حامل. تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

چه کم باند 5G?

فرکانس در زیر-6 GHz محدوده بیشتر طبقه بندی شده به دو گروه کم باند و اواسط باند. کم باند هستند و سیگنال های پخش در فرکانس کمتر از 1 گیگاهرتز. آنها می توانند سفر بسیار فاصله دور پوشش فرسنگ با یک سیگنال برج.

بر خلاف فرکانس های بالاتر کم باند 5G سیگنال نیست جذب شده توسط دیوار ها و ساختمان ها ساخت آنها بهترین ها را برای پوشش گسترده. اما با فرکانس پایین تر می آید کمتر پهنای باند که بدان معنی است که داده ها با سرعت بسیار کندتر از دیگر 5G سیگنال. معمولی سرعت محدوده از 30-250 مگابیت در ثانیه با هزینه کم-band.

آنچه اواسط باند 5G?

اواسط باند هستند گلدیلاک محدوده. سیگنال های در این محدوده فرکانس بین 1-7.125 GHz. برج با استفاده از این فرکانس می تواند ارائه خدمات به چندین مایل دور. و با تشکر از فرکانس بالاتر و پهنای باند بالاتر است اجازه می دهد دستگاه به دستیابی به سرعت دانلود بین 100-900 مگابیت در ثانیه تقریبا 27 برابر سریع تر از 4G.

اما آن را بدون ضعف. یعنی وجود ندارد مقدار فضای باقی مانده در این محدوده است. با GPS ماهواره, Wi-Fi, 3G, 4G, و دیگر ارتباطات بی سیم در حال حاضر در فرکانس مشابه وجود دارد به سختی هر طیف چپ برای 5G به استفاده بدون تداخل با دیگر سیگنال. برای کمک به مبارزه با این FCC در حال تلاش برای باز کردن 3.5 GHz و 3.7–4.2 GHz برای 5G است که کمتر شلوغ است.

تصویر Mpirical/YouTube

چه mmWave?

پس از آن وجود دارد mmWave. در فرکانس های بالاتر از 24 GHz این سیگنال قادر به سرعت بی سابقه ای. ما در حال صحبت کردن در 1 تا 3 گیگابیت در ثانیه محبوبیت. ما حتی دیده می شود دستگاه های متعدد و رسیدن به 4.3 گیگابیت در ثانیه.

اما با یک فرکانس بالا می آید حداقل محدوده. mmWave تنها می تواند حدود 1500 پا از پوشش. پس از آن قادر به عبور از ساختمان ها و درختان (و حتی می تواند مانع باران) آن است که تقریبا غیر ممکن است برای ارائه پوشش تنها با یک برج. به جای یک اختراع جدید بود به ایجاد سلول های کوچک.

تصویر آفتابی کلاس درس/YouTube

چگونه شبکه های تلفن همراه با تغییر 5G?

برای کمک به پوشش محدود mmWave 5گرم خواهد با استفاده از شبکه ای از سلول های کوچک. این کوچک برج قرار است در سراسر منطقه است که کمک به ارائه پوشش که در آن یک برج نمی تواند رسیدن به.

استقرار این سلول ها گران است بنابراین حامل در حال حاضر خود را محدود به اجرای متراکم مناطق شهری مانند استادیوم ها و مراکز کنوانسیون. در نهایت این سلول ها نصب خواهد شد در مکان های بیشتری ساخت mmWave در دسترس برای بیشتر مردم است.

تصویر آفتابی کلاس درس/YouTube

چه چیز دیگری است که به روز رسانی در یک شبکه 5G?

علاوه بر فرکانس جدید 5گرم همچنین اضافه کردن چند فن آوری های جدید برای حمایت از NR سیگنال. در حالی که این فن آوری جدید نیستند (بسیاری از آنها معرفی شده در LTE پیشرفته) آنها قبلا اختیاری.

حامل تجمع اجازه می دهد تا یک حامل های بی سیم برای افزایش نرخ داده برای کاربران از طریق چندین فرکانس بلوک (شناخته شده به عنوان جزء حامل). این بلوک می تواند از علائم مشابه و یا فرکانس های مختلف به شما اجازه می دهد برای حفظ یک نرخ داده بالا و حتی به عنوان شبکه شلوغ می شود.

تصویر uniteChannel/YouTube

QAM افزایش پهنای باند با اضافه کردن بیشتر سیگنال به یک موج رادیویی. برای مثال 5G استفاده خواهد کرد یا 64 یا 256 QAM که نشان می دهد وجود دارد 64 یا 256 ترکیب ممکن در سیگنال کانال. این ترکیب بیشتر, بالاتر از پهنای باند. در نهایت 5G را با استفاده از 1,024 QAM.

