اطمینان حاصل شود که شما هرگز از دست دادن دوباره فایل فقط برای $49

شما ممکن است می دانم احساس: غرق شدن معده است که به اطلاع شما چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است. شما با کلیک بر روی سطل زباله. هیچ چیز وجود دارد. دیسک سخت خود شده است و پاک پاک.

وجود دارد هیچ چیز بدتر از تحقق همه چیز را بر روی کامپیوتر خود را رفته است. شما سرزنش کردن خودتان برای داشتن یک نسخه پشتیبان تهیه در محل. شما متوجه آن نمی باید به نوبه خود در این راه.

Zinstall FullBack کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه است که در اینجا به مطمئن شوید که شما هرگز تجربه این احساس دوباره.

Zinstall بیمارستان بصورت خودکار همه چیز را بر روی کامپیوتر شما. این برنامه شامل آسان نصب است که طول می کشد حدود پنج دقیقه شما می توانید عقب بنشینید و متوقف کردن نگرانی در مورد عکس های خود را, موسیقی, کار, پوشه ها و اسناد مهم است.

حتی بهتر این برنامه به طور خودکار به روز رسانی خواهد شد و هرگز به کم کردن سرعت کامپیوتر شما. شما می توانید انتخاب کنید تا فایل های خود را به یک درایو شبکه, external hard drive, Dropbox, Amazon, سرور, و بیشتر.

یک بار آپلود اطلاعات خود را 100% تضمین می شود سیستم ایمنی از ransomware virus attacks. حتی اگر شما فایل های محلی در حال خراب خود نسخه پشتیبان امن هستند. به همین دلیل TrustPilot به جای عقب یک 4/5 ستاره امتیاز. پشتیبان و تضمین شده است برای زندگی از کامپیوتر شما.

خرید Zinstall FullBack کامپیوتر, پشتیبان, امروز فقط برای $49, 50% صرفه جویی از قیمت اصلی. که قیمت پایین برای یک مقدار زیادی از اضطراب را تسکین می دهد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. ویندوز 7 و یا بالاتر مورد نیاز است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>