MIMOیا چند ورودی چند خروجیبا استفاده از آنتن های چندگانه به طور همزمان برای ارسال داده ها از طریق همان کانال رادیویی افزایش سرعت. بسیاری از LTE گوشی استفاده 4×4 MIMO یا چهار دریافت آنتن و چهار انتقال. با 5G این تکنولوژی تکامل می یابد به massive MIMOیک سیستم که در آن وجود دارد بیشتر آنتن از کاربران است. برج خواهد شد که بیش از 128 آنتن های آرایه های, هر یک با داشتن هشت (یا بیشتر) ارسال و دریافت آنتن. این اجازه خواهد داد که برج برای رسیدگی بیشتر کاربران است.

چه Beamforming?

با بیشتر آنتن می آید شانس بیشتری برای دخالت. به عنوان یک نتیجه beamforming مورد نیاز است که با استفاده از چند آنتن برای تنظیم جهت انتقال سیگنال به طوری که آنها دخالت نمی کنیم. با beamforming سیگنال می تواند سفر کارآمد به دستگاه خود را به جای استفاده از یک پتو سیگنال برای پوشش یک منطقه بزرگ است.

تصویر آفتابی کلاس درس/YouTube

چه پویا طیف های?

DSS یا پویا طیف های دیگری در حال ظهور فن آوری برای کمک به 5G. چون حامل های بی سیم را محدود به طیف زیر-6 GHz محدوده این فناوری ایجاد شده برای به اشتراک گذاشتن فضا موثر است.

برای مثال بدون DSS اگر یک حامل 40 مگاهرتز از یک پردازنده 2.5 GHz, شبکه, آنها ممکن است به 30 مگاهرتز به خود 5G شبکه و 10 مگاهرتز به 4G. با DSS هیچ بخش مورد نیاز است به عنوان طیف تنظیم شده است به طور خودکار بر اساس تقاضای کاربر.

چگونه در مورد NSA حالت و افزایش پهنای باند تلفن همراه?

با ارتقا به 5G شبکه یک تلاش برای هر حامل های بی سیم, 3GPP توسعه NSA یا غیر حالت مستقل. سیستم در این حالت همچنان به استفاده از 4G Evolved Packet Core (EPC) با 5G NR نرم افزار.

EPC است که چارچوب یکپارچه صوت و دیتا در شبکه LTE. با این استقرار حامل ارائه می کنند eMBB ( افزایش پهنای باند تلفن همراه), ظرفیت بالاتر و سرعت سریع تر و بدون زمان تاخیر کم.

اگر غیر مستقل حالت وجود دارد حالت مستقل?

در ماه ژوئن 2020, 3GPP منتشر خواهد شد انتشار 16 که شامل SA یا Standalone mode. SA شبکه را با استفاده از 5G هسته بسته به رسیدگی به تمام صدا و داده ها.

این به این معنی کل اتصال 5G اجازه می دهد برای uRLLC (فوق العاده قابل اعتماد کم پوشیدگی ارتباطات) و mMTC (عظیم نوع ماشین آلات “ارتباطات). دومی قابلیت اتصال به بسیاری از دستگاه های که نیاز به پهنای باند کم و قدرت. علاوه بر این EPC خواهد شد مورد استفاده برای شبکه های 4G پس از ارتقا در آینده.

من چگونه می توانم با استفاده از 5G امروز ؟

به استفاده از آخرین استاندارد شما به دو چیز نیاز دارید: یک گوشی با 5G مودم و شبکه 5G تبدیل شده است.

در روزهای اولیه از 5G چگونه به خوبی از گوشی شما عمل خواهد شد بستگی دارد در چه مدت شما صبر کردم. برای adopters اولیه 5گرم است که یک بیت از یک ظرف غذا. مودم مصرف یک تن از باتری. از آنجا که اکثر شبکه های فعال خود را mmWave سیگنال بعدا در خود 5G اجرای بسیاری از گوشی های قدیمی تر را شامل نمی شود برای حمایت از این رادیو. بنابراین شما می توانید 5G اگر شما آن را می خواهم اما شما ممکن است در واقع نمی خواهید آن را در حال حاضر.

تصویر از طریق Verizon

که گوشی های پشتیبانی 5G?

علاوه بر mmWave جدیدتر 5G گوشی های جدید پشتیبانی از زیر-6 GHz باند به عنوان آنها تبدیل شده است. FCC در حال ساخت یک مقدار زیادی از 3.5 و 3.7–4.2 GHz طیف موجود به حامل. FCC نیز به حراج گذاشته طیف در mmWave محدوده برای کمک به تقویت ظرفیت این سیگنال.

که در آن بهترین هستند 5G شبکه?

تا آنجا که شبکه های رفتن, مگر اینکه شما در یک MVNO شما در حال حاضر دسترسی به 5G اگر چه در مد محدود. انتظار تنها کم و اواسط باند 5G در خارج بسیار متراکم مناطق در حال حاضر. اگر شما در حال تصمیم گیری که آیا شما می خواهید به استفاده از 5G اتمام راهنمای ما برای هر حامل در حال حاضر در دسترس است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر